[ad_1]

بایدن در بیانیه ای گفت: “من افتخار می کنم امروز اولین تیم ارتباطی ارشد کاخ سفید را تشکیل دهم که کاملاً از زنان تشکیل شده است. این ارتباطات مجرب و باتجربه دیدگاه های مختلفی را برای کار آنها به ارمغان می آورند و تعهد مشترک آنها برای ساخت هرچه بهتر این کشور است.”

کیت بدینگ فیلد ، که معاون مدیر ستاد انتخاباتی و مدیر ارتباطات مبارزاتی بود ، مدیر ارتباطات در کاخ سفید خواهد بود.

پیلی توبر که مدیر ارتباطات در ائتلاف های مبارزاتی بود ، معاون مدیر ارتباطات در کاخ سفید خواهد بود. کارین ژان پیر ، مشاور ارشد کمپین بایدن ، که بعداً به عنوان رئیس ستاد هریس خدمت کرد ، به عنوان معاون رئیس مطبوعات خدمت خواهد کرد.

سیمون سندرز ، مشاور ارشد بایدن در کارزار انتخاباتی ، به عنوان مشاور ارشد و سخنگوی معاون معاون رئیس جمهور فعالیت خواهد کرد. اشلی اتین ، مشاور ارشد تبلیغات بایدن ، به عنوان معاون ارتباطات رئیس جمهور خدمت خواهد کرد.

الیزابت الكساندر ، مشاور ارشد ستاد انتخاباتی بایدن ، به عنوان مدیر ارتباطات بانوی اول جیل بایدن فعالیت خواهد كرد.

این هفت زن ، که چند نفر از آنها زن رنگی هستند ، برجسته ترین نقش ها را در دولت بازی می کنند.

هریس که به عنوان اولین معاون زن رئیس جمهور در تاریخ خواهد ماند ، تیم تازه اعلام شده را “موانع باتجربه ، با استعداد و در حال شکستن” توصیف کرد.

“کشور ما با چالش های بی سابقه ای روبرو است – از بیماری همه گیر ویروس کرونا گرفته تا بحران اقتصادی ، بحران آب و هوا و محاسبه طولانی مدت بی عدالتی نژادی. برای غلبه بر این چالش ها ، ما باید به طور شفاف ، صادقانه و شفاف با مردم آمریکا و این افراد باتجربه و باتجربه ارتباط برقرار کنیم. هریس در بیانیه ای گفت: “و یک تیم موانع شکن به ما کمک می کند.

پسکی ، مفسر سیاسی سابق CNN ، در دوران دولت اوباما سخنگوی وزارت امور خارجه نیز بود و پیش از این معاون ارتباطات کاخ سفید و معاون سخنگوی کاخ سفید بود. وی در سه مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری خدمت کرده است ، از جمله به عنوان دبیر مطبوعاتی سفر در مبارزات انتخاباتی اوباما-بایدن در سال 2008 و دبیر مطبوعاتی سفر و مشاور ارشد مبارزات انتخاباتی در سال 2012 ، و به عنوان معاون وزیر مطبوعات در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری جان کری در سال 2004. г.

Bedingfield در کاخ سفید تحت دولت اوباما به عنوان مدیر ارتباطات بایدن خدمت می کرد. پیش از آن ، وی در انجمن فیلم آمریکا کار می کرد ، جایی که معاون ارتباطات شرکت بود. Bedingfield همچنین سخنگوی مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری جان ادواردز در سال 2008 و مدیر ارتباطات مبارزات سناتور سناتور Jeanne Sahin در سال 2008 در نیوهمپشایر بود.

پیش از این ، توبر معاون رئیس صدای آمریکا ، یک گروه حقوق مهاجر بود. وی مدیر رسانه ای اسپانیا برای رهبر اقلیت سنا ، چاک شومر ، مدیر ملی رسانه های اسپانیایی زبان و دبیر مطبوعات منطقه ای غرب برای کمیته ملی دموکرات ، مدیر ارتباطات در جمهوری دموکراتیک آریزونا روبن گالگو و مدیر ارتباطات پروژه پیروزی لاتین بود.

ژان پیر در کارزار انتخاباتی ریاست جمهوری اوباما و مارتین اومالی کار می کرد و تحلیلگر سیاسی NBC و MSNBC بود. وی یک افسر ارشد روابط عمومی در MoveOn.org بود و کارزار آزادی آزادی تولید مثل اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا را رهبری می کرد.

در جریان مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری سال 2016 ، سندرز به عنوان دبیر مطبوعاتی ملی سناتور ورمونت ، برنی سندرز ، فعالیت کرد. وی بعداً به عنوان مفسر سیاسی به CNN پیوست. سندرز رئیس سابق ائتلاف رهبران نوظهور عدالت و عضو سابق کمیته مشورتی فدرال در مورد عدالت جوانان است.

پیش از این ، اتین مدیر ارتباطات و مشاور ارشد سخنگوی مجلس نانسی پلوسی بود و اولین زن و مرد رنگین پوستی بود که این سمت را به عهده داشت. اتین دستیار ویژه رئیس جمهور و مدیر ارتباطات برای کابینه دولت اوباما بود و همچنین وی ارتباطات را با ابتکار “نگهبان برادر من” اوباما رهبری می کرد.

الكساندر پیش از این در دولت اوباما به عنوان افسر مطبوعات در بایدن كار می كرد. او مدیر سناتور بایدن بود. اسکندر به عنوان دادستان فدرال در دادستانی ایالات متحده در واشنگتن و اسکندریه ، ویرجینیا خدمت کرده است. اسکندر همچنین سخنگوی بنیاد ملل متحد ، سخنگوی رئیس کمیته ملی دموکرات وقت تری مک آلیف ، مدیر ارتباطات نماینده دمکراتیک کالیفرنیا آدام شیف و معاون سخنگوی سومر بود.

این داستان با اطلاعات اضافی به روز شده است.

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر