درخت کریسمس کاخ سفید از راه می رسد ، و ادامه سنت Covid-19 و جنجال انتخاباتی استدرخت امسال دارای فریزر 18 و 1/2 فوت است و از درختان Dan و Brian متعلق به Dan و Ann Taylor در ویرجینیا غربی است.

هنگامی که ماسک بدون ماسک از کاخ سفید برای استقبال از کالسکه اسب سوار با درخت رواق شمالی بیرون آمد ، یک گروه نظامی ترکیبی جشن “O Christmas Christmas” ، “O Come، All Ye Faith Sing” را اجرا کرد. بر خلاف ورودی های سالهای اخیر ، دو کالسکه کالسکه و اسب بازیگر مبدل شده بودند.

بانوی اول با کشاورزان درخت ، که در اصل ماسک داشتند ، عکس گرفت اما آنها را برداشت تا قبل از اینکه به مطبوعات یک تبریک کوتاه از کریسمس مبارک و بازگشت به داخل مطبوعات بدهد ، برای عکس های اضافی عکس بگیرد. در نهایت ، درخت در اتاق آبی نمایش داده می شود.

انتخاب درختان کریسمس در کاخ سفید معمولاً یک فرآیند رقابتی است که توسط انجمن ملی درختان کریسمس مشاهده می شود که از سال 1966 درخت رسمی را تهیه می کند.

اما در بیانیه ای ، NCTA گفت امسال هیچ رویداد رسمی انتخابی برگزار نشده است.

در بیانیه NCTA آمده است: “تیلورها چندین سال است که درختان کریسمس را برای تزئین کاخ سفید تهیه می کنند ، البته به جز درخت اتاق آبی که از قهرمان بزرگ NCTA حاصل می شود.”

ورود درخت کریسمس معمولاً آغاز جشن های سالانه کاخ سفید است. و سنت دیگر تعطیلات کاخ سفید ، بخشش رئیس جمهور ترکیه ، هنوز در این هفته برگزار نمی شود.

حداقل یک پرنده خوش شانس انتخاب می شود که روز سه شنبه توسط ترامپ در باغ گل رز کاخ سفید بخشیده شود. اوایل روز دوشنبه ، رون کاردل ، رئیس فدراسیون ملی ترکیه در یک کنفرانس خبری در واشنگتن گفت که بوقلمون های ملی شکرگذاری امسال ذرت و لپه نامیده می شوند. بوقلمون ها طبق آیین سنتی از آیووا آمدند و در تعطیلات آخر هفته در هتل ویلارد اینترکنتیننتال در مکانهای لوکس در استراحت کردند.

متخصصان بهداشت عمومی از وقایع مهم شخصی در پاییز و زمستان دلسرد شده اند و هشدار دادند که این موارد می توانند به عنوان شیوع ویروس کرونا عمل کنند. و ژنرال جروم آدامز ، که در گروه ویژه ویروس کرونا ویروس کاخ سفید خدمت می کند ، به طور خاص روز دوشنبه هشدار داد که همه آمریکایی ها – حتی در کاخ سفید – باید از دستورالعمل های مرکز کنترل و پیشگیری بیماری های ایالات متحده پیروی کنند و از اجتماعات بزرگ جلوگیری کنند. در طی آنچه او “نقطه وحشتناک” در همه گیر خواند.
اما علی رغم توصیف کارشناسان بهداشت عمومی در عملکردهای قبلی کاخ سفید به عنوان رویدادهای بیش از حد معمول ، بسیاری از جشن های عمومی کاخ سفید و خصوصی امسال – البته کمتر – ادامه دارد.

“خانه مردم ضمن تأمین امن ترین محیط ممکن ، کریسمس و هانوکا را جشن می گیرد. این شامل لیست مهمانان کوچکتر ، ماسک مورد نیاز و ارائه می شود ، فاصله اجتماعی تا زمانی که در کاخ سفید هستید تشویق می شود و ضد عفونی کننده های دست در سراسر ایالت “، استفانی گریشام ، رئیس ستاد شرق شرقی در بیانیه ای گفت.

حتما بخوانید:
چند نکته درباره فاجعه مهسا امینی

وی ادامه داد: “میهمانان از غذا که به طور جداگانه توسط سرآشپزها در ایستگاه های غذاخوری محافظت شده توسط پلکسی گلاس پوشیده می شوند ، لذت می برند. تمام نوشیدنی ها پوشیده می شوند. تمام کارکنان ماسک و دستکش می پوشند تا از دستورالعمل های ایمنی غذا پیروی کنند. شرکت در مهمانی ها یک انتخاب کاملاً شخصی است. این یک عادت دیرینه است که مردم از مکانهای شاد و نمادین جشن سالانه کریسمس در کاخ سفید دیدن می کنند و از آن لذت می برند.


منبع: thoughts-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید