داگ دوسی فرماندار آریزونا در حال دفاع از روند انتخابات پس از حمله ترامپ است


دوسی گفت: “من در مورد سیستم انتخاباتی آریزونا کاملا رک و پوست کنده بودم و از جمله در دفتر بیضی شکل بسیار رجزخوانی کردم.” توییت تا حدی ، ستایش از قوانین و رویه های انتخاباتی دولت به عنوان امن و توانمند کننده برای رای دهندگان.
دوسی اساسنامه را تشریح کرد که طبق آن وزیر امور خارجه آریزونا باید نتایج انتخابات را قبل از فرماندار و دادستان کل در روز چهارشنبه دوشنبه پس از انتخابات عمومی پیش بینی کند. وی در توئیتی نوشت: “امروز بود.”

اوایل روز دوشنبه ، کتی هابز ، وزیر امور خارجه آریزونا ، یک دموکرات ، نتایج انتخابات را تأیید کرد و گفت “علی رغم ادعاهای خلاف ادعای خلاف” ، روند انتخابات ایمن ترین روند در تاریخ معاصر است. وزیر امور خارجه گفت: رئیس جمهور منتخب جو بایدن با 10457 رای در آریزونا ترامپ را شکست داد.

دوسی و دادستان کل جمهوری خواه مارک برنوویچ ، به همراه رابرت بروتینل ، رئیس دادگاه عالی آریزونا ، طبق آنچه در قوانین ایالتی لازم است ، شاهد این گواهینامه ها بودند.

“دوسی” در توئیتر نوشت: “سکوی انتخاباتی یک پنجره 5 روزه را برای هر رأی دهنده ایجاد می کند تا در دادگاه یک چالش معتبر برای نتایج انتخابات ایجاد کند. اگر می خواهید نتایج را به چالش بکشید ، اکنون زمان آن است. چالش های خود را بیاورید.” “این قانون است. من قسم می خورم که آن را رعایت کرده و مسئولیت خود را جدی می گیرم.”

اگرچه ایالت ها نتایج خود را تصدیق کرده و به بایدن رأی انتخاباتی قبل از جلسه کالج انتخاباتی 14 دسامبر اعطا کردند ، اما ترامپ عقب نشینی نکرد. در عوض ، او همچنان به دروغ گفتن ، ادعای پیروزی و انتقاد از مقاماتی که از پذیرش دیدگاه توطئه آمیز وی درباره انتخابات خودداری کردند ، می پردازد.

دوسی اوایل روز دوشنبه گفته بود كه اسناد رسمی را امضا می كند و آنها را دستی به رئیس سنای آمریكا تحویل می دهد تا سناتور منتخب مارك كلی “در اسرع وقت سوگند یاد كند”.

دوشنبه شب ، در چندین توییت ، ترامپ دوکی را به “عجله برای روی کار آمدن یک دموکرات در دفتر” متهم کرد ، ادعاهای بی اساس در مورد تقلب در رای دهندگان را مطرح کرد و قول داد که “جمهوری خواهان مدت ها به یاد خواهند آورد!” رئیس جمهور سپس چندین توییت درباره Ducey بازتوییت کرد ، از جمله یکی که می نوشت: “چه کسی به دموکرات ها احتیاج دارد وقتی جمهوری خواهانی مانند برایان کمپ و داگ دوسی را دارید؟”

اخیراً ، رئیس جمهور همچنین به برایان كمپ ، فرماندار گرجستان ، یكی دیگر از اعضای حزب خود ، به اتهام تقلب حمله كرد.

فرماندار دموکرات ویسکانسین تونی اورس نیز روز دوشنبه رسماً پیروزی بایدن را تأیید کرد و پس از انتخاب رئیس جمهور منتخب ترامپ در دو شهرستان پرجمعیت ویسکانسین ، اسنادی را برای اعطای 10 رای این ایالت امضا کرد. پنسیلوانیا و نوادا هفته گذشته مراحل صدور گواهینامه خود را به پایان رساندند.

حتما بخوانید:
انواع مدلهای کفش زنانه برای خانمهایی که کفشهای کلاسیک را میپسندند

علی رغم آنچه ترامپ پس از آریزونا و ویسکانسین به طور علنی به پیروزی بایدن در روز دوشنبه نوشت و منتشر کرد ، دو مشاور کاخ سفید به CNN گفتند که ترامپ بیلبورد را می بیند و می فهمد که دیگر شانسی برای ادامه ریاست جمهوری ندارد.

نیکی کارواخال ، باب اورتگا و جیم آکوستا از CNN در تهیه این گزارش همکاری کردند.
منبع: thoughts-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید