[ad_1]

به گفته استرلینگ ، 604255 نفر شامل صلاحیت دریافت خودکار خبرنامه از طریق پست هستند. برای مقایسه ، بر اساس بیانیه دفتر وزیر خارجه گرجستان ، 1 میلیون و 322 هزار و 529 رأی غایب در انتخابات عمومی نوامبر ثبت شد.

استرلینگ گفت که تاکنون 1040 برگ رأی برگردانده شده است ، “جریان کوچکی که به زودی بزرگتر خواهد شد.”

رأی دهندگان گرجی باید مجدداً برای رأی گیری غیابی اقدام کنند ، حتی اگر در ماه نوامبر غایب رأی دهند ، به استثنای افراد بالای 65 سال ، اعضای ارتش یا افراد دارای معلولیت که برای کل چرخه انتخابات رأی غیابی را درخواست کرده اند.

جمهوری خواهان در تلاشند تا رای دهندگان را به حمایت از جمهوری خواهان فعلی سناتور تشویق کنند. کلی لوفلر و دیوید پوردو ، در حالی که دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا همچنان نتایج انتخابات ریاست جمهوری را زیر سوال می برد.

اگر یکی از جمهوری خواهان فعلی در سمت خود بماند ، حزب کنترل اکثریت در مجلس را حفظ خواهد کرد. اگر جان اوسف و روحانی رافائل وارنوک هر دو رقیب دموکرات پیروز شوند ، به لطف رای کمال هریس معاون منتخب رئیس جمهور ، دموکرات ها کنترل سنا را به دست می گیرند.

روز شنبه ، رونا مک دانیل ، رئیس کمیته ملی جمهوری خواهان سعی کرد جمهوری خواهان را به رای دادن در انتخابات ترغیب کند ، اگرچه برخی از رأی دهندگان در مورد گسترش منابع در مسابقه ای که به گفته آنها قبلاً حل شده بود ، ابهام داشتند. ترامپ قرار است روز شنبه برای تبلیغات برای لوفلر و پوردو به ایالت هلو سفر کند.
روز دوشنبه ، برایان كمپ ، فرماندار جورجیا و برد رافنسپرگر ، وزیر امور خارجه – هر دو جمهوری خواه – بیش از یك هفته پس از اعلام برنده جو بایدن ، درخواست های ترامپ برای لغو نتایج انتخابات ایالت را رد كردند.

هفته هاست که ترامپ یک سری ادعاهای بی اساس درباره کلاهبرداری در ایالت انجام داده است که هیچ مدرکی برای آن وجود ندارد. بایدن با بیش از 12000 رأی این ایالت را به دست آورد و هر دو كمپ و رافنسپرگر متعهد شدند كه به این قانون پایبند باشند.

رئیس جمهور روز پنجشنبه در یک کنفرانس خبری گفت: “خوب ، من امروز گفتم (سنس. لوفلر و پردو) ، من فکر می کنم شما در یک سیستم بسیار تقلب کار می کنید. من از این بابت بسیار نگران هستم” ، و رئیس جمهور هر دو سناتور جمهوری خواه را “مردم عظیم” خواند.

لوفلر و پردو رافنسپرگر را به استعفا فراخواندند و ادعا كردند كه او مرتكب خلاف شده است ، اما بدون ارائه شواهد خاص برای اثبات ادعاهایش.

ویروس کرونا ویروس مداوم نیز همچنان در مورد تدارکات رواناب آینده پیش بینی می شود. بر اساس داده های دانشگاه جان هاپکینز ، جورجیا با 471،563 مورد ویروس کرونا – ششمین مورد در هر کشور – و همچنین 9452 مورد مرگ ناشی از ویروس روبرو شده است.
روند انتخابات از اوایل این ماه در جریان بوده است ، در حالی که 18 نوامبر اولین تاریخ برای ثبت نام رای غایب ثبت نام کننده است. 7 دسامبر آخرین مهلت ثبت نام رای دهندگان برای رای گیری در دور دوم فدرال است و رای گیری پیشرفته شخصی یا زودرس برای دور دوم عمومی خدمات فدرال از 14 دسامبر آغاز می شود.

لوستر داستر CNN ، پل لوبلانک ، بتسی کلاین ، دونالد جاد و رایان نوبس در تهیه این گزارش همکاری داشتند.

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر