جان اوسوف: نامزد دموکرات جورجیا درباره “فلج شدن” در صورت حفظ کنترل سنا توسط جمهوری خواهان هشدار داد“همه ما می دانیم که اگر مک کانل سنا را تصاحب کند ، چه اتفاقی خواهد افتاد – او سعی خواهد کرد با (جو) بایدن و (کمالا) هریس همان کاری را انجام دهد که سعی کرد با رئیس جمهور (باراک) اوباما انجام دهد. این فلج خواهد بود ، جنگ خندق چریکی. انسداد ، تا آنجا که چشم می تواند در یک زمان بحرانی ببیند که ما به یک اقدام قوی نیاز داریم ، “اوسوف روز یکشنبه به دانا باش ، خبرنگار CNN گفت.

اوسوف بر لزوم وجود یک دولت کارا در زمانی تأکید کرد که آمریکایی ها در جورجیا و سراسر کشور در تلاشند که خود را تأمین کنند ، تجارت خود را باز کنند و با اخراج و سلب مالکیت احتمالی روبرو شوند.

سرنوشت اکثریت سنا در جورجیا است ، جایی که دو دور دوم ژانویه تعیین می کند کدام حزب سیاسی سنای ایالات متحده را کنترل می کند. در حال حاضر جمهوری خواهان مجلس را به رهبری مک کانل کنترل می کنند ، اما در صورت پیروزی دموکرات ها در هر دو کرسی ، تساوی 50-50 در سنا اتفاق می افتد و کمال هریس معاون منتخب رئیس جمهور می تواند به عنوان یک شکست در انتخابات عمل کند.

اوسف در ماه نوامبر با سناتور جمهوری خواه دیوید پردو روبرو شد و هیچ یک از نامزدها بیش از 50 درصد آرا را برای جلوگیری از دور دوم کسب نکردند. آنها در 5 ژانویه مجدداً با دور دوم روبرو می شوند.

نقشه: نتایج انتخابات 2020 را ببینید
به گزارش نیویورک تایمز ، وزارت دادگستری در اوایل سال جاری تحقیقات پس از فروش سهام آن را در مورد پردو آغاز کرد ، اما وزارت دادگستری سرانجام از ادعای اتهامات خودداری کرد.

در پاسخ به اتهامات علیه پردو ، اوسوف مخالف خود را “کلاهبردار” خواند.

روز یکشنبه در پاسخ به این س whetherال که آیا “پرودو” را “کلاهبردار” می نامیدند اتهامی عادلانه بود ، با توجه به اینکه وزارت دادگستری هیچ مدرکی در مورد جرم پیدا نکرده و علیه پردو اتهامی مطرح نکرده است ، اوسف ادعای خود را دو برابر کرد و افزود که باید توضیح رفتار مالی

اوسوف به باش گفت: “من فکر می کنم یک سناتور نشسته آمریکایی از دفتر خود سوiting استفاده می کند ، از دسترسی او به امتیازات و اطلاعات سو، استفاده می کند ، از قدرت خود برای ثروتمند شدن در حالی که رأی دهندگانش رنج می برند و می میرند ، استفاده می کند ، کاملاً سناتور پردو را کلاهبرداری می کند.”

اسوف افزود: “و او از بیرون آمدن و بحث درباره من می ترسد زیرا به این اتهامات پاسخ نخواهد داد ، زیرا او نمی تواند از غیر قابل فسخ دفاع كند.”

پردو از دعوت باشگاه مطبوعاتی آتلانتا برای گفتگو در مورد اوسوف در 6 دسامبر خودداری كرد و در عوض با تریبون خالی نمایندگی خواهد شد. پردو همچنین پس از کناره گیری از بحث اوسوف ، درست قبل از روز انتخابات ، آتش سوزی کرد.

Osof در طول انتخابات ویژه مجلس عوام در سال 2017 ، که Osof ، تازه وارد سیاسی در آن زمان ، تقریبا در یک قلعه محافظه کار قدیمی در جورجیا پیروز شد ، به شهرت ملی رسید. وی سرانجام در مسابقه گران ترین مجلس نمایندگان در تاریخ به کارن هندل جمهوری خواه باخت.

CNN جو بایدن را به عنوان برنده در جورجیا پیش بینی می کند و به عنوان اولین نامزد انتخابات ریاست جمهوری دموکرات در 28 سال گذشته پیروز می شود. بیل کلینتون در سال 1992 این ایالت را به دست آورد. موفقیت تاریخی بایدن با سازمان دهی گسترده و تنوع سریع رای دهندگان تقویت شد و اوج موفقیت های آهسته و ثابت حزب دموکرات بود.

حتما بخوانید:
آشنایی با داکت اسپلیت و نحوه انتخاب آن

دیگر مسابقه ای که در گرجستان از نزدیک تماشا می شود ، بین رافائل وارنوک دموکرات و کلی لوفلر ، سناتور جمهوری خواه است.

لوستلی داستر CNN در تهیه این گزارش مشارکت داشته است.


منبع: thoughts-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید