جو بایدن بهترین سینماها را برای سیاست خارجی و امنیت ملی اعلام می کندالخاندرو مایوركاس به عنوان دبیر بایدن در وزارت امور داخله معرفی شده و اولین رئیس آژانس آمریکای لاتین خواهد بود. مایورکا ، معاون سابق وزیر در DHS ، وظیفه بازگرداندن بخشی را دارد که دولت ترامپ برای اجرای سیاست مرزی خود ، از جمله جدایی خانواده ها در مرز ایالات متحده و مکزیک ، از آن استفاده می کند.

Avril Haynes ، مقام ارشد سابق CIA و معاون مشاور امنیت ملی ، به عنوان مدیر اطلاعات ملی معرفی شده و اولین زنی خواهد بود که این پست قدرتمند را به عهده دارد.

بایدن جان کری وزیر امور خارجه سابق آمریکا را به عنوان نماینده ویژه رئیس جمهور در زمینه تغییر اقلیم منصوب خواهد کرد. کری قهرمان توافق نامه آب و هوای پاریس است که ترامپ رسماً از آن چشم پوشی کرده است. پس از انتخابات ریاست جمهوری دموکرات ، کری توسط بایدن به عنوان رئیس “یک گروه کاری برای وحدت” در مورد تغییر اقلیم با متحدان سناتور برنی سندرز انتخاب شد.

تیم انتقال همچنین در بیانیه CNN تایید کرد که بایدن آنتونی بلینکن را به عنوان وزیر امور خارجه ، لیندا توماس-گرینفیلد را به عنوان سفیر در سازمان ملل و جیک سالیوان را به عنوان مشاور امنیت ملی انتخاب خواهد کرد.

بلینکن ، بهترین دستیار بایدن در سیاست خارجی ، پیش از این به عنوان معاون در دولت اوباما خدمت می کرد. سالیوان یکی دیگر از بازوهای باسابقه سیاست خارجی است و توماس گرینفیلد یک دیپلمات حرفه ای با تجربه گسترده در خدمات خارجی است.

“این افراد به همان اندازه که نوآور و تخیلی هستند نیز در شرایط بحرانی باتجربه و باتجربه هستند. دستاوردهای آنها در دیپلماسی غیرقابل مقایسه است ، اما همچنین این ایده را منعکس می کنند که ما نمی توانیم با تفکر قدیمی و عادات بدون تغییر به چالشهای عمیق این لحظه جدید برسیم. بایدن در بیانیه ای گفت: “یا بدون زمینه ها و دیدگاه های متنوع.”

حتما بخوانید:
کربن اکتیو یا فعال چیست و چه کاربردی دارد؟

این داستان در حال شکستن است و به روز خواهد شد.


منبع: thoughts-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید