جیک تاپر برای مصاحبه با جو بایدن و کمالا هریس در اولین مصاحبه مشترک از زمان پیروزی در انتخاباتبخشی از مصاحبه در ساعت 4 بعد از ظهر ET و “اتاق وضعیت” ساعت 5:00 بعد از ظهر و 6:00 بعد از ظهر پنجشنبه از “The Lead” از CNN پخش می شود و مصاحبه کامل در اواخر همان روز در طول پخش خواهد شد. یک ساعت بخصوص در ساعت 21:00 بعد از ظهر. به طور همزمان از CNN International و به زبان اسپانیایی از CNN en Español پخش خواهد شد.

مصاحبه در زادگاه بایدن ، ویلمینگتون ، دلاور ، در همان تئاتر برگزار می شود که رئیس جمهور منتخب چندین نفر از اعضای ارشد دولت خود را معرفی کرد.

از زمان اعلام برندگان انتخابات در ماه نوامبر ، بایدن و هریس به سرعت به ایجاد یک دولت متنوع برای کمک به آنها در مقابله با فوری ترین مشکلات کشور اقدام کرده اند.

این هفته بایدن اعضای برتر تیم اقتصادی خود را معرفی کرد که در صورت تأیید سنا ، برای بازسازی اقتصادی ویران شده از ویروس کرونا کار خواهند کرد. هفته گذشته ، رئیس جمهور منتخب اعضای اصلی تیم های سیاست خارجی و امنیت ملی خود را معرفی کرد. همچنین بایدن اخیراً یک تیم ارتباطی کاملاً زن کاخ سفید را اعلام کرد.

در طی 100 روز اول حکومت بایدن ، پس از سوگند یاد شده در 20 ژانویه ، انتظار می رود رئیس جمهور منتخب و تیم وی روی تصویب بسته وسیعی از کمک اقتصادی تمرکز کنند و در صورت عدم نیاز به قانون ، اقدامات اجرایی زیادی انجام دهند. CNN گزارش داد که بر پیشرفت در اولویت های خود متمرکز شده است.

جمهوری خواهان در حال حاضر اکثریت سنا را دارند ، اما کنترل اتاق با دو دور دوم در گرجستان در ژانویه تعیین می شود. دامنه قانون محرک ، روند تأیید نامزدهای کابینه بایدن و سایر اولویت های قانونی تحت تأثیر کنترل جمهوریخواهان بر سنا خواهند بود.

حتما بخوانید:
نحوه استفاده از گلیسیرین برای پوست و مو

مقامات موقت می گویند که محتوای همه گیر Covid-19 در بالای لیست اولویت های رئیس جمهور تازه انتخاب شده قرار دارد. پس از تأیید واکسن ویروس کرونا ، تیم بایدن همچنین مسئول راه اندازی یک کمپین واکسیناسیون گسترده در سراسر کشور خواهد بود. به گفته مقامات گذار ، شروع بهبود اقتصادی و مقابله با نابرابری نژادی نیز از جمله اولویت های اصلی آن است.


منبع: thoughts-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید