[ad_1]

تصمیم سریع جولیانی به این معنی بود که وی اکنون پرونده سلام مری را در دست دارد ، پرونده ای که رئیس جمهور فقط یک روز قبل از بالاترین سطح دادرسی وی برای رئیس جمهور بسیار مهم بود.

روز بعد ، برای اولین بار در حدود 30 سال گذشته ، جولیانی وارد یک دادگاه فدرال شد تا با یک قاضی بحث کند. این بازگشت مطلوبی به دوران اوج خود به عنوان یک نماد حقوقی و سیاسی پس از 11 سپتامبر نبود. برای شش ساعت آینده ، شهردار سابق نیویورک در یک تجزیه و تحلیل حقوقی جستجو کرد ، و به سوالات فنی با اتهامات غیر ایمن و بی اساس درباره کلاهبرداری پاسخ داد ، که در کنفرانس های مطبوعاتی و حضور در رسانه ها منتشر کرد.

یکی از مقامات سابق کاخ سفید ترامپ گفت: “اگر کارزار انتخاباتی نمی خواهد روزانه 20 هزار دلار به او پرداخت کند ، من مطمئن هستم که ستاد انتخاباتی بایدن این کار را می کند.”

این منبع بیش از هر چیز این حرکت را تبلیغ خود خواند. “او به راحتی وكلا را اخراج می كند. سپس … به عنوان یك قهرمان پیروز ظاهر می شود.”

بایدن می گوید ترامپ به عنوان یکی از غیرمسئول ترین روسای جمهور وارد تاریخ خواهد شد & # 39؛

چند روز بعد ، جولیانی دوباره عمل کرد – به استثنای س questionsالات جدی از یک قاضی – در یک کنفرانس مطبوعاتی روز پنجشنبه در مقر کمیته ملی جمهوریخواه. به مدت 90 دقیقه ، جولیانی و وکلایی که به رئیس جمهور مراجعه کردند ، رسانه ها را تکذیب کردند و ادعاهای حقوقی مشکوک و طرحی را برای طرح پرونده های قضایی بیشتر ارائه دادند. در یک زمان ، جولیانی چنان عرق کرده بود که به وضوح یک اسپری موی قهوه ای از شقیقه های او به چانه اش چکه می کرد.

“من مسئول این تحقیق با سیدنی هستم [Powell, the defense lawyer for former national security adviser Michael Flynn] جولیانی در پاسخ به این س whoال که چه کسی پیگرد قضایی را رهبری می کند ، گفت: “جولیانی گفت:” فشار برای حرکت در اسرع وقت “با نزدیک شدن مهلت های تأیید آرا وجود دارد. وکیل دیگری در کنفرانس مطبوعاتی تیم را اعتصاب” نخبگان “خواند. همان تیمی نبود که در روز انتخابات تلاش های قانون انتخابات ترامپ را رهبری کرده بود.

مشخصات بلند جولیانی در حالی است که مبارزات انتخاباتی ترامپ در دادگاه متحمل خسارات سنگینی شده است که بخشی از تلاش طولانی مدت او برای جلوگیری از پیروزی انتخاباتی بایدن با لغو رای مردم در بسیاری از ایالت ها بود. وی همچنین به اوج سال های جولیانی به عنوان وکیل شخصی ترامپ اشاره کرد ، دوره ای تحت الشعاع تلاش های بیشمار رئیس جمهور برای جلوگیری از عدالت ، استیضاح فشار وی بر اوکراین برای کمک به کشف پلیدی های نامزدها و تحقیقات جنایی مداوم که وی به دنبال آن است. مالیات ترامپ برگشت.

ترامپ با احترام از رهبران GP میشیگان در تلاش برای خنثی کردن انتخابات باخت

جولیانی به متحدان خود می گوید که وقتی نوبت به انتخابات می رسد ، هدف او فشار آوردن بر قانونگذاران و مقامات برای جلوگیری از صدور گواهینامه است تا جمهوری خواهان بتوانند رای دهندگان خود را که از ترامپ در کشورهای مهم در میدان جنگ که بایدن است حمایت کنند ، انتخاب کنند. تفکر برنده

روز چهارشنبه ، جولیانی در مورد هدف خود از او س itال کرد که این هدف “دور زدن پرده آهنین سانسور” و حمله به مطبوعات است.

عارضه این است که فعالیت گردباد جولیانی پس از انتخابات در حالی اتفاق می افتد که بازرسان فدرال علاقه تحقیقاتی خود را نسبت به کارهای وی که قبلاً در نیویورک تحت تحقیق است ، تجدید می کنند.

در هفته های اخیر ، مأموران FBI در نیویورک با شاهدان تماس گرفته و سوالات جدیدی در مورد تلاش های جولیانی در اوکراین و ارتباط احتمالی با اطلاعات روسیه پرسیده اند ، به گفته یکی از افراد آشنا به این موضوع. محققان FBI که ماه ها پیش حداقل با یک شاهد صحبت کرده بودند ، اخیراً بازگشته اند تا س questionsالات جدیدی درباره ریشه احتمالی ایمیل ها و اسناد مربوط به Hunter Biden مرتبط با اسناد گزارش شده توسط نیویورک پست بپرسند. جولیانی و دیگران در تهیه آن کمک کردند. CNN پیش از این گزارش داده بود که تحقیقات در حال بررسی این است که آیا جولیانی آگاهانه یا ناخواسته بخشی از عملیات روسیه برای نفوذ بوده است یا خیر ، به گفته افراد مطلع در این مورد.

اما هنگامی که جولیانی پس از انتخابات به عنوان وکیل اصلی مبارزات انتخاباتی متمرکز شد ، سوالات مربوط به این تحقیقات مورد توجه قرار نگرفت. یک منبع نزدیک به ستاد انتخاباتی ترامپ مخالفت کرد که جولیانی بیش از حد غیرتمند مدافع رئیس جمهور است.

میک مولوانی ، رئیس دفتر سابق رئیس جمهور ، روز چهارشنبه در مصاحبه با فاکس بیزینس گفت که “کمی نگران” رویکرد جولیانی است و گفت که دادستان سابق وکیل انتخابات باتجربه ای نیست. مولوانی گفت: “این یک برنامه تلویزیونی نیست ، بلکه واقعیت است.”

وقتی جولیانی از او خواسته شد درباره این داستان نظر بدهد ، صبح پنجشنبه در یک پیام کوتاه به CNN پاسخ داد و ظاهراً از ارتکاب خودداری کرد: “دلیل خوبی برای داستان شما وجود ندارد بدون اینکه بدانید من مطمئن هستم که هرگز در مورد آن بحث نخواهید کرد گونه های محافظت شده مشابه را ارائه می دهد. “

رودی در ویلیاماسپورت

احتمال لغو نامزدی ترامپ از زمان روی کار آمدن جولیانی در روز دوشنبه ، بیش از یک هفته پس از ابراز امیدواری از تصمیم دادگاه ها در مورد انتخاب ترامپ در یک نشست مطبوعاتی در پارکینگ Four Season Total Landscaping ، یک تجارت محلی در فیلادلفیا ، افزایش یافته است. . او از آن زمان اجتناب از دادن پاسخ جامد به پرسش های سخت را از یک قاضی پنسیلوانیا اگر تیم خود دست و پا گیر دادخواهی ثبت شده است و کمپین مغلوب ساختن پیشی جستن از طرح دعوی در دادگاه که باعث می شود یک بازی شبیه در کالج انتخاباتی را در میشیگان خارج خواهند شد.

رویکرد جولیانی مستلزم آن است که قضات مانع استفاده از نتایج رای گیری مردمی در ایالات متحده در میدان جنگ شوند ، که به گفته آنها نمایش بایدن به وضوح برنده شده است. قضاتی که پس از روز انتخابات پرونده های خود را اجرا می کنند ، حتی از شروع این مسیر امتناع می کنند و بسیاری از دادخواست ها برای جلوگیری از سود بایدن لغو شده است.

بقیه مبارزات انتخاباتی ترامپ در پنسیلوانیا تلاش می کند تا زمینه لغو رای مردم به این ایالت را فراهم کند تا قانون گذاران با انتقال نظری آرای انتخاباتی ترامپ به بایدن ، انتخاب خود را برای دانشکده انتخاباتی خود انجام دهند. پرونده پنسیلوانیا هنوز در جریان است و همیشه تقریباً مطمئن بوده که شکست خواهد خورد زیرا خواهان رد میلیون ها رأی از دادگاه است.

تیم حقوقی مبارزات انتخاباتی به سرپرستی جولیانی پنسیلوانیا نوشت: “در نهایت ، شاکیان به دنبال راهی برای اعلام ترامپ به عنوان برنده آرا legitimate مشروع در پنسیلوانیا در انتخابات عمومی 2020 و در نتیجه دریافت کننده رای دهندگان پنسیلوانیا خواهند بود.” شب چهارشنبه.

ریک هاسن ، کارشناس حقوق انتخابات و تحلیلگر CNN گفت: “آسان است که با آن شوخی کنیم ، و رودی به یک سری شوخی تبدیل شده است. از طرف دیگر ، اینها موارد مهلک جدی هستند.” “آنها در حال تلاش برای صدور حق رای از صدها هزار نفر و بردن انتخابات برنده و تحویل بازنده هستند.”

جهت جدید

جولیانی و جنا الیس ، وکیل دیگر رئیس جمهور که سعی در دفاع از ارائه دادگاه جولیانی در توئیتر داشت و روز پنجشنبه با او در یک کنفرانس خبری حاضر شد ، با مقامات ستاد انتخاباتی درگیر شدند. اخراج در انتخابات چند روز پس از انتخابات تا حدودی فرصتی را برای جولیانی و الیس ایجاد کرد تا رهبری را بر عهده بگیرند ، و باعث شد یک وکیل تبلیغاتی در مکالمه اخیر جولیانی را “الاغ لعنتی” بنامد.

با این حال آنها در حال پیشبرد روشی هستند که به نظر بسیاری از آنها یک استراتژی قانونی شکسته است. سیدنی پاول ، یک وکیل مستقر در تگزاس که به تلاش برای بیرون آوردن فلین از دادگاه مشهور است ، و وکلای مدافع دیرینه واشنگتن ، جو دیگنووا و ویکتوریا توینسینگ به آنها پیوستند. آنها با هم تئوری های بی اساس در مورد توطئه های جهانی و انتخابات تقلبی ارائه دادند كه به گفته مقامات امنیت ملی و ادارات عمومی خلاف واقع است.

وقتی جولیانی کنترل پرونده پنسیلوانیا را به دست گرفت ، آنها به وکالت بروس مارکس مراجعه کردند. مارکس سالها پیش سناتوری از ایالت پنسیلوانیا بود که شکایتی را به اتهام تقلب در انتخابات و به چالش کشیدن نتایج انتخابات به دلیل از دست دادن آرا ارائه داد.

مارکس این هفته به سی ان ان گفت که مارکس به CNN گفت که از افراد مرتبط با کارزار انتخاباتی ترامپ خواسته شد که روز سه شنبه به ویلیامزپورت ، پنسیلوانیا بروند. “چیزهای دیگری از من خواسته شده است.”

در سالهای اخیر ، او به دلیل علاقه مشترک آنها به اوکراین از طرف مشتریان قانونی ، مسیر خود را با جولیانی طی کرده بود. وی به عنوان یک وکیل در فیلادلفیا به وکالت در قدرت داشتن روس ها و اوکراینی ها مشهور است.

اما تا روز سه شنبه ، او هم یک مدیر و هم یک وکیل در رویکرد جولیانی شده بود. مارکس به س fromال قاضی متیو بران پاسخ داد و لحظه ای غیرمعمول را برای هر پرونده ای که یک پاسخ حقوقی ساده کافی باشد ، ایجاد می کند. قاضی از جولیانی خواست پرونده ای را ذکر کند که بتواند استدلال او را تأیید کند. جولیانی به مارکس روی آورد. جولیانی گفت که نه تنها وکیلی در اتاق وجود داشت که از این پرونده اطلاع داشته باشد ، بلکه خود شاکی نیز حضور داشت که مارکس را به بحث در مورد تجدید نظر در پرونده مارکس علیه استینسون راهنمایی کرد.

رئیس ستاد ورودی بایدن می گوید ترامپ از قانون پیروی نمی کند & # 39؛  با اجازه ندادن انتقال شروع شود

مارکس روز چهارشنبه به سی ان ان گفت: “مارکس آنجا بود. هیچ کس او را بهتر از مارکس نمی شناخت.”

ملاحظات حقوقی تا حد زیادی تحت الشعاع نقص منطقی و اشتباهات تایپی قرار می گیرند.

به نظر می رسد که سندی به اشتباه امضای قاضی را در پیشنهادی امضا کرده است که قاضی باید آن را بررسی کند و می تواند آن را امضا کند. (کمپین یک روز بعد این مقاله را تصحیح کرد.) گزارش دیگری از ناظران نظرسنجی با غلط املایی به عنوان “ناظران قطب” یک سند دادگاه دیگر از تیم جولیانی توضیح می دهد که چگونه چرخش در تیم حقوقی ترامپ در هفته های اخیر باعث “عدم ارتباط روشن” شده است ، که بازنگری قبلی در دادخواست را ضروری می کند ، که ادعا می کند تیم اکنون دوست دارد دوباره احیا شود.

در بخش دیگری از این درخواست ها از سبک گستاخی غلو جولیانی برای مطالبه ماه – یا در این مورد پیروزی ترامپ استفاده شده است.

آنها استدلال كردند كه قاضی باید به مبارزات انتخاباتی ترامپ برای شمارش آرا در پنسیلوانیا اجازه دهد ، به آنها اجازه می دهد تا محاسبات را انجام دهند تا اینکه آیا بایدن به اندازه دژخیمان دموكرات برنده بود. آنها همچنین از قاضی خواستند که نتایج انتخابات پنسیلوانیا را “ناقص” اعلام کند و به مجمع عمومی پنسیلوانیا اجازه دهد تا انتخاب کند که 20 رای کالج ایالتی را دریافت می کند. مجمع عمومی ، بر خلاف رای گسترده پنسیلوانیا ، دارای اکثریت جمهوری خواه است.

شهرستانهای پنسیلوانیا نتایج خود را روز دوشنبه برای مراحل صدور گواهینامه به مقامات دولتی ارائه می دهند ، که این موفقیت پیروزی بایدن را تأیید می کند. در میان تمام خواسته های خود در روز چهارشنبه ، تیم تحت هدایت جولیانی خواستار به تعویق انداختن پرونده های خود شد ، و در واقع ساعت را روی پرونده خود تغییر داد تا قاضی همه استدلال ها را تا روز شنبه روی کاغذ نداشته باشد.

یک مقام ارشد سابق کاخ سفید با ترامپ گفت: “مثل اینکه تیم دیگر حمام کند ، شامپاین جام استنلی خود را شستشو دهد و رودی فقط اسکیت بازی کند.”

ایوان پرز ، زاخاری کوهن ، مایکل وارن ، بتسی کلاین ، مگان وازکز و جسیکا اشنایدر از CNN در این گزارش همکاری کردند.

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر