جورجیا پیروزی بایدن را پس از یک حسابرسی در سراسر کشور تصدیق می کند

[ad_1]

رافنسپرگر اوایل روز جمعه در یک کنفرانس خبری گفت: “این تعداد دروغ نیست.” “من به عنوان وزیر امور خارجه معتقدم ارقامی که امروز به ما ارائه شده صحیح است.”

این گواهینامه ضربه جدی به تلاش طولانی مدت ترامپ برای لغو انتخابات است. صدور گواهینامه از نتایج انتخابات معمولاً رسمیت دارد ، اما روند مخفیانه به آخرین میدان جنگ تلاش دیرینه ترامپ برای حفظ قدرت تبدیل شده است. مبارزات انتخاباتی وی تلاش می کند تا صدور گواهینامه را در کشورهای مهم مسدود یا به تأخیر بیندازد ، به این امید که پیروزی بایدن از طریق کالج انتخاباتی خنثی شود.

این طرح در صورت تأیید نتایج ریاست جمهوری قبل از 8 دسامبر که طبق قانون فدرال به عنوان مهلت “بندر امن” شناخته می شود ، اساساً این طرح غیرممکن می شود. پس از آنکه جورجیا نتایج خود را تأیید کرد ، ایالت ضرب الاجل را رعایت کرده و کنگره ملزم به رسیدگی به آنها شده است.

رافنسبرگر با تلاش های ترامپ و متحدانش در سازمان های غیر دولتی برای تضعیف روند شمارش آرا در این ایالت مخالفت کرد و با شور و نشاط از صحت رقابت ریاست جمهوری در جورجیا دفاع کرد.

پس از تأیید نتایج ، ترامپ حق دارد به دلیل محدودیت حاشیه ، درخواست سرشماری سراسری را ارائه دهد. آخرین مهلت مبارزات انتخاباتی وی برای درخواست این سرشماری بعدازظهر سه شنبه است.

برایان كمپ ، فرماندار جمهوری جورجیا ، طبق قوانین ایالتی ، تا ساعت 5 عصر باید امضای اسنادی را كه روز شنبه در بایدن به 16 رأی دهنده گرجستانی ارائه می شود ، امضا كند. كمپ در ممیزی پس از انتخابات نسبتاً ساكت بود و CNN از دفتر وی س ifال كرد كه آیا قصد دارد اسناد را بدون هیچ حادثه ای امضا كند.
کمپ این کار را کرد بیانیه را رها کنید قبل از ممیزی ، که از رافنسبرگر خواسته بود “همه و همه ادعاهای مربوط به بی نظمی در رأی را جدی بررسی کند”. ترامپ و ستاد انتخاباتی وی ادعاهای بی اساس در مورد بی نظمی و کلاهبرداری گسترده در جورجیا را مطرح کرده است.
ترامپ از روز انتخابات حداقل در شش توییت از فرماندار نام برد و از كمپ خواست كه “سخت تر شود” و وادار شود كه دولت “جمهوری خواهان را تغییر دهد” ، حتی اگر رای دهندگان در جورجیا از بایدن ، نامزد دموكرات ها حمایت كردند. وی همچنین كمپ را به “مسئولیت پذیری” تشویق كرد پس از آنكه مشخص شد كه حسابرسی بی نظمی های گسترده را نشان نمی دهد.
اما ترامپ در توییت های خود کمپ را نیز مورد سرزنش قرار داد و او را به یک معامله حقوقی متهم کرد که ایالت در اوایل سال جاری با گروه های دموکرات در مورد آراots غایب منعقد شد. کابینه رافنسبرگر گفت ترامپ توافق نامه معروف به مصوبه رضایت را نادرست توصیف کرده است ، که به دروغ ادعا می کند باعث تضعیف قوانین بررسی آرا missing از دست رفته است.

روز پنجشنبه ، یک قاضی فدرال ادعای به تعویق انداختن مجوز گرجستان را رد کرد. این دادخواست توسط یکی از رای دهندگان بالقوه جمهوری خواه تشکیل شد و کارزار انتخاباتی ترامپ رسماً در این امر شرکت نکرد. لین وود ، كه دادخواست را مطرح كرد ، اگر ترامپ جورجیا را می برد ، به عنوان یك رای دهنده طرفدار ترامپ فعالیت می كرد.

این داستان در حال شکستن است و به روز خواهد شد.

کارولین کلی خبرنگار CNN در تهیه این گزارش مشارکت داشته است.[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbet