[ad_1]

این قانون در صورت استفاده از منافع عمومی مانند Medicaid ، تمبر غذا و کوپن مسکن ، دستیابی به وضعیت قانونی را برای مهاجران دشوار می کند. پس از آزادی وی بلافاصله تحت فشار قرار گرفت و متعاقباً توسط دادگاه ها مسدود شد.

در روز چهارشنبه ، در یک تصمیم 2-1 ، دور نهم به این نتیجه رسید که این قانون باعث خسارت مالی به ایالت ها شده و خودکفایی را تقویت نمی کند ، همانطور که دولت پیشنهاد می کند. این هیئت همچنین استدلال کرد که دولت نتوانسته است تغییر شدید سیاست را توضیح دهد.

قاضی ماری م نوشت: “در پاسخ به ادعای DHS مبنی بر اینکه هدف کلی این قانون ارتقا-خودکفایی است ، کمیسیون نتیجه گرفت که دسترسی به مراقبت های بهداشتی بهتر ، تغذیه و مزایای اضافی مسکن فقط با آن هدف سازگار است.” شرودر برای اکثریت.

دولت بایدن در حال آماده سازی برای به ارث بردن سیاست های جنجالی مهاجرت ترامپ است
قانون “تعقیب عمومی” در سراسر دادگاه های سراسر کشور گسترش یافت و سرانجام به دادگاه عالی رسید ، که اجازه داد این قانون در اوایل سال جاری در سراسر کشور اعمال شود.
تا زمانی که این مهلت به قوت خود باقی بود ، از آن زمان این آیین نامه همچنان در دادگاه تجدیدنظر فدرال ادامه داشت. در ماه اوت ، دادگاه تجدیدنظر دوم ایالات متحده این قانون را در سه ایالت – کانکتیکت ، نیویورک و ورمونت مسدود کرد. بعداً پیشنهاد دولت برای ماندن تصویب شد و به دولت اجازه ادامه اجرای قانون را داد.

سخنگوی USCIS ، دان هتلاج پس از صدور این حکم در بیانیه ای به CNN گفت که “USCIS در حال بررسی حکم دادگاه صادر شده از دادگاه تجدیدنظر ایالات متحده برای زنجیره نهم است و آژانس فعلاً اظهارنظر دیگری برای ارائه ندارد”.

دور نهم با استدلال اینکه “همان س aboutالات مربوط به اعتبار آن در تعدادی از دادگاه های فدرال و ناحیه برگزار شده است ، ممنوعیت ملی اعمال شده توسط دادگاه بدوی را محدودتر کرد. براساس کابینه کالیفرنیا ، این مربوط به زنجیره نهم و سایر حوزه های قضایی درگیر در پرونده ها است ، از جمله ماین ، اورگان ، پنسیلوانیا و ناحیه کلمبیا.

خاویر بسرا دادستان کل کالیفرنیا در بیانیه ای گفت: “همچنان که ما با بحران اقتصادی و اجتماعی بی سابقه ای روبرو هستیم ، وادار کردن خانواده های سخت کوش به انتخاب بین نیازهای اساسی و حفظ وضعیت مهاجرت غیرانسانی است.” “حمله به مراقبت های بهداشتی حتی یک جامعه حمله به همه ماست. پیروزی امروز بسیار حیاتی است ، اما جنگ پایان نیافته است. ما اجازه نمی دهیم که حمله دولت ترامپ به جوامع مهاجر ما کنترل نشده باشد.”

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر