جو بایدن: سرنوشت میلیون ها آمریکایی در تیم اقتصادی تازه وارد است

[ad_1]

بایدن در اظهارات خود در مورد مبارزات انتخاباتی روشن ساخت که قصد دارد به نفع زنان و مردان شاغل ، یک تغییر اساسی در اقتصاد انجام دهد – هدفی که جاه طلبی بزرگی را نشان می دهد ، اما یک موفقیت مشکوک برای موفقیت دارد.

بایدن با جمع بندی مأموریت دوگانه خود در بیانیه مطبوعاتی گفت: “این تیم متشكل از كارمندان مدنی محترم و باتجربه هستند كه به جوامع آسیب دیده Covid-19 كمك می كنند و نابرابری های ساختاری را در اقتصاد ما برطرف می كنند.” دوشنبه

برنامه بایدن برای 100 روز نخست ریاست جمهوری ، چه نزدیک به او و چه از گروه های خارجی در تماس با دستیاران ارشدش ، روی دو اقدام اساسی متمرکز خواهد بود: تصویب یک بسته کمک اقتصادی گسترده و مواردی که قانون انجام نمی دهد. برای پیشبرد اولویت های خود ، یک سری اقدامات اجرایی لازم است. مقامات به CNN در حال انتقال گفتند ، کاهش همه گیری Covid-19 ، شروع بهبود اقتصادی و مقابله با نابرابری نژادی از اولویت های اصلی آن است.

حتی قبل از همه گیری ، نابرابری و تحرک اجتماعی مسدود شده ، به ویژه در محافل پساصنعتی غرب میانه و در میان کارگران یقه های آبی ، مشخصه مشخص سیاست در آغاز قرن 21 بود.

این احساس که جهانی شدن ثروتمندان را غنی می کند اما فقیران را در نتیجه رکود بزرگ فقیرتر می گذارد ، نیروی محرک ملی گرایی پوپولیستی است که دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا در پیروزی خود در انتخابات 2016 به راه انداخته است.
بایدن از داستان خودش در مورد حمایت از کارگران آمریکایی و ارزشهای طبقه متوسط ​​برای بیرون کشیدن ایالات نوسان مانند ویسکانسین ، پنسیلوانیا و میشیگان از نقشه مبارزات انتخاباتی ترامپ در راه رفتن به کاخ سفید استفاده کرد. اما ریاست جمهوری وی به دلیل توانایی در کاهش نابرابری ها در کشوری که آخرین روز شکرگذاری دوران ترامپ را برای بزرگداشت میانگین صنعتی داو جونز گذرانده بود ، صعود یا سقوط می کند ، با رسیدن به یک علامت تاریخی 30000 ، حتی اگر صف های طولانی از مردم باشد آنها در بانکهای مواد غذایی در شهرها از نیویورک تا دالاس پخش شدند زیرا غذای کافی ندارند.

در دراز مدت ، تیم بایدن ، پس از دو دوره ریاست جمهوری که در آن نابرابری علیرغم گسترش اقتصادی گسترده ای که به نفع طبقات سهام است ، گسترش می یابد ، باید ثابت کند که نذورات افزایش طبقه متوسط ​​در واقع در یک جهان جهانی شده واقع بینانه است و بیش از فقط شعارهای پرتاب شده توسط سیاستمداران نوستالژیک در پی این کارزار.

جعل تغییرات اجتماعی

در اینجا اولین موارد تاریخی در دولت بایدن وجود دارد

اعتبار بسیاری از تیم جدید بایدن تردیدی ایجاد نمی کند که معاون رئیس جمهور پیشین قصد دارد به وعده های خود به کارگران آمریکایی عمل کند و ایمان اتحادیه های صنفی را که مدتهاست از مبارزات سیاسی وی حمایت می کنند ، پس دهد.

یلن زندگی حرفه ای خود را به عنوان یک اقتصاددان کار آغاز کرد و شهرت او در تلاش برای محافظت از آسیب پذیرترین افراد در برابر بدترین شوک های اقتصادی است. سسیلیا روس ، منتخب بایدن برای ریاست شورای مشاوران اقتصادی ، همچنین یک اقتصاددان کار است و گفت که برای ایجاد تغییرات اجتماعی به نظم و انضباط روی آورده است.

نیرا تندن ، که توسط بایدن به عنوان مدیر بودجه خود معرفی شد ، در ماه ژوئن در مجله دموکراسی ، گفت که این همه گیری “تحریفات اخلاقی” سیستم اقتصادی ایالات متحده را برملا کرده است.

تندن نوشت: “برای ترمیم و شکسته شدن و بازسازی قوی تر از قبل ، ما به یک قرارداد اجتماعی جدید برای قرن بیست و یکم نیاز داریم ، که قرارداد جدید را به روز می کند.” “زمان آن فرا رسیده است که در رابطه – معامله اصلی – بین فرد ، شرکت ها و دولت خود بازنگری کنیم.”

فوری ترین آزمون پیش روی تیم بایدن وضعیت وخیم اقتصادی است که احتمالاً با روی کار آمدن وی در 20 ژانویه بسیار بدتر خواهد بود ، زیرا بیماری همه گیر در جهش پاییز و زمستان بیداد می کند. احیای مجدد آن ، تعطیلی بسیاری از رستوران ها و مشاغل تجاری که در تابستان برای احیای مجدد تلاش می کردند ، احتمالاً به این معنی است که اقتصاد برای رشد تلاش می کند و بیکاری در سه ماهه اول افزایش می یابد.

بایدن در موقعیتی مشابه فرانکلین روزولت تازه انتخاب شده بود ، هنگامی که ماهها منتظر ماند (در مارس این روزها مسئولیت خود را آغاز کرد) در سال 1932-33 برای مقابله با رکود بزرگ مانند سلف خود ، رئیس جمهور هربرت هوور – مانند ترامپ در تعمیق بحران کوید – فاجعه ای که در ساعت دیده می شود ، او را لرزاند. اما بر خلاف FDR ، هیچ انتظاری وجود ندارد که بایدن بتواند برای پایان دادن به طوفان اقتصادی ، قانون تغییر کشور را تصویب کند.

در بهترین حالت – اگر دموکرات ها به طریقی بتوانند در دو دوره انتخابات دور دوم گرجستان در ژانویه پیروز شوند – بایدن یک سنا 50-50 با معاون رئیس جمهور تازه انتخاب شده کامالا هریس خواهد داشت تا آرا tied مساوی را در مسیر خود به دست آورد. سنا ، به رهبری سناتور استاد جمهوری اسلامی اینرسی ، میچ مک کانل ، نتیجه محتمل تری است که دستیابی به یک بسته محرک بزرگ را دشوار می کند. در حال حاضر نشانه هایی وجود دارد که نشان می دهد حزب جمهوری خواه پس از چهار سال تحریک در سیاست های ترامپ ، که منفجر کننده کسری بودجه است که معمولاً در هنگام رکود اقتصادی ، در طول رشد اقتصادی ، غیرت خود را برای انضباط مالی دوباره کشف می کند.

حتی یک اقدام کوتاه مدت کوتاه می تواند به میلیون ها آمریکایی کمک کند که از تضعیف حمایت دولت از بسته های محرک قبلی که باعث زنده ماندن مشاغل کوچک ، نگه داشتن مستاجر در خانه هایشان و تأمین مزایای بیکاری طولانی مدت می شود ، آسیب ببینند.

نصف قرص نان از هیچکس بهتر است

هفته گذشته ، 778000 آمریکایی دیگر برای اولین بار درخواست بیکاری کردند

مجلس دموکرات و سنا جمهوری خواه هفته ها نتوانسته اند در مورد اندازه یا ترکیب بسته پشتیبانی جدید Covid-19 به توافق برسند. رهبری غایب ترامپ کمکی نکرد.

این نیاز به حدی شدید است که برخی از دموکرات ها شروع به انتقاد غیرمعمول از نانسی پلوسی ، رئیس پارلمان می کنند ، وی معتقد است که پیشنهادهای جمهوری خواهان سطح یا مدت زمان حمایت آمریکایی ها را تأمین نمی کند.

آستان گولسبي ، مشاور ارشد اقتصاد در دولت اوباما ، روز يكشنبه به مانو راجو از CNN گفت كه “ويروس واقعاً رئيس اقتصاد است” و خطر ركود مضاعف وجود دارد.

وی گفت: “اگر آنها مجبور باشند نیمی از نان را بگیرند ، باید نیم نان را نیز بگیرند. و سپس بیایید سعی کنیم یک نان دیگر را تهیه کنیم. اما در حال حاضر این یک لمس و عزیمت است و من می خواهم هر دو طرف آن را ببینند.”

مک کانل روز دوشنبه گفت که هنوز می توان در آخرین روزهای کنگره قدیمی به یک توافق اقتصادی دست یافت – اگرچه اظهارات وی را می توان حتی مثبت تر تفسیر کرد.

جمهوریخواه کنتاکی گفت: “امیدواریم که سرانجام همکاران ما در راس حزب دموکرات اعضای خود را بشنوند و جلوی انسداد عقل سلیم را بگیرند ، صدها میلیاردی که جمهوری خواهان برای ماه ها مایل به تأمین آن بوده اند”.

بایدن سابقه امضای معاملات با مک کانل را دارد و وی با قدرتی که به رئیس جمهور جدید می دهد کار خود را آغاز می کند.

او نه تنها به دنبال کمک کوتاه مدت برای بیکاران و مشاغل بسته است ، بلکه بودجه هنگفتی را نیز برای کشورهایی که کاخ سفید ترامپ نادیده گرفته است جستجو خواهد کرد. او برنامه های بلند پروازانه ای برای سیستم جدید آزمایش و پیگیری برای کند کردن عفونت ها دارد. ایالت ها میلیون ها دلار برای ادامه برنامه های واکسیناسیون می خواهند. و هنگامی که بایدن سوگند یاد کرد ، بسیاری از کودکان آمریکایی برای مدت 10 ماه از مدرسه خارج می شدند – با این وجود هنوز معلمان از کمک های فدرال بی بهره بودند تا بازگشت آنها به کلاس امن باشد.

با این حال ، بایدن این مزیت را خواهد داشت که پیش از کنگره این استدلال را مطرح کند که بسته اقتصادی جدید – هرچند به شدت مورد نیاز است – به لطف اخبار بسیار دلگرم کننده درباره اثربخشی واکسن ها ، پلی برای اوقات بهتر در آینده نزدیک خواهد بود. تحت دولت ترامپ توسعه یافته است.

آینده ای امیدوار کننده تر

در اینجا نحوه عملکرد واکسن های مختلف ویروس کرونا را بررسی خواهیم کرد
گرچه ماهها رنج ، مرگ و محرومیت اقتصادی در پیش است ، اما دموکرات حداقل پیش بینی می کند که زندگی می تواند تا اواسط سال به نوعی از سر گرفته شود ، دست به کار شود. اگر انفجار تقاضای اقتصادی فروتنانه رخ دهد ، وی می تواند وارد یک دوره انتخابات موقت شود ، که اغلب توسط رئیس جمهور دوره اول مجازات می شود و می تواند ادعا کند که او همه گیر را شکست داده و اقتصاد را نجات داده است.

سپس بخش پیچیده و دوم کار تیم اقتصادی آغاز خواهد شد: تلاش برای تغییر شکل اقتصادی که هر رئیس جمهور در حافظه مدرن ادعا می کند به افراد ثروتمند کمتری اعتیاد دارد ، اما هیچ کس نتوانسته است تعادل برقرار کند. با توجه به موانع شدید کوتاه مدت و بلند مدت برنامه و شرایط دشوار سیاسی وی ، احتمالاً بایدن نمی توانست کاندیدایی بهتر از یلن انتخاب کند که در صورت تأیید مجلس سنا ، منشی اول خزانه داری این زن باشد.

رئیس سابق فدرال رزرو در هر دو طرف Capitol Hill مورد احترام است ، کیفیتی که در طرح معاملات محرک جدید مهم خواهد بود. دانش و روابط خوب آن با فدرال رزرو همچنین برای به حداکثر رساندن اعتصاب یک به دو که خزانه داری و بانک مرکزی می توانند برای شروع اقتصاد استفاده کنند مفید خواهد بود.

نامزدی یلن نیز با استقبال برخی از ترقی خواهان روبرو شد ، که برای حفظ گروههای عقیدتی تحریک پذیر در حزب دموکرات مورد توجه قرار گرفت.

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbet