[ad_1]

دموکراتها سعی دارند از عدم پذیرش نتایج ترامپ به نتایج مبارزات حزبی جلوگیری کنند ، زیرا معتقدند اگر جمهوری خواهان بیشتری به درخواستهای جمهوریخواهان بپیوندند ، ترامپ در وضعیت نامطلوبی قرار خواهد گرفت تا اجازه دهد انتقال به طور رسمی آغاز شود ، به عنوان پرونده قانونی رئیس جمهور همچنان سقوط می کند و ایالات شروع به تأیید نتایج انتخابات می کنند. علاوه بر این ، دموکرات ها می گویند ، تلاش برای احضار احضار به مقامات اداری که نقشی اساسی در روند انتقال دارند ، ممکن است هفته ها طول بکشد اگر کاخ سفید با آنها مبارزه کند ، احتمالاً پس از 20 ژانویه ، زمانی که بایدن سوگند یاد می کند.

نانسی پلوسی ، رئیس مجلس ، که خواستار اتحاد در حزب خود بود ، خواست تیم بایدن را برای انتقال منظم تقویت کرد و با رئیس جمهور منتخب روبرو نشد.

با این حال ، برخی از دموکرات های خصوصی می گویند که آنها باید کارهای بیشتری انجام دهند تا بر آنچه که آنها پیش زمینه خطرناک ترامپ و امتناع وی از پذیرش نتایج انتخابات می دانند ، تأکید کنند. منابع روز دوشنبه گفتند ، اگر ترامپ به جلوگیری از انتقال و نادیده گرفتن گواهینامه دولت ادامه دهد ، دموکرات ها می توانند تاکتیک های خود را افزایش دهند.

به عنوان بخشی از کارزار فشار ، دموکرات ها می گویند اگر تیم های بایدن و ترامپ هماهنگی را شروع نکنند ، واکنش بهداشت عمومی به Covid-19 به شدت آسیب می بیند – از ابتدای انتشار واکسن.

بایدن روز دوشنبه به خبرنگاران گفت: “اگر ما هماهنگ نشویم ، افراد بیشتری می توانند بمیرند.”

یک نفر در مرکز این اختلاف امیلی مورفی ، مدیر منصوب شده توسط ترامپ در اداره خدمات عمومی است که هنوز اسناد مورد نیاز برای سهولت انتقال و آزادسازی دلارهای فدرال را برای کمک به روند قبل از 20 ژانویه امضا نکرده است.

هفته گذشته ، دموکرات های مجلس نمایندگان ، مانند گری کانلی از ویرجینیا ، نامه ای به مورفی فرستادند و از او خواستند که سریعاً به یک سری سالات “پاسخ” دهد.

كونلی ، رئیس جمهور ، “با ناكامی در تعیین پیروزی قاطع جو بایدن و كامالا هریس ، شما نیاز مبرم به انتقال سریع و م ofثر قدرت را در میان همه گیر جهانی كه باید بر ایمنی و رفاه شهروندان ما باشد ، تضعیف می كنید.” کمیته فرعی اصلی نظارت بر مجلس ، در کنار بیل پسکر دموکرات ها از نیوجرسی و دینا تیت از نوادا می نویسد.

کانلی روز دوشنبه به CNN گفت که مورفی هنوز به نامه آنها پاسخی نداده است.

کانلی در پاسخ به این س saidال که آیا می خواهید مورفی را برای بازجویی به کاپیتول هیل بکشاند و احضار احضار کند ، گفت: “همه این ابزارها در کیت کیت موجود برای ما باقی مانده است.” “این ناخوشایند است ، اما مشکلی غیرقابل حل نیست ، زیرا بدیهی است که انتقال بایدن با همکاری دولت خارج شده یا بدون آن رو به جلو است.”

کانلی افزود: “ما همچنان فشار خواهیم آورد و از ابزارهای فرماندهی خود استفاده خواهیم کرد. اما بدیهی است که این کار را با راهنمایی تیم بایدن برای انتقال انجام خواهیم داد.”

هفته گذشته بایدن در یک سخنرانی در جمع خبرنگاران ، رد دولت ترامپ از ادامه روند را رد کرد و گفت که آنها فارغ از موضع کاخ سفید در حال پیشروی هستند.

بایدن گفت: “من متقاعد شده ام که این واقعیت که آنها نمی خواهند اعتراف کنند که ما در این مرحله برنده شدیم ، برای برنامه ریزی های ما و کارهایی که از هم اکنون تا 20 ژانویه می توانیم انجام دهیم بسیار مهم نیست.”

این داستان با تحولات بیشتر در روز دوشنبه به روز شد.

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر