جنا الیس ، مشاور حقوقی ترامپ در سال 2016 وی را “احمقی” خواند و گفت طرفداران وی علاقه ای به “واقعیت ها و منطق” ندارند.الیس ، وکیل دادگستری و استاد حقوق سابق کلرادو ، بارها و بارها کاندیدای وقت ترامپ را به عنوان “احمقی” که “بی ادب و متکبر” و “زورگویی” بود که نمی توان به صحت سخنان وی اعتماد کرد ، محکوم کرد. وی اظهار نظرهای خود را در مورد زنان “نفرت انگیز” خواند و اظهار داشت که او “مسیحی واقعی” نیست.
الیس در بیانیه رادیویی در آوریل 2016 گفت: “چرا ما باید در بالاترین دفتر خود در آمریکا به مردی استراحت دهیم که اساساً به عقب و جلو حرکت می کند و واقعاً نمی توان به او اطمینان داشت که در همه چیز ثابت و دقیق باشد.” .

در مارس 2016 ، الیس با انتشار پستی در فیس بوک به طرفداران ترامپ حمله کرد که از اهمیت وی برای “غیراخلاقی ، فاسد ، دروغگو ، جنایتکار ، پلید” بودن نامزد جمهوری خواه اهمیتی ندارد.

وی در پست دیگری اظهار داشت طرفداران وی به حقیقت علاقه ندارند.

وی در مارس 2016 نوشت: “من می توانستم یک شغل تمام وقت را صرف پاسخ دادن به استدلالهای احمقانه غیر منطقی ، ناسازگار و کاملاً احمقانه در حمایت از ترامپ” ، اما در اینجا چیزی وجود دارد: طرفداران او در واقع علاقه مند نیستند. یا منطق آنها به دنبال حقیقت نیستند. ترامپ احتمالاً می تواند کسی را در وسط نیویورک شلیک کند و حمایت خود را از دست ندهد. و این دلیل تجمعی است که چرا این ملت چنین وحشتناک است: ما هیچ جویای حقیقت نداریم. ما خودشیفته داریم ”

الیس روز چهارشنبه در بیانیه ای به CNN گفت: “هیچ کس پوشیده نیست که من در ابتدای دادگاه مقدماتی در سال 2015 از دونالد ترامپ حمایت نکردم ، مانند بسیاری دیگر که او را نمی شناختند و من همیشه مستقیم بوده ام و همیشه تصدیق کرده ام. وقتی که نظر من تغییر می کند خوشحالم که فهمیدم آن زمان در مورد ترامپ کاملاً اشتباه کردم و بارها و بارها در جمع این حرف را زدم ، زیرا دیدم که او به قول های خود عمل کرده و سپس شخصاً با او آشنا شده است.

حتما بخوانید:
نکاتی جهت خرید دسته گل عروس

“من قدردانی می کنم که KFILE از طریق اظهارات گذشته بیان کرد که من خودم فکر می کنم و تفکر من بر اساس حقایق و دانش شخصی تغییر کرده است. رئیس جمهور ترامپ یک مسیحی مخلص ، بهترین رئیس جمهور در تاریخ معاصر است ، و قول های خود را به آمریکایی داده و حفظ کرده است وی گفت: “من افتخار می کنم که در کنار او و اهدافش برای آینده این کشور و همه شهروندان آن ایستاده ام.”

در یکی دیگر از پست های 2015 خود در فیس بوک ، الیس ، یک مسیحی انجیلی محافظه کار ، ترامپ را با آیه ای از کتاب مقدس “آخرین روزها” مقایسه کرد و پستی را به اشتراک گذاشت که ترامپ را “بی عشق” ، “حیله گر” ، “آزرده خاطر” و “شرور” می خواند.
در یک پخش رادیویی در فوریه 2016 ، وی ادعا کرد که ترامپ مسیحی واقعی نیست زیرا قادر به بخشش و توبه نیست.
الیس در پست دیگری در فیس بوک در فوریه 2016 ، با اشاره به داستان واشنگتن پست مبنی بر اینکه قصد ترامپ “از بین بردن دموکراسی آمریکایی” است ، از حملات ترامپ به رسانه ها و تمایل وی برای تغییر قوانین افترا انتقاد کرد.
وی نوشت: “ترامپ از عهده انتقادات برنمی آید.” “این برای ارزشهای اصلی آمریکا و حق مسلم آزادی بیان به طرز دیوانه واری خطرناک است.” وی بار دیگر محکومیت خود را در پخش رادیویی فوریه 2016 تکرار کرد و گفت ترامپ “یکی از بزرگترین تهدیدهای آزادی ما است” و خواستار قوانین سختگیرانه افترا شد.
در همان مصاحبه رادیویی در فوریه 2016 ، الیس پیشنهاد کرد که حزب جمهوری خواه می تواند یک کنوانسیون میانجیگری جمهوری خواهان را برای جلوگیری از نامزد شدن حزب از ترامپ ایجاد کند و آن را با کالج انتخاب مقایسه کرد.

وی گفت: “ترامپ کاملاً نباید برای GNP معرفی شود.”

اکنون ، الیس که پس از نامزد شدن به حمایت از ترامپ در انتخابات عمومی 2016 آمد ، به عنوان جانشین برتر ترامپ در حضور در رسانه ها عمل می کند و از ادعاهای بی اساس خود مبنی بر پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 حمایت می کند و به اداره انتخابات کمک می کند. قانون طولانی مدت برای لغو نتایج انتخابات 2020 به چالش می کشد
“پرزیدنت ترامپ کاملاً درست است که هنگام ارزیابی نتایج ، تمام احتمالات قانونی را در میز نگه دارد. او متعهد به دفاع از سلامت انتخابات و دفاع از قانون اساسی است. ما یک کشور حاکم هستیم ، نه حاکم.” فردای انتخابات الیس توئیت کرد. او اغلب ادعاهای دروغ رئیس جمهور در مورد نتایج انتخابات و تقلب در رای دهندگان را رتوش می کند و از تأیید جو بایدن رئیس جمهور منتخب امتناع می ورزد.
منبع: thoughts-news.ir

حتما بخوانید:
ایوانکا ترامپ: دختر رئیس جمهور جدید مبارز س questionsالاتی را درباره آینده خود مطرح می کند

دیدگاهتان را بنویسید