دموکرات ها قطعنامه اصلاحیه سیزدهم متمم برای پایان کار اجباری در زندان را معرفی کردند


جف مرکلی سناتور اورگان و نماینده خز میسوری ویلیام لسی کلی این هفته قطعنامه مشترکی ارائه کردند که “بند مجازات” متمم سیزدهم را حذف می کند ، یا زبانی که زندانیان محکوم را از ممنوعیت برده داری و بردگی غیر ارادی خارج می کند.
“اصلاحیه حذف” ما به دنبال تکمیل کارهایی است که رئیس جمهور لینکلن با پایان دادن به بند مجازات در اصلاحیه سیزدهم برای از بین بردن کار اجباری غیرانسانی و تبعیض آمیز زندانیان برای سود ، که برای تشویق به تعطیلی بیش از حد استفاده می شود ، شروع کرد. به آمریکایی های آفریقایی تبار از پایان جنگ داخلی ، “کلای در بیانیه ای گفت.
در اصلاحیه 13 ، وقتی در 1865 تصویب شد ، برده داری غیرقانونی شد – “به جز مجازات جرمی که برای آن محکوم شد” ، در این اصلاحیه آمده است.

نمایندگان کنگره گفتند: “اصلاحیه حذف” این بند را از متمم سیزدهم حذف می کند و به کار اجباری زندانیان پایان می دهد. برنامه های کاری زندانیان به صورت داوطلبانه ادامه خواهد یافت.

آوی سیفر ، استاد و رئیس سابق دانشگاه هاوایی در دانشکده حقوق ریچاردسون در مانوآ ، به CNN گفت که بعید به نظر می رسد تلاش برای اصلاح اصلاح قانون اساسی به نتیجه برسد.

وی گفت ، ممکن است سودآوری بیشتری داشته باشد که “درمان های جزئی” ارائه شود ، مانند قانون فدرال که مجازات داوطلبانه و غیر ارادی را منع می کند ، نوعی حق التدریس که از طریق آن افرادی که بدهی دارند تا زمان پرداخت آن بدهی ها کار می کنند.

سایفر ، کارشناس 13- گفت: “از این طریق ، این می تواند از اهمیت فوری در تلاش برای مقابله با روشهای وحشتناک برخورد ما با زندانیان و زندانیان باشد ، زیرا آنها نمی توانند وثیقه بگیرند.” و اصلاحیه

حتما بخوانید:
برند آدیداس - معرفی کامل این برند + تاریخچه و فعالیتهای آن

نمایندگان کنگره درب زندان برای اصلاحیه سیزدهم را “نژادپرستانه” خواندند

مرکلی و کلی در آزادی خود “بند مجازات” در اصلاحیه سیزدهم “غیرقابل انکار نژادپرستی را از نظر منشأ و نفوذ” خواندند.
طبق ابتکار عمل عدالت برابری غیر انتفاعی بی انتها ، از آنجا که جنوب برای اقتصاد خود به کار بردگان متکی بود ، این خط در این اصلاحیه به عنوان روزنه ای برای ادامه کار اجباری سیاه پوستان آمریکایی مورد استفاده قرار گرفت. بسته شدن جرم

نمایندگان کنگره در بیانیه ای گفتند ، “بند مجازات” منجر به سطوح بالاتر دستگیری در میان سیاه پوستان آمریکایی در دوران جیم کرو قبل از جنگ مواد مخدر در دهه 1980 شد ، در واقع “انگیزه مالی برای بسته شدن جمعی” – تسلیم اجباری ایجاد کرد. استخدام نیروی کار زندانیان سیاه پوست نامتناسب.

کار در زندان یک صنعت پردرآمد است. NPR در ماه ژوئیه گزارش داد که بیش از 1.5 میلیون زندانی در آخرین سرشماری فدرال در سال 2005 کار می کنند. NPR گزارش داد ، یک برنامه زندان فدرال UNICOR ، هر ساله بیش از 500 میلیون دلار درآمد کسب می کند.
مخالفان او می گویند ، اما این عمل از زندانیان بهره برداری می كند. طبق موسسه سیاست زندان ، بسیاری از کشورها ، عمدتا در جنوب ، به زندانیان برای کارهای منظم زندان پرداخت نمی کنند و حقوق بالای آنها برای کارهای منظم زندان به ندرت از 1 دلار بیشتر است.

سنسور برنی سندرز و اد مارکی ، از جمله دیگر ، حمایت کننده این اصلاحیه بودند که موجب حمایت سازمانهای عدالت اجتماعی مانند دیده بان حقوق بشر ، عفو بین الملل و تغییر رنگ شد.

حتما بخوانید:
بهتری کادوی ولنتاین چی میتونه باشه؟


منبع: thoughts-news.ir