[ad_1]

در گفتگو با کمال هریس ، معاون رئیس جمهور تازه انتخاب شده با جیک تاپر از CNN ، در اولین مصاحبه مشترک خود از زمان انتخابات ، از بایدن س askedال شد که چقدر می تواند نسبت به کار با سنا که اکنون توسط جمهوری خواهان کنترل می شود خوشبین باشد.

بایدن گفت: “من این را با درایت می گویم.” “بیش از چند سناتور جمهوری خواه نشسته بودند که در خلوت با من تماس گرفتند و از من استقبال کردند.”

وی افزود: “و من وضعیت آنها را درک می کنم. و تا زمانی که انتخابات در ذهن آنها به وضوح تصمیم گیری نشود – جایی که دانشکده انتخاباتی رأی می دهد ، آنها در موقعیت بسیار دشواری قرار می گیرند.”

بایدن در پاسخ به این س ifال که آیا فکر می کنید بیشتر سناتورهای حزب جمهوریخواه پس از رای گیری کالج انتخابات در 14 دسامبر ، پیروزی وی را به طور عمومی تصدیق کنند ، بایدن گفت: “حداقل بخش قابل توجهی از رهبری”.

بایدن ، که پیش از انتخاب به عنوان معاون رئیس جمهور در سال 2008 دهها سال در مجلس سنا خدمت می کرد ، گفت که وی نمی داند آیا این وضعیت در همه جا تغییر خواهد کرد یا خیر ، خاطرنشان کرد که بسیاری از سناتورهایی که وی خدمت می کرد دیگر نبودند در پست او

وی گفت: “این همان كاركنان سنا نیستند كه من هنگام خروج از سنا می شناختم. فقط حدود 35 نفر – یا 30٪ ، 40٪ هستند كه هنگام حضور من در سنا آنجا بودند.”

در حالی که دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا همچنان بر ادعاهای بی اساس در مورد تقلب در رای دهندگان در هفته های پس از انتخابات پافشاری می کرد ، متحدان جمهوری خواه رئیس جمهور تا حد زیادی درمورد پیروزی بایدن سکوت کردند. رئیس میان آنها میچ مک کانل رهبر اکثریت سنا است که ماه گذشته گفت ترامپ حق دارد پرونده خود را به دادگاه بکشاند.

پیش از این ، CNN گزارش داده بود كه كریس كونز ، سناتور دموكرات گفته است كه برخی از سناتورهای جمهوری خواه در خلوت از وی خواسته اند كه از طرف آنها از بایدن استقبال كند.

کونز در روز جدید به آلیسین کامروتا از CNN گفت: “آنها با من تماس می گیرند تا بگویند ، سلام ، لطفاً آرزوهای خوب من را به رئیس جمهور منتخب برسان ، اما من هنوز هم نمی توانم آن را به صورت علنی بیان کنم.

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر