[ad_1]

استیو شوارتزمن ، معتمد ترامپ و مدیرعامل گروه بلک استون ، آخرین متحد ترامپ شد که بایدن را به عنوان رئیس جمهور تازه انتخاب شده به رسمیت شناخت و به علنی به ترامپ نشان داد که زمان حرکت به جلو فرا رسیده است ، روز بعد یک دوست و مشاور دیگر ترامپ صحبت کرد. ، کریس کریستی ، فرماندار سابق نیوجرسی ، تیم حقوقی ترامپ را “خجالت ملی” خواند.

شوارتزمن روز دوشنبه در بیانیه ای به CNN گفت: “نتیجه امروز بسیار قطعی است و کشور باید به جلو حرکت کند.” “من از رئیس جمهور ترامپ و مسیر اقتصادی قدرتمندی که وی ایجاد کرده است حمایت کردم. مانند بسیاری دیگر در جامعه تجاری ، من آماده ام تا به رئیس جمهور منتخب بایدن و تیم او کمک کنم تا پس از COVID با چالشهای قابل توجه بازسازی اقتصاد ما روبرو شوند.”

بیانیه شوارتزمن به فشار آهسته رو به رشد ترامپ برای پذیرش شکست در انتخابات 2020 اضافه می کند ، تقریباً سه هفته پس از رای گیری آخرین آرا و پس از خسارت کوهستان رئیس جمهور و متحدانش در دادگاه. . گفته می شود شوارتزمن ، که مشاور مورد اعتماد ترامپ در تجارت با چین بود ، چند روز پس از انتخابات در تماس تلفنی با مدیران اجرایی خود از عهد اولیه ترامپ برای به چالش کشیدن نتایج انتخابات دفاع کرد.

کریستی روز یکشنبه با پشت سر گذاشتن از تیم حقوقی ترامپ گفت “کشور باید در درجه اول قرار گیرد”.

کریستی روز یکشنبه به ABC گفت: “من دو بار به او رأی دادم. اما انتخابات عواقبی دارد و ما نمی توانیم به گونه ای رفتار کنیم که گویی اتفاقی در اینجا نیفتاده است.”

علاوه بر کریستی و شوارتزمن ، بیشتر مقامات منتخب جمهوری خواهان نیز با شکست ترامپ کنار آمده اند و رئیس جمهور را به همین کار فراخوانده اند.

پس از رد آخرین تلاش ترامپ برای جلوگیری از تأیید نتایج انتخابات توسط پنسیلوانیا توسط قاضی فدرال ، پنت تامی پنسیلوانیا سناتور جمهوریخواه انتخابات را تشخیص داد.

و حتی جمهوریخواهان ، که هنوز پیروزی بایدن را تصدیق نکرده اند ، از ترامپ می خواهند که اجازه ادامه روند انتقال را بدهد و به او هشدار می دهد که اگر نتواند کار خود را در دادگاه انجام دهد ، باید اعتراف به شکست کند.

“لیز چنی” از رئیس جمهور گفت وایومینگ روز شنبه در قوی ترین اظهارات عضو مدیریت نمایندگان مجلس نمایندگان گفت.

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر