[ad_1]

تیک توک بیهوش شد. بر اساس گزارش روزنامه نگاران کلمبیا ، برخی در انگلستان خواستار حضور وی برای تهیه گزارش در آنجا بودند. یک ناظر انتخابات گفت: “من می خواهم یک تخته کوچک به جان کینگ بدهم که در آن او بتواند قسمت های مختلف زندگی من را دور هم جمع کند و توضیح دهد که چه مشکلی برای من دارد.” توییت جمعه.

گفتگوی تحلیلی کینگ با رای گیری با اطمینان خاطر مکرر مبنی بر اینکه انتظار برای ماراتن مشکلی ندارد ، روند سیاسی به درستی کار می کند – و همه چیز خوب قطع می شود. این مهم بود زیرا رئیس جمهور دونالد ترامپ با ادعاهای آشکار نادرست مبنی بر سرقت انتخاب وی با بی نظمی هایی که به سود جو بایدن ، نامزد دموکرات ها به سرقت رفته بود ، به تنش ها دامن زد.

بایدن در انتخاباتی که برای شخصیت ملت و رئیس جمهور انجام داد ترامپ را شکست داد

در حالی که اعصاب پاره شده و انتظار برای نتیجه کشیده می شود ، در این میان ، حکیم سیاسی و مجری برنامه “سیاست داخلی” با این جانباز ثبت نام می کند.

کینگ در این بین گفت: “مردم هر دو طرف از این بابت نگران هستند.” “اگر بتوانیم ، می بینم که تعیین واقعیت ها و در عین حال واقعیت ها از آن پشتیبانی می کند ، روشن کردن اینکه همه چیز طبق برنامه پیش می رود بسیار مهم است.”

وی پس از پوشش اخباری در هشت انتخابات قبلی ، گفت كه در واقع عمل شکستن اعداد روی دیوار جادویی را قبل از روز انتخابات انجام نمی دهد. “اما من اطلاعات سرشماری و ایالت / اقتصادی را می خوانم و مطالعه می کنم تا روند جمعیت را درک کنم.”

چگونه می توانید کارت الکترونیکی را که شاید برای 2024 به عنوان مشخصه اصلی وی تبدیل شده باشد ، بهبود ببخشید؟ “آبجو اسپرسو در سمت چپ ؛ شیر آبجو در سمت راست؟ من صمیمانه تیم New Media خود را تحسین می کنم. ما امسال ده ها ایده آورده ایم و برخی از ابزارهای مفید را اضافه کرده ایم (به عنوان یک ویژگی تکراری).”

وی آرزو کرد: “شاید تابعی از ماشین حساب باشد تا دنیا دوباره خط و خط ناخوشایند من را ببیند.”

اما او از احتمال داشتن استرس ندارد برای محاسبه آخرین رایدر صورت لزوم ، کینگ گفت: “من از ریاضیات نمی ترسم. این همان چیزی است که در نهایت سیاست به آن می رسد و من مدتهاست که چنین کاری می کنم.”
شهرستان مورد علاقه؟ “من بارها از همه 50 ایالت بازدید کرده ام – یک نعمت برای کار من – بنابراین من واقعاً یک مورد علاقه ندارم. همه آنها چیزی به ما می آموزند. در سیاست های ریاست جمهوری زنگ هایی وجود دارد که من آنها را تماشا می کنم. ویگو در ایندیانا در سال 1956 برنده ملی را انتخاب کرد (این مجموعه اری PA یک منشی است. استارک اوه. پینلی ، فلوریدا. اکنون Maricopa I. “
در این میان کینگ در پاسخ به این س ifال که آیا او روند انتخاباتی خود را در خارج از کشور دنبال کرده است ، گفت: “من فکر می کنم سیستم ما برای ما کار می کند ، اگرچه ممکن است در بحث های رایج در مورد رای گیری / دانشکده های انتخاباتی در مورد سازش ترکیبی صحبت شود. برای س questionsالات “(PMQs) سنتی که در آن رئیس جمهور مجبور بود ماهانه یک بار برای زمان س questionال قبل از کنگره برود ، همانطور که در پارلمان انگلستان سرعت بخشیدن به گفتگوهای بیشتر بین طرفین جالب و مفید خواهد بود.”[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر