توطئه QAnon جعلی است. آسیبی که به گروه های رفاهی کودک وارد می کند واقعی استاساسی ترین محکومیت QAnon – کاملاً جدا از واقعیت – رئیس جمهور دونالد ترامپ را به عنوان یک قهرمان در مبارزه با “دولت عمیق” و اسارت شوم سیاستمداران و افراد مشهور دموکراتیک که کودکان را مورد سو abuse استفاده قرار می دهند ، تعریف می کند. این یک شخص ناشناس دولتی به نام “Q” را شامل می شود که ادعا می کند اطلاعات طبقه بندی شده درباره این نبرد را از طریق انتشارات مرموز آنلاین به اشتراک می گذارد.

و این رفتار کسانی است که از تئوری توطئه پیروی می کنند – تلاش های ادعایی آنها برای حمایت از کودکان بدسرپرست – که به طور فزاینده ای منابع گروه های واقعی را برای کمک های اجتماعی کودکان سنگین می کند.

این مشکل آنقدر جدی شد که یکی از این سازمانها ، چیلدلپ ، گفت که مجبور است پس از ظهور نام آنها در الگوی رفتاری QAnon ، پیام خطی برای بحران خود ایجاد کند تا تماس گیرندگان را فیلتر کند.

دافنه یانگ ، مدیر ارشد ارتباطات چایلدلپ ، به CNN گفت: “اگر شما یک مشاور خط تلفنی دارید که وقت می گذارد تا با کسی که در حال بحث در مورد یک تئوری توطئه برانداز است صحبت کند ، ممکن است فرزندی برای حفظ در خط باشد.”

ظهور QAnon – و حرکت آن فراتر از اینترنت و خطوط محافظ محافظت از کودکان – تنها آخرین چین و چروک در تلاش برای محافظت از کودکان در معرض خطر در طی یک بیماری همه گیر است.

ارقامی که ایالت های سراسر کشور در طی ماه های نخست شیوع به CNN ارائه کرده اند ، کاهش قابل توجه گزارش های کودک آزاری را نشان می دهد ، زیرا اقدامات فاصله اجتماعی کودکان را از مدرسه دور می کند. گرچه این معمولاً خبر خوشبختانه ای است ، اما کارشناسان می گویند این کاهش می تواند به معنای این باشد که موارد بیشتری از آن چشم پوشی می شود.

در نتیجه ، گروه های رفاهی مانند چایلدلپ مسئولیت دسترسی بیشتر را به دوش کشیدند ، خصوصاً با توجه به پاسخ خاموش وزارت آموزش ایالات متحده.

اما اکنون نظریه توطئه QAnon تلاش آنها را بیشتر تحت فشار قرار داده است و یانگ می گوید خسارت بسیار خورنده تر از آن است که مردم تصور می کنند.

یانگ علاوه بر تماس با خط تلفن خود ، توضیح داد که QAnon “صدمه روحی به کار ما ، که همان پدیده گرگ گریه کننده است” ، وارد می کند.

“اگر مردم را به خاطر سو abuseاستفاده از شبکه های اجتماعی مستمر گریه کنید ، که واقعیت ندارد – یعنی همه در هالیوود بخشی از یک گروه جمعی هستند که خون کودکان را می نوشند ، که به معنای واقعی کلمه یکی از تئوری های توطئه است ، از غدد فوق کلیه آنها نوشیدنی می خورد ، برای جوان ماندن – این جنون کودکی را که می خواهد کمک کند ، والدینی را که نیاز به منابع دارد غرق می کند. “

هر کسی که زنده بماند ، که سعی می کند با ما تماس بگیرد ، ساکت می شود و این فقط یک “گرگ گریان” نیست ، اما فکر می کنم این یک محافظت کمی هم به شکارچیان می دهد ، زیرا اگر همه گریه برای سو abuse استفاده ، پس شاید آن مرد در خیابان هم این کار را نکرد. “

این پیام توسط سایر گروههای رفاه کودک نیز مورد انعکاس قرار می گیرد ، که از ترس اینکه طرفداران QAnon تمایز بین نظریه های توطئه خود و کار سازمانهای واقعی رفاه و حمایت را آشکار می کنند ، بیشتر فریاد می کشند.

بنیاد KidSafe ، با هدف محافظت از کودکان در برابر سو abuse استفاده جنسی و ضربه ، اکنون با بیانیه ای قوی در وب سایت خود مروج QAnon را به عنوان “انگل” که سعی در “سرقت نام های خوب سازمان های درگیر” است ، مسخره می کند. علیه خشونت واقعی

حتما بخوانید:
روش محاسبه قیمت آهن آلات ساختمان (میلگرد)

“آنها برای افزایش ردپای خود ، جلب اعتماد و گسترش اطلاعات نادرست ، پیام نفرت و تعصب خود را با سازمانهای شناخته شده و مورد احترام پیوند می دهند – خصوصاً سازمانهایی که برای پایان دادن به خشونت جنسی علیه کودکان و قاچاق زنان کار می کنند. در این بیانیه آمده است: “این استراتژی تهدید می کند هویت ما را کاهش می دهد ، شهرت ما را لکه دار می کند و به کارهای خوب ما آسیب می رساند.”

چری بنجوسف ، مدیر برنامه و بنیانگذار بنیاد ، به طور جداگانه به CNN گفت که افزایش QAnon به ویژه مشکل ساز شده است زیرا مردم اکنون “آنقدر تمایلی ندارند که واقعیت آزار جنسی کودکان را بپذیرند بدون اینکه توسط حضور تحقیرآمیز کودکان رانده شوند.” QAnon. “

در یک نمایش قدرتمند به خصوص قابل توجه ، بیش از 100 سازمان مبارزه با قاچاق کالا و رفاه کودکان نامه سرگشاده ای را منتشر کردند که نسبت به خطرات QAnon برای کار آنها هشدار می داد.

“ما به نمایندگی از یک منطقه کمبود بودجه و غیرحزبی برای پایان دادن به این شکل وحشتناک استثمار و سو abuse استفاده و کمک به کسانی که جان سالم به در برده اند ، ما از شما می خواهیم که با نیازهای واقعی درگیر شوید ، نه داستانهایی با انگیزه سیاسی و کاملاً خطرناک که به آسیب برساند. همان افرادی که ادعا می کنند در مورد قربانیان ، بازماندگان ، کودکان ، خانواده ها و جوامع آسیب پذیر صحبت می کنند “، در نامه اکتبر آمده است.

اما حتی با دفع قابل توجه گروه های معتبر ، تئوری توطئه یک عامل بازدارنده منحصر به فرد بود – که بخشی از آن به دلیل خریدهایی از برخی مناطق GOP بود.

نزدیک به دوازده جمهوری خواه در سراسر کشور که به نظریه های توطئه متعهد شده اند در این رای گیری ظاهر شده اند و حتی برخی پیروز شده اند.
مارجوری تیلور گرین ، یک تاجر جمهوری خواه که به پاسداری از تئوری های توطئه QAnon مشهور است ، در رقابت خود در ایالات متحده برای نمایندگی شمال غربی جورجیا برنده شد. و لورن بیبرت جمهوری خواه ، که همچنین متعهد به تئوری توطئه است ، منطقه سوم کنگره کلرادو را تصاحب کرده است.

گرین “Q” را نامید ، شخصیت اصلی ناشناس در تئوری توطئه ، “میهن پرست” در یک ویدیوی 2017 که از آن زمان حذف شده است و بوبرت در ماه مه در یک نمایش YouTube گفت که امیدوار است QAnon واقعی باشد ، “زیرا فقط این بدان معناست که آمریکا در حال تقویت و پیشرفت است و مردم به ارزشهای محافظه کارانه باز می گردند. “

سخنگوی گرین از اظهار نظر در مورد حمایت وی از تئوری توطئه امتناع ورزید ، و مبارزات انتخاباتی بوبرت درخواست CNN را برای اظهار نظر پس نداد. بوبرت پیش از این گفته بود که او پیرو این جنبش نیست و مبارزات انتخاباتی وی برای دور ساختن وی از نظریه پردازان توطئه در تلاش بود. گرین پس از پیروزی اصلی خود حمایت خود را پس گرفت و گفت برچسب نامزد QAnon “من را نشان نمی دهد”.

به همین ترتیب ، رئیس جمهور از انکار نظریه توطئه امتناع ورزید. ماه گذشته در جریان تالار شهر NBC News ، ترامپ گفت که او فقط می داند QAnon “بسیار مخالف کودک درمانی است” و با این احساس موافق است.

این نوع مواجهه ملی تقریباً هر جنبه از دامنه واقعی رفاه کودکان را از جمله سازمانهایی که بر اجزای اصلی آموزش و پرورش تمرکز دارند ، پیچیده می کند.

برخی از آنها قبلاً تحت تأثیر قرار گرفته اند.

کیتلین بروور ، رئیس و مدیر عامل Darkness to Light ، گروهی که با دوره های آموزشی از سو sexual استفاده جنسی از کودکان جلوگیری می کند ، به CNN گفت که وی پس از پیوستن نام آنها به نظریه توطئه QAnon و آنها نگران این سازمان هستند ، که در آن نیز شرکت دارد.

حتما بخوانید:
نقش کودکان در فرایند تصمیم گیری خرید خانواده ها

بروور گفت: “بخشی از انگیزه این استعفا تهدیدآمیز بودن امور بود. نام من و تاریکی کنار نام نور شروع به گفتگوهای توطئه آمیز کرد.”

“و بنابراین این عضو هیئت مدیره گفت ،” شما می دانید ، به اندازه کافی سخت است که این کار را برای خودم انجام دهم. ” من نمی خواهم سازمانی ایجاد کنم که عاشق آن باشم و 20 سال است که کار خوبی انجام می دهد. “

بروور ادامه داد: “و این ویرانگر بود.” “این عضو هیئت مدیره – صادقانه بگویم ، هنوز هم باقی مانده است – یک تعهد فوق العاده متعهد برای محافظت از کودکان در طول زندگی بود.

Darkness to Light آموزش QAnon را در آموزش خود گنجانده است ، زیرا همانطور که بروور توضیح می دهد ، نمی خواهد “این توطئه را اعتبار” بگذارد.

وی گفت: “ما چند گفتگوی داخلی در مورد این موضوع داشتیم ، و وقتی همه چیز برای اولین بار به ذهن خطور كرد ، پنج ماه پیش ، ما قطعاً درباره گفتن چیزی صحبت كردیم یا نه ، و دیدیم كه سازمان های دیگر اظهاراتی ارائه می دهند.”

“در تاریکی به نور ، ما یکسری ارزشهای سازمانی داریم ، اما یکی از آنها ارج نهادن به صدای قربانیان و بازماندگان است. و اگر به نوعی خود را در مکالمه QAnon قرار می دادیم ، نسبت به خود احساس حق نمی کردیم ، زیرا به صدای قربانیان احترام نمی گذاشت. و بازماندگان. “

اکنون نگرانی ها بر روی دوام QAnon و زمان لازم برای جبران خسارت وارد شده متمرکز است.

ویکتور ویت ، مدیر تحقیق و آموزش پروژه سوuse استفاده صفر ، به سی.ان.ان گفت چند دهه طول کشید تا زمین از مجموعه تئوری های توطئه درباره آئین های شیطانی و کودک آزاری که در دهه 1980 حاکم بود ، بازیابی شود. آن سالها.

“ما 20 سال است که با این افسانه مبارزه می کنیم و پیشرفت بسیار بزرگ و بزرگی داشته ایم. بیش از 900 مرکز حمایت از کودکان معتبر داریم. ما برای رسیدن به انواع درمان های آسیب دیدگی را افزایش داده ایم. ما می دانیم که یک روش مبتنی بر شواهد برای جلوگیری از آن چیست.” ، او گفت.

“ما می دانیم که یک روش مبتنی بر شواهد برای مصاحبه با کودک چیست. ما می دانیم که یک روش مبتنی بر شواهد برای آماده سازی کودک برای محاکمه چیست. و بهترین روش برای تأمین مجازات چیست. اکنون ، تقریباً یک شبه به دلیل افزایش توطئه ، ما دوباره در وهله اول هستیم. “

برای یانگ روشن است که کناره گیری از تئوری توطئه تنها زمانی آغاز می شود که افراد به ارتباط بین گسترش آن به صورت آنلاین و آسیبی که به کودکان در معرض خطر وارد می کند پی ببرند.

وی گفت: “اگر من پیامی داشتم كه بتوانم به شخصی كه به نوعی در این انجمن های آنلاین قرار دارد ، بدهم ، این بدان معناست كه مبارزه شما با اطلاعات نادرست ، مبارزه با سو sexual استفاده جنسی از كودكان خواهد بود.”

“شما با این چیزها مبارزه می کنید و آنها را به اشتراک نمی گذارید یا آنها را به اطراف نمی فرستید – اگر این کمترین کاری است که می توانید انجام دهید ، فقط در آنها شرکت نمی کنید – به افراد واقعی که با سو abuse استفاده جنسی از کودکان مبارزه می کنند ، کمک می کنید ، به جای تقسیم آن یا کمک به ریختن گاز در آتش. “

هر کسی که نگران احتمال سو abuse استفاده یا بی توجهی باشد می تواند با شماره تلفن ملی خشونت کودک: 1-800-422-4453 یا childhelphotline.org تماس بگیرد. مشاوران بحران به تماس های 24/7 پاسخ می دهند و مداخله ، اطلاعات و توصیه های محرمانه بحران را ارائه می دهند.


منبع: thoughts-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید