جراحی ژنیکوماستی

افرادی که سینه هایشان تقارن لازم را ندارد. با جراح خود در مورد اهداف خود برای جراحی کوچک کردن سینه در مردان و روش های مشابه برای اصلاح کانتور بدن خود صحبت کنید. به این ترتیب، برخی از مردان ممکن است سینه های بسیار بزرگی داشته باشند و برای درمان نیاز به جراحی گسترده داشته باشند، در حالی که برخی دیگر ممکن است حداقل جراحی داشته باشند. سینه‌های مردان ممکن است احمقانه به نظر برسد، اما مطمئناً برای کسی که از چربی اضافی انباشته شده در این ناحیه رنج می‌برد احمقانه نیست. بنابراین، اگر در مورد این عمل جدی هستید، باید سعی کنید سیگار را ترک کنید. هزینه های مربوط به جراحی ژنیکوماستی را می توان تحت پوشش بیمه درمانی خصوصی قرار داد. ژنیکوماستی عارضه ای در مردان است که درمان های مختلفی از جمله جراحی دارد که می تواند با عوارض زیادی همراه باشد.

ژنیکوماستی یک عمل جراحی زیبایی سینه برای مردان است که در آن سینه هایی که بزرگتر از حد طبیعی هستند کوچک می شوند. جراحی ژنیکوماستی چگونه انجام می شود؟ اگر عدم تقارن قابل توجهی وجود داشته باشد، عمل برای بار دوم انجام می شود. بافت غده ای مستقیماً به ناحیه زیر راس و آرئول محدود می شود و معمولاً به عنوان یک توده جداگانه لمس نمی شود. اگر ژنیکوماستی بسیار قابل توجه باشد، می توان آن را با جراحی که شامل لیپوساکشن و برش غده است، درمان کرد. مراحل جراحی ژنیکوماستی چیست؟ نام این بیماری چیست؟ به این گیاه سیب زمینی هندی وحشی نیز می گویند. ژنیکوماستی نام علمی بزرگ کردن و بزرگ کردن سینه در مردان به خصوص زیر و اطراف نوک پستان است. جراحی ژنیکوماستی درجه 1 معمولاً با بی حسی موضعی و آرامبخش های داخل وریدی انجام می شود.

هنگامی که سطح استروژن به حالت عادی باز می گردد، تورم معمولاً پس از چند هفته از بین می رود. این وضعیت معمولا در عرض چند ماه تا چند سال از بین می رود. اما اگر بیماری در عرض 2 سال از بین نرفت یا باعث ناراحتی، درد یا حساسیت شود، ممکن است جراحی ژنیکوماستی ضروری باشد. تکنیک جراحی بسته به این عوامل تغییر می کند و منجر به تغییر در مدت عمل می شود. مردانی که به دلایلی سینه های بزرگی دارند و این عارضه باعث کاهش عزت نفس آنها شده است، سعی کنند این کار را انجام دهند. اگر مصرف داروی خاصی منجر به بزرگ شدن سینه در مردان شود، با قطع دارو یا جایگزینی دارو می توان این عارضه را درمان کرد و یا سایز سینه را کاهش داد. سایر عوامل دخیل در لیپوماستی عبارتند از ژنتیک، دریافت کالری مکرر و اعتیاد به الکل. این به این دلیل است که آنها استروژن بیشتری از مادر خود دریافت کردند.

حتما بخوانید:
تجهیزات خانه هوشمند ایرانی یا خارجی؟

مردان مبتلا به ژنیکوماستی نوع 7 و بافت پستان اضافی ممکن است به بیش از یک عمل جراحی نیاز داشته باشند. باید از عوارض احتمالی این عمل آگاه باشید. با این حال، اگر ژنیکوماستی به دلیل استفاده از داروهای تجویزی خاص، داروهایی مانند استروئیدها یا افزایش وزن باشد، باید به طور کامل از شر این مواد خلاص شوید و برای حفظ نتایج خود وزن ثابتی داشته باشید. سوال: چقدر از عمل جراحی ژنیکوماستی رضایت دارید؟ قبل از جراحی، در مورد برنامه ریکاوری مردان پس از جراحی اطلاعاتی کسب کنید تا بدانید در طول دوران نقاهت چه انتظاری دارید. اگر ژنیکوماستی در دوران بلوغ رخ دهد، معمولاً خود به خود از بین می رود. معمولا همه دوست دارند اندامی کامل داشته باشند. سینه ها معمولاً قبل از بلوغ شروع به رشد می کنند و تا حدود 20 سالگی به رشد خود ادامه می دهند.

این گیاه در پزشکی برای درمان سندرم پیش از قاعدگی و کاهش درد قفسه سینه استفاده می شود. علاوه بر این، عدم درمان بیماری و نادیده گرفتن علائم ژنیکوماستی می تواند تا آنجا پیش رود که منجر به بیماری هایی مانند سرطان سینه در مردان شود. اگر واجد شرایط این جراحی هستید و تصمیم به ژنیکوماستی دارید، برنامه شما با مشاوره با جراح انتخابی شما آغاز می شود. حتی برخی حاضرند زیر تیغ بروند تا بدنی بی عیب و نقص داشته باشند، بدن انسان سرشار از زیبایی و هماهنگی است اما گاهی برخی از اندام ها می توانند این تعادل را به هم بزنند. همچنین مطالعات نشان می دهد که این گیاه بی خطر است، اما برای تایید این ادعا به تحقیقات بیشتری نیاز است. امروزه کاربرد گسترده اصلی این گیاه در بیماری ها و مشکلاتی که در زنان ایجاد می شود و این گیاه به عنوان مکمل غذایی مورد استفاده قرار می گیرد. در 90 درصد پسران نوجوان، ژنیکوماستی به طور خود به خود در کمتر از سه سال برطرف می شود. ژنیکوماستی گاهی اوقات با لیپوساکشن، جراحی برداشتن یا ترکیبی از هر دو قابل درمان است.

حتما بخوانید:
ثبت برند لوازم آرایشی و بهداشتی

 

جراحی ژنیکوماستی چیست
جراحی ژنیکوماستی چگونه انجام میشود
جراحی ژنیکوماستی با بیمه
جراحی باز ژنیکوماستی
جراحی بیماری ژنیکوماستی
برای جراحی ژنیکوماستی به چه دکتری مراجعه کنیم
جراح پلاستیک ژنیکوماستی
هزینه جراحی پلاستیک ژنیکوماستی
فوق تخصص جراحی پلاستیک ژنیکوماستی
جراحی ژنیکوماستی تهران
جراحی ژنیکوماستی در تهران
هزینه جراحی ژنیکوماستی تهران
تجربه جراحی ژنیکوماستی
هزینه جراحی ژنیکوماستی چقدر است ؟
چگونگی جراحی ژنیکوماستی
جراح خوب ژنیکوماستی
خطرات جراحی ژنیکوماستی
روش جراحی ژنیکوماستی
روشهای جراحی ژنیکوماستی
جراحی زیبایی ژنیکوماستی
جراح عمومی ژنیکوماستی
عمل جراحی ژنیکوماستی
عوارض جراحی ژنیکوماستی
عمل جراحی ژنیکوماستی اپارات