جو بایدن با فروپاشی دیوار آتش ترامپ ، دولت خود را فاش می کند

[ad_1]

انتخاب بایدن ، از جمله دستیار دیرینه آنتونی بلینکن به عنوان وزیر امور خارجه ، نشان می دهد که رئیس جمهور منتخب در حال برنامه ریزی دوره ای از یک قانون جدی و بدون سر و صدایی پس از سالها حکم ترامپ از طریق توییت ها و کابینه جذب نیروهایی است که می تواند برای ادای احترام به او حساب کند. . طبق گفته های دو منبع آگاه از برنامه های وی ، بایدن همچنین تصمیم دارد رئیس سابق فدرال رزرو ، جانت یلن را به عنوان وزیر خزانه داری انتخاب کند.

ترامپ با توئیتر خود که به تیمش گفته است “آنچه را که لازم بود” با توجه به پروتکل های اصلی انجام دهد ، صریحترین نشانه خود را در مورد فهمیدن دوره ریاست جمهوری خود در حال اتمام است ، اما با توجه به رفتار گذشته او ، تکذیب های مکرر وی شکست و تلاش برای شکستن مشروعیت بایدن ، سوالات جدی در مورد اینکه آیا ترامپ به طور کامل با انتقال همکاری خواهد کرد وجود دارد.

رئیس ستاد کاخ سفید ، مارک میدوز ، دوشنبه شب در یک ایمیل به کارمندان West Wing اطلاع داد و به CNN نشان داد که روند انتقال به این مقام در حال انجام است. طبق این ایمیل ، میدوز رابطانی را در هر دفتر منصوب کرده است که نقطه تماس انتقال باشد و گفته است که شخص باید با استناد به قانون انتقال ریاست جمهوری سال 1963 با تیم ورودی برخورد کند.

دو ماه باقیمانده از حکومت ترامپ ، که در طی آن قدرت نهادی ریاست جمهوری را حفظ خواهد کرد ، به او فرصت کافی می دهد تا سعی در کارشکنی در دولت بایدن داشته باشد.

با این وجود تلاش ظالمانه ترامپ برای محرومیت از حق میلیون ها آمریکایی محکوم به شکست است ، زیرا مقامات انتخاباتی و دادگاه های ایالتی تا حد زیادی وظیفه خود را انجام داده و ادعاهای بی اساس وی را در مورد کلاهبرداری رد کرده اند. در هنگام خطرناکترین حمله رئیس جمهور به نهادهای سیستم سیاسی ایالات متحده ، این مرکز باقی ماند.

“این پایان راه است”

بایدن مانند کاری که در مبارزات انتخاباتی دموکراتیک اولیه و عمومی انجام داد ، بی وقفه شخم می زند و احساس اجتناب ناپذیری خود را ایجاد می کند ، و هیجان رئیس جمهور را نادیده می گیرد. او از این واقعیت که قدرت همیشه به سمت یک دولت جاه طلبانه جدید در جریان است ، استفاده می کند که هنوز توسط سازش های غیرممکن در حاکمیت یا فرورفتگی های ناشی از بحران های روزانه آزمایش نشده است.

در همین حال ، رئیس جمهور ، ریاست یک دولت فرسوده که با شکست خود مانع شده بود ، چند روز گذشته را صرف تماشای جمهوری خواهان بیشتر از چالش های حقوقی وحشیانه خود کرده است. جیم آکوستا ، خبرنگار CNN روز دوشنبه گفت که ترامپ از رودی جولیانی و وکلای Keystone Kops وی ناامید است زیرا گزینه های دادگاه وی تمام می شود.

یکی از مشاوران گفت: “این پایان راه است.”

یک منبع نزدیک به مذاکرات گفت ، تعداد زیادی از وکلا و مشاوران روز دوشنبه با ترامپ در دفتر بیضی شکل و تلفنی جمع شدند تا ترامپ را ترغیب کنند تا با انتقال به دولت بایدن به جلو حرکت کند. این منبع گفت ، وکیل کاخ سفید پت سیپولونه و میدوز و همچنین وکلای خارجی جی سکولوف و جولیانی در مورد راه پیش رو با ترامپ گفتگو کردند.

بحث ها در روز دوشنبه با مکالمه 30 دقیقه ای نهایی با ترامپ در بعد از ظهر به پایان رسید ، زمانی که رئیس جمهور در این واقعیت تسلیم شد که اداره خدمات عمومی باید انتقال را آغاز کند.

هنگامی که ترامپ و تیمش در مورد تصمیم برای ادامه روند انتقال ، از جمله بررسی نتایج انتخابات میشیگان و رای اخیر دادگاه پنسیلوانیا اجازه شمارش برخی از آرا abs غایب را صادر کردند ، ترکیبی از عوامل در نظر گرفته شد.

منبع دیگر عامل مهم دیگر ، کنفرانس مطبوعاتی روز پنجشنبه گذشته بود که توسط جولیانی و وکیل حذف شده از تیم ترامپ ، سیدنی پاول برگزار شد. این منبع این کنفرانس مطبوعاتی را “نمایش” نشان داد که باعث شد متحدان ترامپ در اطراف واشنگتن ، از جمله اعضای جمهوری خواه کنگره ، خواستار شروع کاخ سفید به کاخ سفید شوند تا ترامپ را ترغیب کند که از پیشنهاد خود برای لغو نتایج انتخابات صرف نظر کند.

این منبع گفت: “همه چیز از پنجشنبه گذشته به میزان قابل توجهی تغییر کرده است.”

منبع افزود ، شکرگذاری نیز زمان خوبی برای شروع روند انتقال در نظر گرفته شده است.

این منبع گفت ترامپ “بسیار بالینی” بود زیرا به صحبت مشاورانش گوش می داد که گزینه های قانونی برای به چالش کشیدن انتخابات در حال اتمام است. این منبع افزود ، با این حال ، رئیس جمهور معتقد است كه با پیروزی در انتخابات مجدد فریب خورده است ، اما اختلافات حقوقی اندك اما رو به كاهش ادامه خواهد یافت.

این منبع گفت بخشی از مشکل این بود که ترامپ “هنوز افرادی را در گوش او نجوا می کنند” و اشاره به مشاوران و وکلای خارجی ، به ویژه جنا الیس ، که ترامپ را به ادامه جنگ ترغیب می کنند ، است.

به نظر می رسید ترامپ با ممانعت از بودجه انتقال و دسترسی به آژانس های دولتی ، امیدوار است که دولت جانشین خود را در حالت خفگی رها کند. اما بایدن با اقدامات عمومی و دیكته كردن اخبار خود ، در حالی كه رئیس جمهور دور از چشم بود ، در پشت حصار قفس آهنی كه كاخ سفید وی را احاطه كرده است ، بایدن هدف ترامپ را تا حد زیادی ناكام گذاشت. تیم وی اکنون سریعاً تلاش خواهد کرد تا در مورد موضوعات اصلی ، از جمله بیماری همه گیر ، توجیهاتی ارائه دهد ، زیرا کنترل عفونت ها خارج شده و تلاش برای تشدید تلاش های بهداشت عمومی در زمینه واکسیناسیون آمریکایی ها که می تواند ظاهری طبیعی را در سال آینده ایجاد کند ، تشدید می شود. .

این تصمیم مورفی با یک سری ضربه های جدید به تلاش های ترامپ برای سرقت انتخابات روبرو شد ، زیرا شورای ایالت میشیگان رسماً پیروزی بایدن را تأیید کرد و دادگاه عالی پنسیلوانیا یک شکست خشکبار دیگر به رئیس جمهور تحمیل کرد. هر دو تصمیم علیرغم تلاش شدید کاخ سفید برای تحت فشار قرار دادن مقامات محلی و دولتی برای تأیید مجدد تلاش های وی برای بطلان میلیون ها رای قانونی صادر شده ، گرفته شد.

هواداران بایدن اقدام مورفی را برای نوشتن سرانجام نامه اطلاع رسانی برای تحریک انتقال – که ظاهراً با وقایع در میشیگان و پنسیلوانیا تسریع شده بود – به عنوان تأیید تصمیم وی برای عدم تشدید رویارویی مستقیم با ترامپ یا اقدام به اقدامات قانونی تفسیر کردند.

باکاری سلرز ، مفسر CNN و قانونگذار سابق کارولینای جنوبی ، گفت که وقایع روز نشان دهنده جدی بودن دولت در حال ورود است.

سلرز در اتاق وضعیت سی ان ان گفت: “ریاست جمهوری جو بایدن برای اسنپ چت ایجاد نشده است ، برای توییتر ایجاد نشده است ، بلکه برای اجرا ساخته شده است.”

بازگشت به مدیریت

هیجان بایدن از کابینه ، که سریعتر از آنچه در ابتدا انتظار می رفت ، آشکار شد ، یک روش موثر برای ایجاد مهارت های صحنه ای در حال تغییر دوره سیاسی بود ، حتی اگر ترامپ سعی در خنثی کردن چنین برداشت هایی داشت.

یکی از راه های ارتباط روسای جمهور با اهداف و ارزشهای خود در انتخاب اولیه آنها برای دولتهایشان مشهود است. باراک اوباما ، رئیس جمهور منتخب ، گروهی از رقبا را جمع کرده است تا تلاش کند تا دیدگاهی برای یک تیم روشنفکر پرانرژی ایجاد کند که تغییر ایجاد کند. با شخصیت هایی مانند رکس تیلرسون وزارت امور خارجه و ژنرال بازنشسته جیمز ماتیس ، که هنوز هم با نام مستعار دریایی قدیمی خود “سگ دیوانه” در وزارت دفاع نامیده می شد ، نامزدهای اولیه ترامپ از انتخاب بازیگران اصلی بیرون آمدند – این یک نکته اساسی برای ستاره سابق است. که تفسیر زندگی از طریق تلویزیون است.

در مقابل ، انتخاب بایدن با کمبود صاعقه مشخص می شود. بسیاری از آمریکایی ها نام بلینکن ، جیک سالیوان ، مشاور امنیت ملی جدید ، یا آریل هاینز ، نامزد بایدن برای مدیر اطلاعات ملی را نشنیده بودند.

اما در میان افرادی که برای دولت جدید ، رهبران خارجی ، دیپلمات ها ، اطلاعات و واسطه های کنگره مهم خواهند بود ، هر سه سه نفر پس از سالها ایجاد تجربه خود ، به ویژه در دولت اوباما ، شناخته شده و مورد احترام هستند. بایدن با معرفی لیندا توماس-گرینفیلد ، آفریقایی-آمریکایی به عنوان سفیر سازمان ملل ، الخاندرو مایورکاس ، آمریکای لاتین ، رئیس دپارتمان امنیت داخلی و اولین رهبران زن وزارت دارایی و اطلاعات ، به قول خود برای تهیه کابینه ای شبیه آمریکا نگاه داشته است. .

بایدن با مراجعه به بلینکن و سالیوان ، ستاره درحال ظهور دموکراتیک برای هدایت سیاست خارجی ، گفت که رویکرد “اول آمریکا” ترامپ هدف قرار دادن انباشت زباله است و از یک رویکرد عملی مبتنی بر بازیابی رهبری جهانی پیروی خواهد کرد. از ایالات متحده و چند برابر شدن قدرت آمریکا از طریق یک سیستم احیا شده اتحاد. متحدان آمریکایی ، عادت دارند که توسط رئیس جمهور مورد سرزنش قرار گیرند ، با وعده برخی ثبات استراتژیک راحت خواهند شد.

در همین حال ، انتخاب منتخب بایدن از جیلنا موجب تحسین جناح پیشرو قدرتمند حزب وی شده است – از آنجا که تلاش می کند وحدت دموکراتیک را حفظ کند ، مورد توجه قرار می گیرد. نامزد سابق ریاست جمهوری سناتور الیزابت وارن از ماساچوست در توییتر خود اعلام کرد که این نامزدی انجام خواهد شد “برجسته” وارن در توییتر خود نوشت: یلن “باهوش ، سخت و اصولی است. وی به عنوان یکی از موفق ترین روسای جمهور فدرال رزرو تاکنون ، با بانک های وال استریت روبرو شده است.”
بایدن همچنین دوست قدیمی سنا و نامزد سابق دموکرات ریاست جمهوری و وزیر امور خارجه جان کری ، تنها جانور بزرگ واشنگتن در تیم جدید امنیت ملی را برای خدمت به عنوان پادشاه آب و هوا انتخاب کرد. این اقدام تصحیح شدیدی در مورد بی توجهی رئیس جمهور فعلی به علمی در مورد گرم شدن کره زمین نشان داد. کری معمار اصلی توافقنامه آب و هوایی پاریس بود ، که بایدن قول داد که ایالات متحده دوباره به آن ملحق خواهد شد.

ترامپ بخشش های بوقلمون های شکرگذاری را فاش می کند

انتظار می رود رئیس جمهور منتخب روز سه شنبه کابینه ها و مقامات ارشد خود را به همراه معاون تازه انتخاب شده کمالا هریس در ویلمینگتون ، دلاور ارائه دهد ، روزی که بار دیگر خونریزی اغلب وحشیانه قدرت توسط یک رئیس جمهور مغلوب وجود خواهد داشت. همزمان با شروع مجدد موقعیت جهانی آمریکا ، ترامپ یکی از وظایف کمتری را که به عهده وی گذاشته شده است ، قبل از ترک دفتر انجام می دهد: بخشودن بوقلمون ها در روز شکرگذاری.

حتی قبل از رسمی شدن انتقال و جعل ترامپ توسط پیچش های قانونی جدید ، مشخص شد که تلاش های او برای به چالش کشیدن انتخابات به پایان رسیده است.

لیست رو به رشد قانون گذاران جمهوریخواه و مشاوران خارجی روشن کرده است که جنگ صلیبی وی ناامید کننده است. سناتور بازنشسته تنسی ، لامار الکساندر ، و سناتور ویرجینیای غربی ، شلی مور کاپیتو ، مشاور رهبری سنا جمهوری خواه ، روز دوشنبه به این گروه پیوستند.

کاپیتو خواستار انتقال شد و هشدار داد که ظرفیت حقوقی رئیس جمهور در حال محدود شدن است.

وی در بیانیه ای که حاوی شنهای سیاسی اطراف ترامپ است ، گفت: “من به نتایج تأیید شده احترام می گذارم و رهبران جدید ملت خود را تبریک می گویم ، صرف نظر از اختلافات سیاسی که ممکن است با آنها داشته باشم.”

کیتلان کالینز و جیم آکوستا از CNN در تهیه این گزارش مشارکت داشته اند.[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme