[ad_1]

با ناکامی تلاش رئیس جمهور دونالد ترامپ برای لغو انتخابات ، بایدن و تیمش به جلو حرکت می کنند و شروع می کنند به ارائه اطلاعات دقیق تری از آمریکایی ها در مورد چگونگی برنامه ریزی برای حکومت.

در اینجا چیزهایی است که ما بعد از اولین سری نامزدها و استخدام های بایدن یاد گرفتیم.

هیچ فرماندار دموکرات برنامه ای برای پرواز به واشنگتن دی سی ندارد و سناتورهای دموکرات ، خواه ناخواه در موقعیت های فعلی خود قفل نخواهند شد.

با ورود به دور اول نامزدها ، مشخص است که بایدن افرادی را انتخاب می کند که بدون شک در زمینه های خود متخصص هستند و نه نام های بزرگ در سیاست های دموکراتیک.

بخشی از آن یک مسئله عملی است.

بایدن ستوان وفادار خود را برای هدایت مأموریت رهبری برای بازیابی اعتبار آمریکا در صحنه جهانی انتخاب کرد

دموکرات ها در روز انتخابات عملکرد خوبی نداشتند و اشتیاق کمی در حزب وجود دارد که بتواند قدرت خود را حفظ کند ، حتی در ایالات آبی یا محله ها ، بیش از هر دفتر قدرتمند. انتخابات ویژه ، پس از خروج برخی از جمهوری خواهان از دولت ترامپ ، به جنگهای پر هزینه سیاسی تبدیل شده است که به شورهای چریکی دامن زده است – چیزی که بایدن ، برای بازگرداندن نوعی عادی ، می خواهد از آن جلوگیری کند.

برای اعضای ارشد کاخ سفید بایدن آموزش های ضمن کار بسیار کم وجود خواهد داشت. همین امر برای نامزدهای وی برای اداره یک بوروکراسی عظیم مانند وزارت امور خارجه و وزارت کشور نیز صدق می کند.

آنتونی بلینکن و وزیر امنیت ملی الخاندرو مایورکاس ، نامزدهای وزارت امور خارجه بایدن نام خانوادگی نیستند ، اما هر دو تجربه زیادی در آژانس هایی که اداره می کنند دارند.

تنوع در اولویت است

جو بایدن اولین زن را به عنوان رئیس اطلاعات و اولین رئیس امنیت ملی آمریکای لاتین را معرفی می کند

اولین زنی که سرپرست وزارت دارایی است. اولین آمریکای لاتین و مهاجر به ریاست دپارتمان امنیت داخلی. اولین زنی که جامعه اطلاعاتی را رهبری می کند.

گزارش ها و گزارش ها از این نامزدهای تاریخی در آینده چند ساعت از دوشنبه منتشر شد ، زیرا بایدن اعلام کرد که مایورکاس متولد کوبا سرپرستی DHS را بر عهده خواهد داشت و آویرل هاینز توسط بایدن به عنوان مدیر بعدی اطلاعات ملی انتخاب شد. جانت یلن برای بار دوم آماده شکستن قالب است. در صورت تأیید ، اولین زنی که رئیس فدرال رزرو است ، همان جایزه وزیر دارایی را خواهد پوشید.

در جریان مبارزات انتخاباتی ، بایدن قول داد که دولت او “مانند آمریکا به نظر خواهد رسید”. این روند آغاز شده است – و در ترکیب تیم انتقال آن نیز مشهود است.

تقریباً نیمی از آن را افراد رنگین پوست تشکیل می دهند و طبق اطلاعات ارائه شده به CNN تعداد زنان بیشتری از مردان در صفوف آن هستند.

این انتخاب رد اساسی ترامپیسم است

مشارکت وزیر امور خارجه پیشین جان کری به عنوان فرستاده ویژه ریاست جمهوری وی در امور اقلیم – و تأمین آن کرسی در شورای امنیت ملی – جدایی واضح از ترامپ است که تغییر اقلیم را انکار می کند ، وی گرم شدن کره زمین را کلاهبرداری خواند و ایالات متحده را مجبور به خارج شدن از آب و هوا کرد. در پاریس.

اقدام ساده استخدام افراد واجد شغل خود به خودی خود رد الگوی ترامپ در به كار انداختن اهداكنندگان ، ایدئولوگ های راست گرا و متحدان بی تجربه است ، در بعضی موارد با هدف صریح تضعیف نهادهایی كه برای آنها كار می كنند. به منظور رهبری بود.

هنگامی که ترامپ یک بار تلاش کرد هدر ناوئرت ، مجری سابق فاکس نیوز را که چندین سال به عنوان سخنگوی وزارت امور خارجه صرف کرد ، به عنوان سفیر خود در سازمان ملل معرفی کند ، بایدن روز دوشنبه لیندا توماس-گرینفیلد ، یک دیپلمات پیشکسوت محترم را انتخاب کرد که اخیراً به عنوان دستیار دبیر دفتر امور آفریقا ، به عنوان گزینه خود ، فعالیت می کند.

بایدن در تلاش است تا در مرکز … حزب دموکرات بماند

هفته گذشته بایدن با وعده غیرمعمول آگاهانه خبر انتخاب خود برای ریاست وزارت خزانه داری را عصبانی کرد.

وی گفت: “این شخصی است كه مورد قبول همه عناصر حزب دموكرات باشد ،” از ائتلاف های مترقی تا متوسط.

رئیس جمهور منتخب از زمان مبارزات انتخاباتی عمومی از طریق مبارزات انتخاباتی عمومی تلاش کرده است تا با پیشنهاد علنی و خصوصی صندلی ترقی خواهان در میان اعضای حزب دموکرات ، تقسیم ایدئولوژیک را از بین ببرد. بایدن در طول انتقال به این مسیر ادامه داد.

هنوز هم ، او نقش مهمی را به گروه مورد اعتماد معتاد و مشاوران دیرینه خود اختصاص داده است. این حلقه داخلی وفادار در جلو و در مرکز دفتر بیضی شکل خواهد بود.

برخی از عکس های وی بیشتر از بقیه محبوب چپ ها هستند اما تاکنون او از تفرقه انگیزترین نام ها فاصله گرفته است. جیک سالیوان ، که روز دوشنبه به عنوان مشاور امنیت ملی انتخاب شد ، به سختی یک چپ است. اما کار او در طی چهار سال گذشته برای درگیر کردن ایده های مترقی – همراه با مشارکت در یک پروژه جستجوی روح در بنیاد کارنگی برای صلح بین المللی – موجب شک و تردیدهای بالقوه شده است.

سریع حرکت کن

برای بخشی از این کارزار ، تیم بایدن اکسیژن را از ترامپ بدزدند ، و به فیلمنامه خود پایبند بودند – و عناوین خود را ساختند.

در حال حاضر ، این به معنای آزاد کردن مداوم مجموعه ای از مشاغل برتر اداری است.

کمتر از دو هفته است که رون کلاین به عنوان رئیس ستاد کاخ سفید منصوب شده است. از آن زمان ، بسیاری از کارمندان ارشد West Wing اعلام شده است و فروشگاه های امنیت ملی و خارجی بایدن روز دوشنبه پر از هیجان هستند.

سرعت روند آغاز شده قبل از انتخابات پیامی واضح برای آمریکایی ها و افرادی که به خارج از کشور نگاه می کنند ارسال کرد: دولت جدیدی در راه است و در روز اول آماده می شود.

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر