[ad_1]

این تصمیم در حالی صادر می شود که شهرستان های ایالتی نتایج انتخابات خود را تأیید می کنند ، با چندین مورد – از جمله شهرستان آلگنی ، که شامل پیتسبورگ است. شهرستان Lehigh ، که شامل Allentown است. و شهرستان لنکستر – نتایج خود را در روز دوشنبه تأیید می کنند. کمیته شهر فیلادلفیا ال اشمیت به کیت بالدوان از CNN گفت که انتظار دارد این شهرستان ، بزرگترین استان پنسیلوانیا ، بعداً در همان روز گواهی شود.

رئیس جمهور منتخب جو بایدن با بیش از 81،000 رأی در ایالت کیستون رهبر است.

وی نوشت: “در اینجا نتیجه می گیریم كه اگرچه نام ، آدرس یا تاریخچه دست نوشته در اعلامیه رای دهندگان در پشت پاكت بیرونی درج نشده است ، اگرچه این موارد نقض فنی قانون انتخابات است ، اما لازم نیست از هزاران رای دهنده پنسیلوانیا از حق رای خارج شوید”. قاضی کریستین دونوهو ، که به دستور دوشنبه به نظر دو نفر دیگر پیوست.

این تصمیم تصمیم دادگاه بدوی را مجاز می شمارد که تعداد 8329 رأی غایب و از طریق پست را شمارش می کند ، که ساعت 8 بعد از ظهر روز انتخابات در شهرستان فیلادلفیا رسید اما نام ، آدرس یا دست نوشته ای نداشت. تاریخ.

دادگاه همچنین حکم دادگاه بدوی را رد کرد که 2349 برگ رأی امضا شده اما با اعلامیه های بدون تاریخ را لغو کرد و یکی از دستاوردهای قبلی ترامپ را در این کارزار پاک کرد. دادگاه عالی ایالتی رای قبلی را که اجازه شمارش این آرا را داشت ، دوباره احیا کرد.

قضات دریافتند که به دلیل عدم تقلب و غیرقانونی بودن ، نقص ها نیازی به بی اعتبار شدن آرا ندارند.

یک قاضی فدرال دادخواست مربوط به کارزار انتخاباتی ترامپ در پنسیلوانیا را رد کرد

رای اکثریت دادگاه ضربه دیگری بر تلاش مداوم رئیس جمهور دونالد ترامپ برای به چالش کشیدن نتایج انتخابات در چندین ایالت از جمله پنسیلوانیا است ، جایی که اختلافات حقوقی در مورد مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری در هفته های اخیر شکست خورده است.

روز انتخابات ، تنها دو پیروزی در دادگاه جمهوری خواهان وجود دارد که تعداد بسیار کمی آرا را شامل می شود و احتمالاً با ادامه کارزار ، ضررهای قانونی بیشتری در افق خواهد داشت.

روز یکشنبه ، یک قاضی فدرال یک دادخواست را که از نزدیک تحت نظارت قرار گرفته بود ، رد کرد و خواستار بطلان میلیون ها رأی در پنسیلوانیا در آخرین دادخواست اصلی برای دادن یا مسدود کردن آرا enough کافی بود که می تواند یک کشور مهم را به نفع خود در آورد. از ترامپ.

مبارزات انتخاباتی ترامپ برای جلوگیری از صدور گواهینامه در پنسیلوانیا است

پس از آنکه قاضی رده پایین تر بیانیه تندی را در مقایسه با پرونده مبارزات انتخاباتی با “هیولای فرانکشتاین” نوشت ، ستاد انتخاباتی ترامپ روز دوشنبه از دادگاه تجدیدنظر فدرال خواستار بازداشت موقت شد تا شهادت پنسیلوانیا را برای انتخابات ریاست جمهوری حفظ کند. .. به طور تصادفی به هم دوخته شده اند “.

در یک دادخواست ، وکیل مبارزات انتخاباتی ترامپ استدلال کرد که این کمپین “اگر جبران خسارات محدود درخواست شود – کوتاه مدت توقف گواهینامه (یا اثر قانونی آن اگر قبلاً گواهینامه رخ داده باشد) – خسارت جبران ناپذیری را متحمل شود ، زیرا این تخفیف مانع انتصاب رای دهندگان برای نامزدی که بیشترین رای قانونی را قبل از بندرگاه امن در 8 دسامبر به دست آورد. ”

“به طور خلاصه ، این غیرمنصفانه خواهد بود که به پنسیلوانیا اجازه دهید رأی دهندگان را برای بایدن تصدیق کند و سپس ثابت کند که ترامپ در این مسابقه برنده شده است” ، مارک A. Scaringi ، وکیل دادگستری نوشت و افزود که اجازه صدور گواهینامه “نتایج نامعتبر و روند انتخاباتی ناتوان از نظر قانون اساسی قبل از این پرونده به صلاح ارزیابی می شود. “

وی استدلال کرد: “اگر تعداد آرا در پنسیلوانیا – از جمله رأی گیری غیرقانونی – تأیید شود و اجازه ندهد که بررسی معنی دار شود ، آرا انتخاباتی به بایدن اعطا می شود. اگر شاکیان بعداً ثابت کردند که انتخابات بی اعتبار است ، ناعادلانه است. ، به طور ناهموار اداره می شود و شامل ترسیم نشانه هایی برای ارسال آرا illegal غیرقانونی است ، پیروزی آنها یک جشن خواهد بود. “

وکیل ترامپ در پیشنهاد خود به نقل از بوش علیه گور گفت که “حق رأی ، همانطور که قانونگذار تجویز کرده است ، ضروری است” ، خاطرنشان کرد که “متهمان نه تنها در انتخابات ریاست جمهوری در سال 2020 مطابق روشی که قانونگذار تجویز کرده است ، اما متهمان برای بهره مندی از بایدن از ترامپ ، از حمایت برابر و حقوق شاکیان تخطی کردند. “

در این خلاصه نامه آمده است: “تا زمانی که پیامدهای قانونی صدور گواهینامه باقی نماند ، شاکیان ممکن است بدون جبران خسارت باقی بمانند ، زیرا آرا votes انتخاباتی پنسیلوانیا برای رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور ممکن است به شخص دیگری اعطا شود.”

کیتلین پولانس و کوین بن از CNN در تهیه این گزارش مشارکت داشتند.

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر