دادگاه عالی استدلال های طرح ترامپ برای کاهش مهاجران فاقد اسناد را می شنود

[ad_1]

اگر ترامپ در پرونده جدید موفق شود ، ممکن است برای اولین بار متذکر شود که ایالات متحده مهاجران بدون سند را هنگام شمارش افراد مستثنی می کند ، بنابراین می توان صندلی های مجلس نمایندگان ایالات متحده را اختصاص داد و همچنین بر توزیع بودجه فدرال تأثیر خواهد گذاشت. .

توماس ولف ، مشاور ارشد مرکز برنان گفت: “سرشماری سال 2020 درباره قدرت و پول است.”

“این اعداد نحوه توزیع کرسی های کنگره طی 10 سال آینده را تعیین می کند ، که این امر تعیین کننده قدرت سیاسی جامعه در طی دهه آینده خواهد بود و تعیین می کند که آیا آنها سهم عادلانه 1.5 تریلیون دلار خود را دریافت خواهند کرد یا خیر. توزیع سالانه توسط دولت فدرال ، “ولف اضافه کرد.

تلاش های ترامپ به این واقعیت افزوده می شود که مقامات سرشماری نشان می دهند که آنها برای پردازش پاسخ های سرشماری برای دادن سرشماری نهایی مشکل دارند. اگر اعداد و ارقام پس از روسای جمهور در 20 ژانویه به رئیس جمهور منتقل شود ، ابتکار عمل ترامپ بعید است توسط دولت بایدن اجرا شود و این پرونده می تواند بحث برانگیز باشد.

قانون اساسی مقرر کرده است که نمایندگان “با توجیه” تعداد کل افراد در هر ایالت “هر 10 سال در میان ایالت ها” توزیع می شوند “.

آخرین حکم دیوان عالی کشور تب های شخصی را در بین 9 قاضی نشان داد

کنگره به وزیر بازرگانی دستور داده است که این سرشماری را انجام دهد و جدول رئیس جمهور را تا 31 دسامبر ارائه دهد. رئیس جمهور ، به نوبه خود ، معمولاً این شماره را تقریباً در هفته اول یا حدود ژانویه برای کنگره پخش می کند.

ترامپ یادداشتی را صادر کرد که در ژوئیه خط مشی جدیدی را توصیف می کند که مستلزم آن است که مهاجران فاقد سند از پایگاه توزیع خارج شوند. او دبیر تجارت را راهنمایی می کند تا در واقع دو شماره برای رئیس جمهور ارسال کند. اولین شماره سرشماری است. مورد دوم مهاجران فاقد سند را شامل نمی شود. دولت می گوید از سوابق اداری دیگر می توان برای تعیین وضعیت مهاجرت افراد استفاده کرد.

جف وال ، سرپرست دادستان کل کشور به دادگاه گفت که “رئیس جمهور بهترین تصمیم گیرنده” در مورد محتوای سرشماری است و قانون “صریحاً” او را ملزم به استفاده از داده های ارائه شده توسط وزیر امور خارجه نمی کند ، اما در عوض داده های شمارش می تواند برای توزیع با سوابق اداری ترکیب شود.

علاوه بر این ، زبان قانون اساسی و اساسنامه “مدتهاست که درک می شد فقط مردم یک کشور را در بر می گرفت” ، وال در استنادات دادگاه استدلال کرد. وال گفت: “همانطور که تاریخ ، سابقه و ساختار نشان می دهد ، رئیس جمهور نباید با همه بیگانگان غیرقانونی به عنوان ساکنان ایالت ها رفتار کند و بنابراین اجازه می دهد نقض قانون فدرال در توزیع نمایندگان پارلمان اختلال ایجاد کند.”

جان رابرتز تقریباً به اندازه کافی در طول زندگی درباره اوباماکر شنیده است

گروهی از ایالت ها و مقامات محلی و همچنین سازمان هایی که اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا به نمایندگی از آنها شکایت کرده است.

دادگاهی با سه قاضی در منطقه جنوبی نیویورک مانع سیاست کاخ سفید شد.

دادگاه ایالتی گفت: “در طول تاریخ کشور ، ارقامی که برای تعیین توزیع کنگره استفاده می شود شامل هر شخصی است که در زمان سرشماری در ایالات متحده ساکن است ، خواه یک شهروند باشد و یا یک غیر شهروند باشد و در اینجا با وضعیت قانونی یا بدون وضعیت قانونی زندگی کند.”

دادگاه تأکید کرد ، اظهارات ترامپ “حکم کنگره برای استفاده از نتایج سرشماری – و فقط نتایج سرشماری – در ارتباط با روند تخصیص را نقض می کند.”

وكلاي آمريكايي به قضات گفتند كه “هيچ چيز در متن يا تاريخ قانون اساسي و يا قانون سرشماري نشان نمي دهد كه متقاضيان ممكن است با ميليونها نفري كه بدون چون و چرا در اينجا زندگي مي كنند ، به گونه اي رفتار كنند كه گويي آنها فقط به دليل وضعيت مهاجريت خود در اينجا نيستند.” “

اختصاصی: چگونه جان رابرتز مسئله شهروندی سرشماری را کشت

و دیل هو از ACLU ، به نمایندگی از گروه های فردی ، گفت که سه شاخه دولت برای “بیش از دو قرن همه به یک نتیجه واحد اشاره می کنند: قانون اساسی ایجاب می کند که همه افراد در هر کشور از جمله مهاجران بدون سند در پایگاه توزیع حساب شوند.”

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme