دادگاه عالی موافقت می کند استدلال های مربوط به پرونده های حزب دموکرات در مورد اسناد مولر را به تعویق اندازد


کمیته قضایی دموکراتیک از قضات خواسته استدلال ها را به تعویق بیندازند زیرا جو بایدن به عنوان رئیس جمهور انتخاب شده و کنگره جدید در اوایل ژانویه آغاز می شود.

وکلای اتاق گفتند که کمیسیون “تازه تشکیل شده” تعیین می کند که آیا می خواهد پیگرد قانونی این اسناد را ادامه دهد یا خیر. وزارت دادگستری ترامپ گفت هیچ اعتراضی در مورد این تاخیر وجود ندارد.

اقدام دادگاه با آزمایش توانایی وزارت دادگستری در كنترل اطلاعات در یك دادگاه بزرگ دادگاه از یك تحقیق سیاسی عمیق و تاریخی كه می تواند به تحقیقات كنگره نیز كمك كند ، تفكیك عمده قدرت را به تأخیر انداخت. اگر کنگره جدید تصمیم بگیرد که آنها را تحت پیگرد قرار ندهد ، این ممکن است هرگز منتشر نشود.

وزارت دادگستری به دنبال جلوگیری از انتشار اطلاعاتی است که شامل بخشهایی از گزارش مولر است که برای محافظت از اطلاعات هیئت منصفه بزرگ و شهادت اصلی هیئت منصفه بزرگ و نمایشگاههای مربوط به افراد و رویدادهای خاص ویرایش شده است.

سوال هیئت منصفه اعظم می تواند به طور قابل توجهی دخالت در انتخابات روسیه و پاسخ نامزد نامزد وقت دونالد ترامپ در سال 2016 را روشن کند. به گزارش CNN ، ده ها شاهد در برابر هیئت منصفه بزرگ مولر شهادت دادند ، از جمله رئیس رئیس سابق ترامپ ، پل منافورت و حداقل دو نفر دیگر. که در جلسه بدنام برج ترامپ در تابستان 2016 شرکت کرد.

اگر دادگاه پرونده را ادامه می داد ، قضات اتاق را در وضعیت غیرمعمولی قرار می دادند ، زیرا بهانه هایی که وکلا برای تعقیب اسناد به کار می بردند ، شرکت در دادرسی در پرونده استیضاح بود. این واقعیت که ترامپ دیگر رئیس جمهور نخواهد شد این بهانه را برطرف می کند.

حتما بخوانید:
جو بایدن اکنون محبوب تر از ترامپ است

بحث هایی برای 2 دسامبر ارائه شد.

در ماه مارس ، دادگاه تجدیدنظر فدرال در کنار کمیسیون قضایی قرار گرفت و گفت قانونگذاران برای دیدن جزئیات محرمانه “نیاز قاطعی” دارند. دادگاه عالی با تأیید درخواست دولت ترامپ برای رسیدگی به پرونده ، مانع از صدور اسناد در حالی که روند تجدیدنظر در جریان است ، شد.


منبع: thoughts-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید