جمهوری خواهان در دور دوم سنا در جورجیا 28 میلیون دلار پیشرو هستند

[ad_1]

طبق مبارزات تجزیه و تحلیل مبارزات انتخاباتی کانتار ، گروه های سیاسی در حال حاضر بیش از 126 میلیون دلار برای تبلیغات تبلیغات 63 روزه هزینه کرده اند یا ذخیره کرده اند ، جمهوری خواهان بیش از 77.2 میلیون دلار تا 49.3 میلیون دلار برای دموکرات ها دارند.

مبارزات پس از آنکه پردو و لوفلر نتوانستند به آستانه 50٪ در روز انتخابات برسند ، انتخابات را برگزار کردند و انتخابات را در 5 ژانویه علیه کاندیداهای دموکرات جان اوسوف و رافائل وارنوک برگزار کردند ، زمان کمی برای نفوذ در دو مسابقه تعیین کننده از دست رفت.

لوفلر با صرف یا رزرو تقریباً 42 میلیون دلار تبلیغات تبلیغاتی برای مسابقه روان خود ، بسته را هدایت می كند ، در حالی كه 24.4 میلیون دلار از وارنوك. و پردو 19.3 میلیون دلار اختصاص داده است ، در حالی كه اوسوف 13.7 میلیون دلار برای تبلیغات اختصاص داده است.

استفان لاوسون ، سخنگوی لوفلر گفت: “حمایت گسترده از کلی لوفلر و دیوید پوردو بسیار زیاد بوده است ، اما ما در دست مبارزه زندگی خود هستیم.” “ما به هر دلار ، هر حامی ، هر رای جمهوری خواه نیاز داریم ، زیرا چاک شومر ، رافائل وارنوک و جان اوسوف در هیچ کاری متوقف نمی شوند تا بنیادین کشورمان را به یک کشور سوسیالیستی تبدیل کنند.”

سایر کمپین ها در روز چهارشنبه توضیحی ندادند. وارنوک و اوسوف تلاش جمهوری خواهان برای نشان دادن سوسیالیست بودن آنها را به عنوان یک دروغ آشکار رد کردند و مبارزات خود را معطوف به مبارزه با ویروس کرونا کردند ، که طبق گفته دانشگاه جان هاپکینز بیش از 433000 گرجی آلوده و بیش از 9000 کشته شد.
کارل روو رهبر گروه جدید جمع آوری کمکهای مالی جمهوریخواهان برای مسابقات مهم سنا در جورجیا است

جمهوری خواهان در انتخابات عمومی با کمک صندوق رهبری سنا ، Super PAC ، زیر نظر میچ مک کانل رهبر اکثریت مجلس سنا ، نبرد تبلیغاتی خود را به راه انداختند. لوفلر ، مالک مشترک آتلانتا رویای WNBA که با جفری اسپرچر رئیس بورس اوراق بهادار نیویورک ازدواج کرده است ، در انتخابات عمومی نیز 23 میلیون دلار از پول خود را خرج کرد ، اما به گفته لاوسون ، وی قصد ندارد بیشتر در مرحله دوم رقابت ها هزینه کند.

تبلیغات اخیر در گرجستان پیامدهای ملی هر دو نژاد را برجسته کرده است. یک تبلیغ برای مدت طولانی با رهبر دموکرات سنا چاک شومر آغاز می شود ، که قول می دهد ، “حالا ما جورجیا را می گیریم ، سپس آمریکا را تغییر خواهیم داد!” پوردو سپس می گوید پلیس را متوقف می کند انگار برای محافظت از پلیس ، که هر دو دموکرات ها می گویند با آن مخالفت می کنند. در این بین ، اوسوف با تبلیغات در حال پخش است که با “رئیس جمهور منتخب جو بایدن” برای “شکست این ویروس” و “توانمندسازی متخصصان پزشکی ، تسریع در تسکین اقتصادی برای خانواده ها و مشاغل کوچک و سرمایه گذاری در زیرساخت ها برای شروع اقتصاد” همکاری خواهد کرد. ما “. . “پیش بینی می شود که بایدن دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا را در جورجیا شکست خواهد داد ، اگرچه سرشماری ایالتی در جریان است و ترامپ همچنان بدون توجیه کل نتیجه انتخابات ریاست جمهوری را به چالش می کشد.

تبلیغات لوفلر به شدت منفی است. یک س isال این است که آیا “اگر” چپ رادیکال سنا را کنترل کند “” این “آمریكا – نشان دادن كلاسی با دانش آموزان جوانی كه قول وفاداری می دهند – همچنان امریكا خواهد ماند. این آگهی سپس تصاویری از جمعیت را نشان می داد ، علائم “خنثی سازی پلیس” را روشن می کرد ، و نقل قول خطبه 2015 را که وارنوک پس از کشته شدن مایکل براون توسط یک افسر پلیس در فرگوسن ، میسوری ، که گفته برخی از افسران کشته شده است ، وارد کرد ذهنیت گانگستر و گانگستر. “

یک کمپین تبلیغاتی دیگر لوفلر به افتخار کشیش جرمیا رایت در سال 2008 به وارنوک حمله کرد ، اگرچه پنج سال قبل رایت خطبه ای رسوا و سه کلمه ای ارائه می داد ، “خدا لعنت کند آمریکا”.

وارنوک با قرار دادن آگهی با حمله به شوخی مبنی بر اینکه مخالفانش می گویند او با چنگال پیتزا خورده ، از توله سگها متنفر است و پا به ترک در پیاده رو می گذارد ، مانع از حمله خود توسط لوفلر می شود. وی همچنین قوس زندگی خود را از پروژه های مسکن در ساوانا تا منبر دکتر مارتین لوتر کینگ در کلیسای باپتیست Ebenezer در آتلانتا برجسته کرد.

اما وارنوک همچنین با انتقاد شدید از لوفلر ، وی را متهم به برنده همه گیری کرد ، با استناد به معاملات سهام چند میلیون دلاری که او و همسرش پس از شرکت در جلسه توجیهی فقط سناتورها در ژانویه انجام دادند. لوفلر گفت که او هرگز از اطلاعات محرمانه برای سودآوری استفاده نکرده است ، زیرا مشاوران کشورهای ثالث از طرف او سهام می خرند و می فروشند و از سهام شخصی خود خارج می شوند.

گروه های بیرونی در سمت چپ شروع به افزایش فعالیت می کنند. کمیته دموکراتیک مبارزات سناتوری و اکثریت سنا PAC ، Super PAC همسو با سومر ، مایل به صرف میلیون ها دلار هستند.

اما آنها با مخالفت سایر گروههای راست ، از جمله صندوق نبرد میدان جورجیا ، یک حساب جمع آوری کمک مالی مشترک که توسط کمیته سناتور جمهوری خواه ملی و نامزدهای جی پی راه اندازی شده بود ، که اخیراً کارل روو استراتژیست جمهوری خواه را به عنوان رئیس دارایی ملی خود معرفی کرد ، مخالفت خواهند کرد.

مبارزات قبل از آغاز رای گیری سریع به هوا منتقل می شدند. جورجیا از روز چهارشنبه ارسال آرا غایب را آغاز کرد و رای گیری زودهنگام از 14 دسامبر آغاز می شود.
لوفلر و وارنوک در تاریخ 6 دسامبر با یکدیگر مشاجره خواهند کرد. در همان روز اوسوف در مورد یک تریبون خالی بحث خواهد کرد. پردو در روز چهارشنبه هنگامی که CNN از او س askedال کرد چرا وی از بحث در مورد رقیب خود امتناع ورزید ، حاضر به اظهار نظر نشد.

پوردو گفت: “من نظری ندارم.”

مانو راجو از CNN در تهیه این گزارش مشارکت داشته است.

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbet