جو بایدن بال غربی خود را پر می کند. کابینه صبر خواهد کرد

[ad_1]

نگرانی های زیادی در مورد انکار عملکردی ترامپ در باخت در انتخابات وجود دارد. و بسیاری از کارشناسان نگرانی های جدی را در مورد آنچه تیم بایدن از دست می دهد – جلسات توجیهی ، لیست حقوق و دستمزد ، فضای اداری و موارد دیگر – در حالی که منتظر هستند دادخواستهای غیر منتظره منتفی شود و ترامپ با شکست سخت خود کنار بیاید ، منتظر می مانند.

چه موقع وحشت کنید. اما در حالی که انکار ترامپ او را تاکنون یک بازنده بزرگ کرده است ، شاید زمان آن نرسد که دکمه وحشت را برای انتقال فشار دهیم. حداقل هنوز اینگونه نیست – اگرچه می توانید دکمه وحشت را در همین نزدیکی نگه دارید.

گرجستان ممکن است روز چهارشنبه شمارش آرا را به پایان برساند. اگر مهلت تأیید صلاحیت انتخابات در جورجیا فرا برسد (جمعه ، 20 نوامبر است) و دولت ترامپ همچنان به زنجیر کشیده شود ، این نشانه روشنی برای ادامه این محاصره خواهد بود.

اگر مهلت های صدور گواهینامه شهرستان و ایالت در سایر ایالت های مهم شروع به تصویب کرد ، بدون اینکه نشانه ای از تنظیم واقعیت در کاخ سفید باشد ، نگران کننده باشید.

به تاریخچه اخیر نگاهی بیندازید. قانون اساسی که من خواندم این است که یک رئیس جمهور باید کارکنان کاخ سفید را در راستای شکرگذاری سپری کند. در اینجا مروری داریم بر انتقال اخیر ریاست جمهوری بروکینگز.
بایدن پیش از این رئیس ستاد خود ، ران کلاین و تعدادی دیگر از مقامات ارشد ، از جمله جن اومالی دیلن ، مدیر ستاد انتخاباتی خود را که معاون رئیس ستاد وی خواهد بود ، اعلام کرده است. بنابراین شاید بایدن در آنجا باشد.

مقامات ارشد کابینه معمولاً بیشتر طول می کشد. سنا داده هایی در این باره دارد که به دولت کارتر برمی گردد و فقط تعداد اندکی از نامزدهای دوره اول کابینه در ماه نوامبر اعلام شدند. معمولاً در ماه دسامبر است و یک هدف خوب این است که یک هسته از دبیران کابینه داشته باشیم تا روند رسمی پیش زمینه را تا کریسمس آغاز کنند.

ریچارد نیکسون در 11 دسامبر 1968 کل دفتر خود را در یک رویداد زنده تلویزیونی اعلام کرد.

چین و چروک مهم: سنا باید دبیران کابینه را تأیید کند و دور دوم انتخابات برای دو کرسی سنا در جورجیا تنها در 5 ژانویه برگزار می شود. نتیجه در آنجا مشخص خواهد کرد که آیا دموکرات ها می توانند با دادن یک شکست در انتخابات رئیس جمهور منتخب کامالا هریس به 50 رأی برسند.

یک کابینه کامل ماهها تشکیل نخواهد شد. بایدن می تواند اولویت بندی را بر عهده منشی ها قرار دهد. ما هنوز نمی دانیم چه کسی سنا را کنترل خواهد کرد و سناتور میچ مک کانل ، ناظر مجلس سنا ، می تواند با کمک جمهوری خواهان دیگر ، نامزد منشی خاص ، سوزان رایس و الیزابت وارن را که باید هر دو از مقامات بالقوه کابینه باشند ، برای بایدن دشوار کند. می تواند تأییدهای دشواری را در مجلس سنا تحت کنترل جمهوریخواهان دریافت کند.

یادآوری این نکته نیز مهم است که دولت بسیار بزرگتر از کابینه و کارمندان کاخ سفید است. آنها در برابر کارمندان دیگر آبشار می آورند. هزاران پست وجود دارد که باید در دولت پر شوند.

مراقب یک شکست باشید. در گرجستان چه اتفاقی بیفتد ، این احتمال وجود دارد که حداقل یک انتخاب کابینه بایدن به نوعی شکست بخورد. ترامپ اندرو پودر نامزد کار خود را زود آتش زد. باراک اوباما به تام داشل دستور داده است که از سمت وزیر بهداشت کنار رود. جورج دبلیو بوش لیندا چاوز را نیز بخاطر کار از دست داد و بیل کلینتون زویی برد را گرفت. این درام ها اتفاق می افتد.

نامزدی ها بیشتر از سال های اخیر طول می کشد. مشارکت خدمات عمومی داده های نامزدی را فراهم می کند و تعیین می کند که نامزدی در زمان دولت ریگان – در سطح کابینه و پایین تر – 56.4 روز در مقایسه با 115 روز در دولت ترامپ طول کشید. این بیشتر به دلیل تأخیر در پردازش نامزدهای زیر کابینه است.

گزارش CRS در مورد انتقال ریاست جمهوری نشان داد که انتصابات کابینه سال اول بین دولت کارتر و اوباما نسبتاً مطابقت داشته و به طور متوسط ​​بین 77 تا 86 روز بوده است.

رئیس جمهور در این گروه که بیشترین زمان را برای معرفی نامزدهای معرفی شده به کابینه اختصاص داد ، جورج دبلیو بوش بود که پس از انتخابات مورد مناقشه 2000 ، که تا 13 دسامبر همان سال برگزار شد ، اواخر این کار را آغاز کرد. طبق گزارش CRS ، W. W. Bush همچنین بین اعلام و تأیید 77 روز کوتاهترین زمان را داشته است.

اما نامزدهای سال اول بسیار سریعتر پیش می روند ، اگرچه با داشتن یک کشور تقسیم شده و تقریباً برابر سنا ، این یک سال کار حتی کندتر خواهد بود.

همانطور که ما مکرراً در مورد 11 سپتامبر تأکید کرده ایم ، تأخیرها به وضوح پیامدهایی دارد. مرکز انتقال مشارکت خدمات عمومی امروز مطالعه جدیدی را منتشر کرد که نشان می دهد چگونه تأخیر در تماس فلوریدا برای بوش در سال 2000 تلاش های او برای دستیابی به یک تیم کامل از مناصب امنیت ملی را کند کرد. معادل بایدن می تواند یک موقعیت بهداشتی باشد.

متصل: خرابکاری های انتقالی ترامپ گسترش واکسن ها را تهدید می کند

یک تفاوت اساسی این است که در درام انتخابات 2000 ، هیچ کس نمی دانست که نتیجه آن چه خواهد بود تا زمانی که دادگاه عالی رای را صادر کند. به نظر می رسد اکنون همه به جز ترامپ و جمهوری خواهان رو به کاهش درک می کنند که بایدن از ژانویه روی کار خواهد آمد.

بدترین انتقال تاریخ

جدا شدن در حین انتقال. من این مقاله CNN توسط توماس بالچرسکی راجع به انتقالاتی که به کشور آسیب می رساند بسیار دوست داشتم.

آنچه به نظر می رسد بیشترین آسیب را دیده است ، تلاش جیمز بوکانان برای خرابکاری در آبراهام لینکلن است. وقتی این مسئله متزلزل شد ، ایالت ها در دوران انتقال بوکانان و لینکلن شروع به جدایی کردند.

تلاش های هربرت هوور برای جلو ماندن از New Deal نیز زیاد نیست.

ما قبلاً در اینجا در مورد چگونگی انتقال آرام در جریان انتخابات 2000 توسط کمیسیون 11 سپتامبر به عنوان یک عامل موثر در حملات تروریستی نوشتیم.

نحوه بازنشستگی به طور جداگانه ، در 16 نوامبر 1902 ، روز اول ، کاریکاتوریست کلیفورد بریمان یک خرس – چیزی را که ما به عنوان تدی می شناختیم – در کاریکاتوری درباره تدی روزولت ارائه داد. من یکی از آنهایی را که در وب سایت بایگانی ملی یافتم و هنگامی که روزولت قصد داشت پست خود را ترک کند و به یک سافاری آفریقایی طولانی برود ، بریمان منتشر کرد. سالها بعد ، TR به صحنه بازگشت ، کاندیدای ریاست جمهوری شد و CSO را منفجر کرد. اگر ترامپ بخواهد می تواند این کار را انجام دهد و در سال 2024 کاندید شود. آنچه نمی تواند انجام دهد این است که پس از 20 ژانویه 2021 در کاخ سفید بماند.

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbet