[ad_1]

درخواست تجدیدنظر نشانه آن است که وزارت دادگستری حتی پس از شکست در انتخابات ریاست جمهوری ترامپ در دادگاه به حمایت خود ادامه می دهد.

ماه گذشته قاضی لوئیس کاپلان تلاش وزارت دادگستری برای جایگزینی ترامپ در این پرونده را رد کرد. وزارت دادگستری تلاش کرد در پرونده مداخله کند ، که در صورت تصویب ، احتمالاً منجر به سقوط پرونده خواهد شد ، زیرا دولت برای افترا قابل محاکمه نیست.

قاضی تلاش DOJ برای رد دادخواست افترا def D. D. Carroll علیه ترامپ را انکار می کند

کارول از ترامپ شکایت می کند و ادعا می کند که وقتی او تجاوز را انکار کرد ، به او افترا زد ، گفت که او نوع او نیست و گفت که وی ادعا کرده است که فروش کتاب جدید خود را افزایش می دهد.

به نظر وی ، کاپلان استدلال وزارت دادگستری مبنی بر اینکه گفته های ترامپ در مورد کارول در چارچوب کار وی انجام شده را رد کرد ، نوشت: “در حالی که اظهار نظر در مورد فعالیت های دولت بخشی از تجارت منظم ایالات متحده است ، اظهار نظر در مورد ادعاهای خشونت جنسی بی ربط است. با اقدام دولت. “

مارک کاسوویتس ، وکیل خصوصی که قبلاً وکالت ترامپ را در این پرونده داشت نیز گفت که از این تصمیم تجدید نظر می کند.

6 مورد دونالد ترامپ هنگام ترک دفتر باید به آنها رسیدگی کند

کارول ترامپ را متهم کرد که در اواسط دهه 1990 در یک فروشگاه بزرگ در نیویورک در اینجا تجاوز کرده است. وی گفت که می خواهد نمونه ای از DNA ترامپ گرفته تا آن را با مواد ژنتیکی مقایسه کند که به گفته وی در لباس مشکی بود که روز حمله ادعایی بر تن داشت.

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر