[ad_1]

در یک دستور امضا نشده ، قضات اختلاف بین Harvest Rock International و فرماندار کالیفرنیا ، Gavin Newsum را به نهمین دادگاه تجدید نظر ایالات متحده فرستادند تا با توجه به حکم هفته گذشته ، وقتی دادگاه جلوی محدودیت های مشابه در نیویورک را گرفت ، پرونده را بیشتر بررسی کند. .

هیچ اختلاف نظر وجود ندارد.

این پرونده آخرین پرونده ای است که به دیوان عالی رسید ، که آزادی مذهبی را در برابر مقامات محلی و محلی که از مردم در برابر Covid-19 محافظت می کنند ، حمایت می کند. قضات در حال حاضر به شدت در این مورد اختلاف نظر دارند.

در یک دستور اواخر شب که در آستانه روز شکرگذاری صادر شد ، دادگاه 5 تا 4 به نفع نمازخانه ها رای داد و محدودیت های ویروس کرونا ویروس آندرو کوومو ، فرماندار نیویورک را به چالش کشید ، با این استدلال که آنها با سازمان های مذهبی رفتار می کنند. – خشن بودن از تجارت غیر قانونی در نقض اصلاحیه اول.

رأی قاضی امی کونی بارت در این پرونده بسیار حیاتی بود زیرا قبل از حضور در دادگاه ، رئیس دادگستری جان رابرتز بهار و تابستان گذشته به قاضی فقید روت بادر گینسبورگ و سه لیبرال دیگر در دادگاه پیوست تا در موارد مشابه در برابر نمازخانه ها حکم صادر کند. موارد خارج از نوادا و کالیفرنیا.

در این پرونده ، دپارتمان کالیفرنیا نیوزوم ، یک دموکرات ، را به ادامه “تحریم های مبهم و بی پروا” بر زندگی مردم کالیفرنیا متهم کرد و آنها فرماندار را به عدم رعایت محدودیت های “از روی خواسته خود” متهم کردند.

سیاستمداران دموکرات در کالیفرنیا نمی توانند از توصیه های خود درباره ویروس کرونا پیروی کنند
آنها برای اظهار نظر خود ، در ارائه قانونی عکس نیوزوم در رستورانی با اجتماع بزرگ ، جایی که هیچ کس ماسک بر روی آن نبود ، قرار گرفت.

در کالیفرنیا ، Newsom رویکردی منظم و مبتنی بر موقعیت جغرافیایی طراحی کرده است.

یک وکیل کلیسا گفت که در حالی که عبادت مذهبی گاهی “بشدت محدود می شود” ، فروشگاههای مواد غذایی ، فروشگاههای بزرگ ، خشکشویی و انبارها چنین محدودیتی ندارند.

این وکیل دادگستری گفت: “برخورد متفاوت با مذهب در مقایسه با چنین اجتماعات غیر مذهبی بدون شک باعث تحمیل بار سنگین مذاهب مذهبی و نقض اصلاحیه اول می شود”.

دادستان کل کالیفرنیا ، خاویر بسرا ادعاهای کلیسا را ​​رد کرد و به قضات گفت که این محدودیت ها برای موزه ها ، سالن های سینما و رستوران ها نیز اعمال می شود. وی همچنین اشاره کرد که در حال حاضر یک جهش جدید وجود دارد.

در اسناد دادگاه ، بكرا ادعا می كند كه این ایالت “دستور ماندن در خانه با محدودیت یك ماهه كار و تجمع ناچیز در مناطق مرتبه اول از ساعت 10:00 تا 5:00” را صادر كرده است.

وی گفت: “ما تشخیص می دهیم كه محدودیت های فعلی مانع علاقه قانونی شاكیان به شركت در عبادت می شود – و دولت متعهد است كه به محض اجازه شرایط بهداشت عمومی ، مانند گذشته گذشته ، این محدودیت ها را كاهش دهد.” “با این حال ، در حال حاضر ، این مداخله موقت با توجه به علاقه دولت در محدود کردن انتقال COVID-19 از طریق سیاست های مبتنی بر واقعیت که متناسب با درجه خطر ناشی از فعالیت های خاص باشد ، توجیه می شود.”

وی محدودیت های خود را از محدودیت های اعمال شده توسط کومو نیویورک متمایز کرد ، با این استدلال که کالیفرنیا “خط مشی سفارشی” را با محدودیت در فعالیت های داخل خانه “متناسب با خطرات بهداشت عمومی مرتبط با هر فعالیت” اتخاذ کرده است.

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر