حقیقت یابی مملو از آخر هفته های جعلی ترامپ – CNNPolitics

[ad_1]

در طول مصاحبه تقریباً یک ساعته ، ترامپ به اتهام کلاهبرداری و فساد به دموکرات ها ، سیستم رای گیری پستی و شهرهای دیترویت ، فیلادلفیا و میلواکی حمله کرد. حتی متحدان سابق ترامپ نیز در امان نمانده اند ، زیرا وی از برایان كمپ ، فرماندار جمهوری خواه گرجستان ، انتقاد كرده است كه برای كمك به پیشبرد ادعاهای بی اساس خود در مورد كلاهبرداری ، اقدامات بیشتری انجام نداده است. وی سپس به انتشار شبهات در مورد نتایج انتخابات در توییتر پرداخت.

در اینجا حقایقی در مورد آخر هفته جعلی ترامپ آورده شده است.

ترامپ اصرار داشت که در انتخابات پیروز شد زیرا رقیب وی ، معاون رئیس جمهور سابق جو بایدن ، نتوانست تعداد آرا attrib منتسب به وی را بدست آورد.

ترامپ گفت: “ما در انتخابات به راحتی پیروز شدیم.” “به هیچ وجه جو بایدن نمی تواند 80 میلیون رای بیاورد.”

حقایق اول: بر اساس گزارش CNN و سایر شبکه های خبری مهم ، از جمله فاکس نیوز ، ترامپ در انتخابات پیروز نشد.

بیشتر رسانه ها بیش از سه هفته پیش بایدن را به عنوان برنده اعلام کردند ، اما ترامپ از پذیرفتن آن خودداری کرد و دلیل اصلی باختن نظریه های مربوط به تقلب در انتخابات در سال 2020 را دلیل اصلی باخت خود دانست.

انتخابات جعلی

ترامپ حداقل سه بار در مصاحبه ای گفت: “این انتخابات تقلب شد” و دو بار افزود که این “کلاهبرداری کامل” است.

حقایق اول: تلاش های ترامپ برای بی اعتبار کردن نتایج انتخابات چیز جدیدی نیست. با این حال ، مقامات فدرال گفتند که هیچ تقلب یا تخلف گسترده ای در جریان انتخابات صورت نگرفته است.

در بیانیه ای که یک هفته پس از انتخابات صادر شد ، گروه مشترکی از مقامات دولت فدرال ، ایالتی ، محلی و خصوصی ، از جمله برخی مقامات فدرال که در دولت ترامپ کار می کنند ، انتخابات 2020 را ایمن ترین انتخابات در تاریخ آمریکا خواند.

با وجود تکذیب های مکرر مقامات فدرال و ایالتی مبنی بر تخلف ، ترامپ در مصاحبه روشن کرد که بعید است به زودی لحن خود را تغییر دهد. وی به بارتیرومو گفت: “ذهن من طی شش ماه تغییر نخواهد کرد.” “یک کلاهبرداری بزرگ اتفاق افتاد.”

كنگره كنترل

ترامپ گفت جمهوری خواهان “کرسی خود را در کنگره از دست ندادند” و در پایان “ما کنگره را بردیم ، سنا را بردیم”.

حقایق اول: این اشتباه است که ترامپ می گوید جمهوری خواهان در کنگره پیروز شده اند و حتی یک کرسی را نیز از دست نداده اند. اگرچه جمهوری خواهان 11 کرسی مجلس را به دست آوردند ، اما آنها 3 صندلی را از دست دادند و هنوز هم با CNN در اقلیت هستند طرح دموکرات ها کنترل مجلس نمایندگان را حفظ خواهند کرد. کنترل سنا هنوز حل نشده است

تاکنون جمهوری خواهان یک کرسی در سنا بدست آورده و دو کرسی را از دست داده اند و آنها را در 50 کرسی تا 48 دموکرات قرار داده اند. با این حال ، هر دو کرسی سنا در جورجیا در دور دوم پیش رو به دست آمد که در نهایت مشخص خواهد شد که کدام حزب سنا را کنترل می کند.

رهبران خارجی

در مصاحبه ، ترامپ گفت که رهبران خارجی با او تماس گرفته اند و می گویند که رقابت ریاست جمهوری آمریکا “گیج کننده ترین انتخاباتی است که من دیده ام”.

حقایق اول: کاخ سفید از اواخر اکتبر تماس تلفنی رهبران خارجی را صفر خوانده است. علاوه بر این ، تقریباً همه متحدان بزرگ ایالات متحده پیروزی بایدن را تبریک گفته اند.

رأی دادن را تغییر دهید

به گفته ترامپ ، دستگاه های رای گیری رایج از شرکت فناوری انتخاب Dominion Voting Systems “در انتقال هزاران رای از حساب من به حساب بایدن مشکل داشت.

حقایق اول: هیچ مدرکی در این مورد وجود ندارد.

اگرچه چندین مشکل جداگانه با فناوری Dominion در روز انتخابات و شب انتخابات گزارش شده است ، اما هیچ گزارش موثقی مبنی بر تأثیر هرگونه مشکل در ماشین آلات شرکت در شمارش آرا وجود ندارد.
اعضای آژانس امنیت سایبری و زیرساخت وزارت امنیت داخلی ایالات متحده ، که نظارت بر امنیت انتخابات را بر عهده دارد ، گفتند: “هیچ مدرکی وجود ندارد که نشان دهد هر سیستم رأی گیری آرا deleted را حذف یا از دست داده ، آرا را تغییر داده یا به هر طریقی به خطر افتاده است.
علاوه بر این ، کارشناسان می گویند ادعای ترامپ با واقعیت ها پشتیبانی نمی شود. نکته قابل توجه ، اکثر کشورها از برگه های رأی گیری کاغذی استفاده می کنند که برای بررسی و تأیید آرا common مشترک قابل بررسی و تجدید نظر است.
این نظریه قبلاً توسط سیدنی پاول در یک کنفرانس مطبوعاتی درباره مبارزات انتخاباتی ترامپ در پنسیلوانیا ارائه شده بود. از آن زمان روابط این کمپین با وکیل قطع شده است.

ویسکانسین

ترامپ با ذکر ویسکانسین به عنوان نمونه ای از فساد ، گفت: “من واقعاً برنده این ایالت شدم.”

حقایق اول: این درست نیست.

بر اساس گزارش سی ان ان ، حفظ امتیاز پیش از شمارش همه آرا کاملاً برابر نیست – و ترامپ ویسکانسین را از دست داده است. این نتیجه همچنان باقی ماند که سرشماری درخواستی کارزار انتخاباتی ترامپ در یکی از بزرگترین ایالت ها همچنان نشان داد که بایدن باید برنده شود. انتظار می رود هنگامی که کمیسیون انتخابات ویسکانسین نتایج انتخابات ایالت این هفته را تأیید کرد ، پیروزی بایدن در سراسر کشور تأیید شود.

سلطه

ترامپ همچنین با اشاره به اینکه نحوه شمارش آرا مشکوک است ، امنیت سیستم های Dominion را زیر سوال برد.

ترامپ گفت: “هیچ کس حتی نمی داند آرا در کجا شمارش می شود.” “شما می دانید که آرا that گفته می شود که سلطه در کشورهای خارجی شمارش می شود.”

حقایق اول: این شرکت این ادعاها را رد کرد.

دومینیون در بیانیه ای در تاریخ 26 نوامبر در پاسخ به ادعاهایی که ابتدا توسط پاول مطرح شد ، تصریح کرد که “آرا در خارج از ایالات متحده پردازش نمی شود. آرا توسط مقامات شهرستان و ایالت شمارش و شمارش می شوند ، نه توسط Dominion یا یک شرکت دیگر انتخابات. فن آوری ها “

در “60 دقیقه” یکشنبه شب ، کریستوفر کربس ، یک مقام امنیتی سابق امنیت سایبری در کشور که ترامپ اندکی پس از روز انتخابات او را اخراج کرد ، نیز ادعای انتخابات فاسد را رد کرد و گفت: “هیچ قدرت خارجی برای برگرداندن رای وجود ندارد.”

تحقیق مولر

حملات ترامپ محدود به انتخابات نبود. ترامپ در پاسخ به این س byال که بارتیرومو یک وکیل ویژه برای تحقیق در مورد اتهامات کلاهبرداری منصوب می کند ، از فرصت استفاده کرد و دروغهایی را درباره تحقیقات به سرپرستی رابرت مولر ، مشاور ویژه سابق ، که ادعا می کند 48 میلیون دلار هزینه کرده و هنوز این کار را نکرده است ، تکرار کند. چیزی پیدا نکرد

ترامپ گفت: “آنها در مجموع 48 میلیون دلار را پشت سر گذاشتند و هیچ توطئه ای پیدا نکردند.”

حقایق اول: این در دو نکته نادرست است.

براساس اطلاعات منتشر شده توسط وزارت دادگستری ، تحقیقات مولر در واقع 32 میلیون دلار هزینه داشته و به هیچ وجه رئیس جمهور را تبرئه نکرده است.
گزارش مولر می گوید در تحقیقات مشخص نشده است که کارزار انتخاباتی ترامپ با دخالت روسیه در انتخابات “هماهنگ یا توطئه” کرده است. با این حال ، این گزارش این موضوع را برجسته كرد كه در چندین مورد شواهد محكمی وجود داشت كه ترامپ جلوی عدالت را گرفته است. در این گزارش همچنین آمده است كه اگر كابینه مولر “متقاعد شده بود كه رئیس جمهور ظاهراً مرتكب جرمی نشده است ، ما چنین می گفتیم.”
سرانجام ، مولر تصمیم گرفت که به دلایل زیادی ، از جمله سیاست وزارت دادگستری مبنی بر اینکه رئیس جمهور “نمی تواند به جرم فدرال متهم شود ، در حالی که رئیس جمهور است متهم شود.

پنسیلوانیا

که در توییت کردن روز شنبه ، رئیس جمهور این نظریه را ابطال کرد که پنسیلوانیا تعداد رای بیشتری از آنچه ارسال شده از طریق پست رایانه دریافت کرده است ، ادعا کرد که “1 میلیون و 126 هزار و 940 رأی از هیچ جا ایجاد نشده است”.

حقایق اول: مقامات این ادعا را رد کرده اند.

سخنگوی دفتر دادستان کل پنسیلوانیا به CNN گفت ، “این ادعای بی اساس دیگری برای کلاهبرداری است.”

سخنگوی گفت: “هیچ مدرکی وجود ندارد.” “این اتفاق ساده ای رخ نداد.

کیسی تولان ، خبرنگار CNN در این مقاله مشارکت داشته است.[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme