[ad_1]

تمام تاسیسات ، به استثنای ایستگاه هوایی دریایی فالون در صحرای دور افتاده نوادا ، اقدامات سختگیرانه مراقبت های بهداشتی را در سطح “چارلی” ، فقط یک قدم پایین تر از سخت ترین سطح ، ارائه می دهند.

در حالی که فرماندهان می توانند در مورد پایگاه های خود تصمیمات دقیق بگیرند ، تحت اقدامات به اصطلاح چارلی ، مدارس ، مهد کودک ها و فعالیت های جامعه می توانند لغو شوند. این همچنین محدودیت های سفر را ایجاد می کند و ممکن است به کارمندان بیشتری دستور داده شود که از خانه کار کنند.

با اقدامات جدید ، فعالیت های خانوادگی نیز ممکن است برای مدت طولانی به خانه ها محدود شود.

طبق گزارش پنتاگون ، از هفته گذشته ، حدود 25000 مورد فعال Covid-19 در صفوف وجود داشت و 44390 کارمند دیگر از ویروس بهبود یافته بودند. در هفته های اخیر با افزایش تعداد پرونده ها در میان جمعیت عمومی ، تعداد پرونده های نظامی افزایش یافته است.

پنتاگون و تأسیسات نظامی در واشنگتن دی سی نیز با افزایش موارد در ویرجینیا شمالی ، مریلند و واشنگتن ، محدودیت های بیشتری را شاهد هستند. این محدودیت ها نیاز به از سرگیری افزایش دورکاری ، اجتماعات گروهی کوچکتر و وعده های غذایی محدود در امکانات دارد.

در حال حاضر تقریباً 400 سرباز فعال مشغول آماده سازی برای استقرار دستورات هستند ، كه در صورت درخواست سازمان مدیریت اضطراری فدرال منجر به اعزام آنها برای كمك به مراكز بهداشتی غیرنظامی در نقاط مختلف می شود.

اگرچه مدتی پرسنل پزشکی با این وضعیت بوده اند ، به گفته دو مقام دفاعی ، در چند هفته گذشته مهلت اعزام بسیاری از آنها به 48 ساعت کاهش یافته است.

در چند هفته گذشته ، تیم های پزشکی نظامی قبلاً در ال پاسو ، تگزاس و داکوتای شمالی مستقر شده اند.

رایان براون از CNN در تهیه این گزارش مشارکت داشته است.

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر