جورجیا: همه در آستانه راهپیمایی ترامپ و بحث سنا به سمت این ایالت است

[ad_1]

هر حزب به شدت تلاش می کند تا حزب خود را قبل از موعد مقرر در روز دوشنبه انگیزه دهد و رای گیری زودهنگام از 14 دسامبر آغاز می شود. باراک اوباما ، رئیس جمهور پیشین و استیسی آبرامز ، رهبر اقلیت های پیشین اقلیت ، روز جمعه در حالی که مایک پنس ، معاون رئیس جمهور برای جمهوری خواهان جمع شده بود ، یک رویداد مجازی را برای نامزدهای سنای دموکرات ، جان اوسوف و رافائل وارنوک برگزار کردند.

بعد از این شور و شوق ، تجمع روز شنبه خود رئیس جمهور دونالد ترامپ برای ایجاد معنی دیوید پردو و کلی لوفلر و دفاع از کنترل حزب بر اتاق است. سپس روز یکشنبه ، لوفلر و وارنوک در مناظره ای که توسط باشگاه مطبوعاتی آتلانتا ترتیب داده شده است شرکت می کنند.

تمرکز بر جورجیا زمانی صورت می گیرد که این کشور توسط ویروس کرونا ویران شود. وی روز جمعه – 5023 – بیشترین پرونده خود را در یک روز اعلام کرد و به تعویق افتادن مسابقه فوتبال جورجیا-وندربیلت را بخشی از آن به دلیل Covid-19 دید.

ترامپ پس از تضعیف ایمان آنها به روند انتخابات با ادعای دروغین تقلب در انتخابش ، وظیفه دارد انگیزه خود را برای حمایت از رای دهندگان به دو سناتور جمهوری خواه تحریک کند. ترامپ پس از باخت به رئیس جمهور منتخب جو بایدن در جورجیا ، به مقامات ارشد جمهوری خواه در این ایالت ، از جمله فرماندار برایان كمپ و وزیر امور خارجه گرجستان ، برد رافنسپرگر حمله كرد. كمپ نتايج پيروزي بايدن را تاييد كرد ، در حالي كه رافنسپرگر براي دفاع از سلامت انتخابات كشور راي داد.
انتقاد ترامپ از نامزدهای جمهوری خواه سنا جمهوری خواهان را قبل از تجمع نگران می کند

امتناع مستمر رئیس جمهور از کناره گیری نگران کننده جمهوریخواهان مصمم به جلوگیری از کنترل دموکراتیک سنا است. گروهی از جمهوری خواهان برجسته گرجستان ، از جمله فرماندار سابق ناتان دیل و سنسورهای سابق جانی آیزاکسون و ساکسبی چمبلیس ، این هفته با صدور بیانیه ای حزب را به اتحاد و تمرکز بر انتخاب لفلر و پردو دعوت کردند.

اما شواهد اندکی وجود دارد که نشان می دهد ترامپ از حملات مداوم خود به روند دموکراتیک و مقامات دولتی مسئول انتخابات جلوگیری خواهد کرد.

به گفته دو منبع ، در هفته های اخیر ، ترامپ علنا ​​رافنسپرگر را “دشمن مردم” خوانده و به طور خصوصی كامپ را “احمقانه” و “چیز دیوانه” خوانده است. در یک تماس تلفنی اخیر ، رئیس جمهور پرسید که چرا لوفلر ، که در یک انتخابات ویژه 20 نفره شرکت کرد ، اکثریت آرا را در روز انتخابات در برابر وارنوک ، که چندین رای کسب کرد ، تأمین نکرد؟
پس از آنکه هیچ نامزد سنا در ماه نوامبر 50٪ آرا را کسب نکرد ، این رقابت به دور دوم به خصوص تند و زننده تبدیل شد. دموکرات ها پوردو و لوفلر را به سو advantage استفاده از بیماری همه گیر متهم کرده و گفته اند معاملات سهام چند میلیون دلاری آنها – البته بدون اتهام – مورد توجه وزارت دادگستری قرار گرفته است. در همین حال ، سناتورهای جمهوری خواه گفتند که در جریان تحقیقات آزاد شدند و از اسوف و وارنوک سوسیالیست ها خواستند که آمریکا را نابود کنند. دموکرات ها این حملات را به عنوان یک تحریک کننده نادرست رد کردند.

پنس روز جمعه گفت جمهوری خواهان برای دفاع از دستاوردهای دولت ترامپ طی چهار سال گذشته باید پوردو و لوفلر را انتخاب کنند.

برخی از طرفداران ترامپ در این استان جورجیا می گویند که سیستم انتخاباتی چنین است

“ما باید آنها را به عقب برگردانیم ، زیرا اکثریت جمهوری خواه در سنا می توانند آخرین خط دفاعی باشند که تمام کارهایی را که ما برای محافظت از این ملت ، احیای اقتصاد خود و حفظ آزادی های خدادادی که برای ما عزیز است انجام داده ایم ، حفظ می کند.” گفت پنس در ساوانا.

در حالی که بایدن گرجستان – اولین نامزد دموکرات ریاست جمهوری از بیل کلینتون را در سال 1992 به سختی شکست داد – جمهوری خواهان در هر دو مسابقه دارای مزایای زیادی هستند. این ایالت طی 20 سال هیچ دموکراتی را به سنا نفرستاده است. ماه گذشته ، پردو ده ها هزار رای بیشتر از اوسوف به دست آورد. به گفته کانتار مدیا / CMAG ، جمهوری خواهان حدود 38 میلیون دلار بیشتر از دموکرات ها برای تبلیغات هزینه می کنند.

& # 39؛  ما می توانیم رأی گیری کنیم: # آمریکایی های آسیایی قسمت اصلی استراتژی دور دوم گرجستان هستند
اما دموکرات ها امیدوارند که مبارزات درون حزبی جمهوری خواهان ، انگیزه انتخاباتی آبرامز و دیگران و حومه های کشور که به سرعت در حال متنوع شدن است ، پیروزی های آنها را دامن بزند و سنا را تبدیل خواهد کرد.

اوباما در رویداد مجازی روز جمعه گفت: “انتخابات ویژه گرجستان در نهایت مسیر ریاست جمهوری بایدن را تعیین خواهد کرد.”

کیتلان کالینز ، جرمی دیاموند و جیسون هافمن از CNN در تهیه این گزارش همکاری داشتند.

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbet