[ad_1]

روز چهارشنبه ، بایدن در سخنرانی شکرگذاری در دلاور از آمریکایی های خسته از بیماری همه گیر خواست تا “خارهای ما را فولاد کنند ، تلاش خود را دو برابر کنند و دوباره درگیر جنگ شوند”. و دوباره ، ترامپ یک صفحه تقسیم آزار دهنده ایجاد کرد. لحظاتی قبل از صحبت های بایدن ، رئیس جمهور “ر hearingدی” را با رودی جولیانی و جمهوری خواهان در پنسیلوانیا خواستار شد و همچنان ادعا كرد كه انتخابات به سرقت رفته است.
تیم ترامپ علیرغم جمع آوری سرمایه برای ادعاهای ادعای کلاهبرداری ، یکی دیگر از ویژگیهای متمایز این انتقال را تأیید کرد: بایدن جلسه توجیهی محرمانه ای دریافت می کند ، معروف به روزنامه کوتاه رئیس جمهور.

تعیین این هفته برای پیروزی بایدن باید یک امر عادی و معمولی باشد ، به سختی جلب توجه زیادی می کند و توجه کمتری به آن دست می یابد. همین امر برای پنسیلوانیا ، میشیگان و سایر ایالت هایی که نتایج انتخابات خود را تأیید می کنند نیز صدق می کند. اما در حالی که همه چیز در دولت ترامپ جریان دارد ، تحت تأثیر تأخیرها ، دسیسه ها و توییت های شخص رئیس جمهور قرار گرفته است.

عذرخواهی بوقلمونهای شکرگذاری و اولین مشاور امنیت ملی ترامپ ، مایکل فلین ، پشت سر ما هستند. اکنون ترامپ می تواند مشاغل دولتی را که باقی مانده است ، و بخشش های دیگری را که می تواند دنبال کند (به طور بالقوه شامل یکی برای خودش) به عهده بگیرد.

طرح افتتاحیه ، که توسط همه گیری بایدن اصلاح شده است ، همچنان ادامه دارد ، در حالی که اسکلت هایی برای بالابرها قبلاً در مرکز خرید ملی بارگیری شده اند و جزئیات وقایع کشته شده اند.

نکته: سرانجام ، یک انتقال قدرت (عمدتا) مسالمت آمیز در حال وقوع است.

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر