[ad_1]

از آدامز هنگام بازدید از ABC’s Good Morning America س askedال شد که کاخ سفید چگونه می تواند برگزاری مهمانی های تعطیل را توجیه کند ، زیرا CDC به آمریکایی ها توصیه کرد برای شکرگذاری در خانه بمانند و از اجتماعات داخلی هشدار دهند.

دو نفر از دریافت کنندگان دعوت نامه های تعطیلات کاخ سفید از طریق کپیتول هیل و اهدا کنندگان جمهوری خواه آغاز شده اند. منابع می گویند این دعوت نامه ها مانند هر سال دیگر به نظر می رسد ، بدون ذکر موارد احتیاطی برای ویروس کرونا. و هفته گذشته ، ملانیا ترامپ ، بانوی اول ، لیست مهمانان را برای مهمانی ها با دوستان ، خانواده و کارمندان که طی چندین شب در اواسط دسامبر برگزار می شود ، نهایی کرد.

این احزاب نمونه دیگری از کسانی است که در کاخ سفید از بهترین اقدامات دولت اجتناب می کنند ، که در ماه های اخیر به شیوع های بسیاری منجر شده و ترس از تکرار آن را دارد.

رئیس دفتر بانوی اول استفانی گریشام روز دوشنبه گفت که اقدامات امنیتی در رویدادهای داخلی از جمله لیست مهمانان کوچکتر و نیازهای ماسک وجود دارد.

“خانه مردم ضمن تأمین امن ترین محیط ممکن ، کریسمس و هانوکا را جشن خواهد گرفت. این شامل لیست مهمانان کوچکتر ، ماسک مورد نیاز و ارائه می شود ، فاصله اجتماعی تا زمانی که در کاخ سفید هستید تشویق می شود و ضد عفونی کننده دست در سراسر ایالت “، گریشام در بیانیه ای گفت.

وی افزود: “میهمانان از غذا که به طور جداگانه توسط سرآشپزها در ایستگاه های غذاخوری محافظت شده توسط پلکسی گلاس پوشیده می شود ، لذت خواهند برد. کلیه نوشیدنی ها پوشیده خواهند شد. تمام کارکنان از ماسک و دستکش استفاده می کنند تا از دستورالعمل های ایمنی غذا پیروی کنند. ”

اما ، گریشام گفت ، دعوت شدگان در مورد حضور در آن تصمیم خواهند گرفت.

وی گفت: “شرکت در مهمانی ها یک انتخاب کاملاً شخصی است. این یک عادت دیرینه است که مردم می توانند از محیط شاد و نمادین جشن سالانه کریسمس در کاخ سفید دیدن کنند و لذت ببرند.”

یک منبع به CNN گفت که به دلیل اقدامات پیشگیرانه ویروس کرونا ، مانند گذشته عکسهای جداگانه ای با ترامپ و بانوی اول وجود نخواهد داشت. بیش از یک مهمانی جشن برای سرویس مخفی ایالات متحده برای پذیرایی از تعداد میهمانان برگزار خواهد شد ، مانند روال سنتی. پیش بینی می شود این مهمانی ها در هفته اول دسامبر برگزار شوند.

آدامز ، عضو گروه ویژه ویروس کرونا ویروس کرونا ، به جای صحبت گسترده تر درباره اجتماعات بزرگ ، از محکوم کردن احزاب خودداری کرد.

وی گفت: “من می خواهم كه مردم آمریكا بدانند كه ما از هر لحاظ در مبارزه با این ویروس در شرایط دشواری قرار داریم: موارد ، وضعیت مثبت ، بستری شدن در بیمارستان ، مرگ. ما می بینیم كه بیشتر از هر زمان دیگر تحت تأثیر منفی آمریكایی ها قرار گرفته اند.” بیشتر برای تبلیغ اخبار مثبت در تولید واکسن.

وی ادامه داد: “من از آمریکایی ها می خواهم – و از شما می خواهم – کمی بیشتر صبر کنید. بگذارید امسال شکرگذاری و تعطیلات کوچک و هوشمندانه باشد.”

آدامز دوباره تحت فشار قرار گرفت كه آیا او به مهمانی های تعطیلات در كاخ سفید اهمیت می دهد یا خیر ، آنها می توانند فوق العاده توزیع كننده شوند ، آدامز گفت: “خوب ، ما می خواهیم همه بدانند كه این جشن ها می توانند فوق العاده توزیع كننده باشند ، بنابراین ما می خواهیم آنها باهوش و ما می خواهیم آنها تا حد ممکن کوچک باشند. اما دوباره به cdc.gov بروید. این نکات را برای همه جستجو کنید. آنها به کاخ سفید اعمال می شوند ، آنها برای آمریکایی ها اعمال می شوند ، آنها برای همه اعمال می شوند. ما می خواهیم شما در امنیت باشید تا بتوانیم به واکسن بروید. “

در همین حال ، آماده سازی این فصل در کاخ سفید در جریان است ، بانوی اول بعد از ظهر دوشنبه با کالسکه های اسب سوار از درخت رسمی کریسمس در کاخ سفید استقبال می کند و آماده می شود تا بزودی تزئینات تعطیلات خود را فاش کند.

به طور سنتی ، ده ها داوطلب از سراسر کشور پس از روزهای شکرگذاری ، چندین روز را در کاخ سفید می گذرانند ، سالن ها را می بندند و تزئینات گسترده ای را که قرار است در چندین فضای عمومی و اتاق انجام شود ، انجام می دهند.

ملانیا ترامپ ، همانطور که در سه سال گذشته این کار را انجام داده است ، برنامه ریزی “تم طراحی” خود را در پایان تابستان برای تعطیلات آغاز کرد. امسال اما تعداد داوطلبان انتخاب شده برای تزئین کاخ سفید به دلیل رهنمودهای Covid-19 و همچنین گروه های تور که برای دیدن آن می آیند ، به شدت کاهش یافته است.

پیش از این ، او از طولانی بودن روند سالانه شکایت کرد و به یک دوست و مشاور سابق استفانی وینستون واکوف در نوارهای مخفی ضبط شده گفت: “من کار می کنم … تخفیف ** من برای چیزهای کریسمس ، شما می دانید که برای مواد کریسمس ** و تزئینات؟ اما من مجبور به انجام آن هستم ، درست است؟ ”

داوطلبان برای ورود به کار نصب تزیینات ، دیوارهای تزئینی ، چراغ ها و گلدسته ها وارد می شوند ، مطابق قوانین کاخ سفید که در فرم درخواست داوطلب تعیین شده است ، از ماسک استفاده می کنند و از نظر اجتماعی دور می مانند. میهمانان جهانگرد نیز باید روکش بزنند و از نظر اجتماعی دور باشند.

و علی رغم وخیم تر شدن وضعیت بیماری همه گیر و امتناع رئیس جمهور دونالد ترامپ از قبول نتایج انتخابات ، وی روز سه شنبه به دلیل حضور در بخشش سالانه شکرگذاری ترکیه ، در ناحیه گل رز ظاهر عمومی می کند.

تصحیح: عنوان این داستان تنظیم شده است تا روشن کند که منظور آدامز از اجتماعات بزرگ تعطیلات بود.

جف گرین ، خبرنگار CNN در تهیه این گزارش مشارکت داشته است.

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر