جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری خود مقابل ترامپ شرط می بندد

[ad_1]

در بازگرداندن نسخه مرسوم تر دوره ریاست جمهوری ، بایدن از مأموریت خود برای مخالفت با نیروهای سیاسی منجر به قدرت گرفتن ترامپ استفاده کرد ، که هنوز هم بیش از 73 میلیون رأی به رئیس جمهور انداخت ، البته با یک دلیل از دست دادن.

بهبودی وی در واشنگتن بدون خطر نیست و در حال حاضر با ترکیبی از محافظه کاری پوچ گرایانه ترامپ ، که احتمالاً استراتژی حزب جمهوری خواه را دیکته می کند ، حتی با خروج از دفتر بیضی شکل ، در تضاد است.

بایدن گفت: “بیایید برای بهبود و متحد کردن آمریکا و جهان شروع به کار کنیم.”

افراد استخدام شده وی ، که بسیاری از آنها محافظ هستند ، نقطه مقابل فلسفه ، سبک و کنار هم قرار دادن ترامپ اقتدارگرا “ابتدا آمریکا” و کاخ سفید ضد علمی است که از تئوری های توطئه و کیش شخصیت خارج می شود.

آنتونی بلینکن ، وزیر امور خارجه نامزد ، ده ها سال در دولت و در کپیتول هیل کار کرده است و شانه های خود را با گروه های دیپلماتیک دوخته است. جیک سالیوان ، مشاور بعدی امنیت ملی ، یک همکار رودز و فارغ التحصیل حقوق از ییل است که همچنین یک متخصص سیاست داخلی است. انتخاب بایدن به عنوان سفیر سازمان ملل در لیندا توماس-گرینفیلد به مدت 30 سال در پرچم ایالات متحده در سفارتخانه های خارجی به پرواز درآمد.

تیم های داخلی ، بهداشتی و اقتصادی بایدن ، که انتظار می رود پس از شکرگذاری رونمایی شوند ، پس از جلب توجه رئیس جمهور منتخب ، که سالهای بیشتری را صرف تماشای واشنگتن خود کرده است ، احتمالاً همان تجربه و دانش مشترک را دارند. هر جد جديد

بایدن روز سه شنبه در مصاحبه با “اخبار شبانه” شبکه ان بی سی گفت که فکر می کند جمهوری خواهی را به کابینه خود انتخاب کند که به ترامپ رأی دهد.

بایدن گفت: “هدف دولت ما اتحاد مجدد است. ما نمی توانیم این گفتگوی سیاسی پرطرفدار را حفظ کنیم. باید پایان یابد.”

نکته اصلی آن این است: مردم آمریکا پس از مشاهده هرج و مرج ، خصومت طلبی و ضدفکریسم در دولت در برابر بیماری همه گیر که یک چهارم میلیون نفر از همشهریان خود را می کشد و در حالی که ایالات متحده به دوستان خود در خارج از کشور پشت می کند ، اکنون فقط افرادی را می خواهند که بدانند چه می کنند. وقتی زیاد می کنند زیاد سر و صدا نمی کنند. هر یک از لهجه های معرفی شده توسط سیاه و سفید توسط توماس گرینفیلد در روز سه شنبه و وزیر امنیت داخلی نامزد اسپانیا ، الخاندرو مایورکاس نشان دهنده انحراف جداگانه از شخصیت ، زمینه و مدارک است.

تطبیق پذیری ، دیپلماسی ، صلاحیت ساکت ، سخت گیری علمی ، شمول ، تعاون در میان مقامات ارشد ، احترام به کارمندان دولت ، جامعه اطلاعاتی و مهاجران خوش آمد

متحدان سراسیمه ، پوپولیسم ، ملی گرایی ، پشت صحنه کاخ سفید ، آغوش استبداد ، بوسه های کابینه ، هک های سیاسی آژانس های جاسوسی و کم اهمیت جلوه دادن تهدیدهای ناجور سیاسی – مانند ویروس های قاتل – تمام شده اند.

میچ لندریو ، شهردار سابق نیواورلئان معتقد است که نامزدهای بایدن منعکس کننده فردی است که آنها را انتخاب کرده است.

لندریو به بروك بالدوین از CNN گفت: “رئیس جمهور منتخب رفتار ریاست جمهوری را نشان می دهد و مدل می كند.”

وی گفت: “او فقط در تلاش است تا به مردم آمریكا نشان دهد كه داشتن رئیسی متعادل ، با ثبات ، دقیق و باتجربه چگونه است.”

رئیس جمهور منتخب وقتی روز چهارشنبه در زادگاه خود در ویلمینگتون ، دلاور ، برای مردم آمریکا سخنرانی کند ، احتمالاً این رقم را دوباره دریافت خواهد کرد.

یک آمریکای کاملاً متفاوت

چرخش شدیدی که امریکا در 20 ژانویه روی کار خواهد آورد ، بیانگر انتخاب بی چون و چرایی است که در 3 نوامبر برای رای دهندگان انجام شد – که فقط در تلاش بعدی ترامپ برای سرقت انتخابات مشخص تر شد. وی همچنین بر مقاومت سیستم سیاسی آمریكا كه دارای توانایی ریشه ای در مقابله با افراط و تفریط رهبران خود است و اغلب رئیس جمهورهایی را ایجاد می كند كه مخالف اسلاف خود هستند ، تأكید می كند.

چهار سال پیش ، ترامپ پس از مبارزات انتخاباتی برای از بین بردن بنیاد سیاسی و اقتصادی در واشنگتن ، در یک انتخابات پیروز شد. ریاست جمهوری وی نهادهای قدرت فدرال و اجماع نخبگان در زمینه اقتصادی ، داخلی ، مهاجرت و سیاست خارجی را از هم پاشید.

گورو سیاسی سابق وی ، استیو بانون ، یک بار به این جنگ صلیبی آشفته برای شکستن مقررات ، قوانین مالیاتی ، سنت های دیپلماتیک و امتیاز خود ریاست جمهوری به عنوان “تجزیه دولت اداری” اشاره کرد.

از بسیاری جهات ، بایدن با اعتقاد به دستان باتجربه در واشنگتن مانند Blinken و نامزد مدیر اطلاعات ملی Avril Haynes ، این دولت اداری را دوباره احیا کرد. شاید تنها رئیس جمهور تازه انتخاب شده شخصیتی تثبیت شده ، باتجربه و متعارف تر از وزیر امور خارجه پیشین و سناتور دیرینه جان کری باشد که به عنوان نماینده جو ریاست جمهوری خدمت خواهد کرد و دقیقاً مانند بانون و همسفرانش یک شهروند جهانی است.

بایدن اعتقاد خود را مبنی بر اینکه دولت بیشتر خوب است پنهان نمی کند. در بیانیه ای که روز دوشنبه پس از توافق نهایی دولت ترامپ برای شروع انتقال صادر شد ، تیم وی قول داد که درک کاملی از “تلاش های ترامپ در توخالی سازمان های دولتی” بدست آورد.

و چندین نامزد امنیت ملی بایدن در روز دوشنبه از مقامات نامرئی دولت که کشور را اداره می کنند اما در طول سالهای ترامپ به عنوان یک دشمن با آنها رفتار می کردند ، ادای احترام کردند.

توماس-گرینفیلد گفت: “همکاران دیپلمات شغلی و مقامات دولتی من در سراسر جهان. من می خواهم به شما بگویم ، آمریکا بازگشت ، چند جانبه گرایی بازگشت ، دیپلماسی بازگشت.” هاینز به طور علنی با اعضای جامعه مخفی که اغلب در لیست هدف ترامپ بودند صحبت کرد.

هاینز گفت: “کاری که انجام می دهید ، اغلب تحت سخت ترین شرایطی که می توانید تصور کنید ، فقط ضروری است.” چندین نامزد پیشنهادی با آرمان آمریکایی ، کنگره ، مردم آمریکا و دموکراسی بیعت کردند. اگرچه همه بایدن را ستایش می کردند ، اما یک ستایش اغراق آمیز و ابراز وفاداری شخصی بود که ترامپ از زیردستان خود می خواست. هاینز به رئیس جدید خود گفت كه در انتقاد ضمنی دیگری از دولت ترامپ خبر بدی را كه ترجیح می دهد آن را نشنود ، به او خواهد گفت.

نژاد دیگری از مقامات

برداشت از حرفه ای بودن و شایستگی های این گروه در مقایسه با کارکنان انتهای دوره ریاست جمهوری بود ، که ترامپ به او اعتماد می کرد ، که در بسیاری از موارد برای نقش های اصلی دولت مهارت نداشت اما با اولویت دادن به وفاداری به رئیس جمهور رونق می گرفت.

همه انتخابات اولیه در کابینه ترامپ به یک شکل نبود. کسانی مانند وزیر دفاع جیمز ماتیس و مدیر اطلاعات ملی دن کوتس در زمینه های خود باتجربه و متخصص بودند. اما تلاش آنها برای ایفای نقشی که بایدن از منتصبان خود انتظار داشت ناامید شد ، زیرا مدام توسط ترامپ ، که دولت خود را خدمتی انحصاری برای نیازهای شخصی خود می دید ، تضعیف می شد. و این مقامات که در مطبوعات “بزرگسالان” خوانده می شدند ، اغلب وقت خود را صرف بدترین انگیزه های رئیس جمهور می کردند.

رویکرد بایدن برای شرایطی که وی روی کار خواهد آمد طراحی شده است. با خارج شدن از کنترل Covid-19 ، این کشور با نیاز شدید به یک استراتژی واکسن سازمان یافته روبرو خواهد شد که می تواند زندگی عادی را بازگرداند. فقط نبودن ترامپ و امضا نکردن توافقنامه آب و هوای پاریس ، پیروزی های فوری را در صحنه جهانی به او می رساند.

اما در دراز مدت ، آزمون ریاست جمهوری وی این خواهد بود که آیا چشم انداز وی از یک رهبری مستشاری و آرام می تواند به ملتی اطمینان دهد که سیاست هایش شبیه جنگلی عصیانگر است ، جایی که مخالفانش منتظر پیروزی در انتخابات نبودند تا از او مشروعیت بخواهند و کجا؟ دیگر یک نسخه مشترک از حقیقت وجود ندارد.

گذشته از این ، باراک اوباما ، رئیس جمهور یک بار سعی کرد مخالفان خود را با واقعیت ها و منطق در سنت های سیستم حاکمیت ایالات متحده درگیر کند. او با مخالفان جمهوری خواه ، که هدف سیاسی آنها خنثی کردن هر چیزی بود که ارائه می داد ، فاصله زیادی نگرفت.

اگر همه چیز اشتباه پیش رود ، بایدن با ادعاهایی روبرو خواهد شد که بازگشت به وضعیت اداری باعث بروز فاجعه ای شده است که اگر کاندیدای مجدد ترامپ در سال 2024 شود ، تغذیه خواهد کرد و نامزدهایی که امیدوارند این کار را نکنند تا فرصت بدست آوردن

در خارج از کشور ، بایدن باید ثابت کند که آیا دلپذیر بودن متحدان ، روند سیاسی روشمند و کار ناراحت کننده گفتگو می تواند دنیای رقبای نوظهور آمریکایی را که سیستم متزلزل جهانی را که در آن به سن رسیده است ، متزلزل کند ، محدود کند. تجربه و تجربه سیاست خارجی در دولت های پی در پی هرگز سخت ترین مشکلات از جمله تقاضای هسته ای کره شمالی را حل نکرده است.

یکی از دلایلی که ترامپ چهار سال پیش برنده شد این است که بسیاری از آمریکایی ها معتقد بودند که غرایز جهانی نسلی از نخبگان واشنگتن مشاغل آنها را مجبور به رفتن به خارج از کشور و جنگ هایی می کنند که فرزندان آنها برای جنگ فرستاده شده اند.

یکی از نامزدهای احتمالی حزب جمهوری خواه ، سناتور فلوریدا ، مارکو روبیو ، از بین رفته است هیچ وقت برای قرار دادن یک نشانگر پوپولیستی وجود ندارد با توجه به این در روز سه شنبه.

روبیو در توئیتی نوشت: “انتخاب كابینه بایدن به مدارس Ivy League رفت ، وی رزومه های كاملاً قدرتمندی دارد ، در همه كنفرانس های مناسب شركت می كند و با ادب و نظم مراقب سقوط آمریكا خواهد بود.” “من از عظمت آمریكا حمایت می كنم. و من علاقه ای به بازگشت به” عادی “ندارم كه ما را به چین وابسته كرد.”

توییت وی که این واقعیت را نادیده می گیرد که بسیاری از مقامات ترامپ در مدارس Ivy League نیز شرکت کرده اند ، شامل دوئل بین رهبری سنتی بایدن در کاخ سفید در داخل و خارج و پوپولیسم مورد استفاده ترامپ است.[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme