[ad_1]

این کمپین فشار در ملا public عام ، با نامه های سرگشاده و لیست نامزدهای واجد شرایط برای پست های عالی کابینه ، گفتگوهای خصوصی با نامزدهای احتمالی و در شبکه های اجتماعی ، جایی که گروه های مترقی به دولت آینده هشدار دادند که از قول بایدن دست نکشد. برای ایجاد یک مسیر تهاجمی جدید در مبارزه با تغییرات آب و هوا.

همچنین نبردهای بالقوه در افق وجود دارد و عدم اطمینان در کنترل سنا می تواند تنش زدایی را که بیشتر توسط مبارزات انتخاباتی تحمیل شده ، پیچیده تر کند. اگر دموکراتها نتوانند در هر دو مرحله دوم جورجیا در اوایل سال آینده پیروز شوند ، بدن تحت کنترل رهبر اکثریت جمهوریخواه سنا ، میچ مک کانل ، باقی خواهد ماند – و همه چیز از دستور کار قانونگذاری بایدن تا نامزدهای کابینه او احتمالاً روبرو خواهد بود محاصره های چریکی.

نصب ریچموند به عنوان مشاور ارشد و مدیر دفتر تعامل عمومی ، توبیخ های سخت گروه های اقلیمی به رهبری جنبش طلوع آفتاب را برانگیخت.

“امروز خیانت به نظر می رسد زیرا یکی از اولین استخدام های رئیس جمهور بایدن در دولت جدید خود بیش از تقریباً هر دموکرات دیگری که به Big Oil and Gas کمک می کند ، کمک های مالی بیشتری از صنعت سوخت های فسیلی دریافت کرده است.” وارشینی پراکاش ، مدیرعامل جنبش طلوع آفتاب ، اندکی پس از رسمی شدن اقدام ریچموند ، در بیانیه ای گفت ، و سکوت اختیار کرد و جلسه با سازمان های جامعه خودش را نادیده گرفت.

برخی از مترقیان همچنین در مورد اینکه آیا ائتلاف توانایی گفتگو با یک صدا در مورد طیف گسترده ای از موضوعات را دارد ، از جمله زمینه هایی که سازمان دهی و درگیری آنها کمتر است ، مانند امنیت ملی ، نگران هستند.

نینا ترنر ، دستیار ارشد پیشین مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری سناتور برنی سندرز ، گفت: “این یکی از دردهای فزاینده جنبش مترقی است ، این است که چگونه برای افزایش قدرت خود سازمان می یابیم؟ شما باید این کار را با ایجاد همکاری انجام دهید.” “من فکر نمی کنم که ما هنوز به اندازه کافی کار می کنیم ، نه. من مطمئن هستم که همه گروه های مختلف مترقی احتمالاً لیست خود را دارند و در مورد آن فکر کرده اند ، اما اگر با هم جمع شویم و در مورد لیستی تصمیم بگیریم و سپس ادامه دهیم ، قویتر خواهیم بود. رو به جلو. “

لیست اسامی – و الزامات

انستیتوی تغییر پیشرو ، سازمانی وابسته به سناتور الیزابت وارن ، سناتور ماساچوست ، نامه ای به تیم انتقال بایدن ارسال کرد و لیستی عمومی از 400 نام ، که هر کدام دارای یک بیوگرافی کوتاه بودند ، تهیه کرد تا برای نقش های اصلی پرسنل در هر سطح در نظر گرفته شود. دولت دموکراتهای مترقی و جنبش طلوع آفتاب همچنین لیستی از اسامی ترجیحی را برای نقشهای اصلی رهبری در دولت ، همراه با فراخوان ایجاد خدمات بسیج اقلیم کاخ سفید منتشر کرده اند.

مدیر دفتر جدید ، ایده ای که توسط “نیروهای وظیفه وحدت” بایدن-سندرز ترویج می شود ، مستقیماً به رئیس جمهور گزارش می شود و قدرت گردآوری رهبران طیف وسیعی از آژانس های فدرال را دارد – موقعیت نزدیک به یک مشاور امنیت ملی اما دارای وظیفه برای مقابله با هر جنبه از بحران آب و هوا.

ایوان وبر ، مدیر سیاسی و بنیانگذار جنبش طلوع آفتاب ، گفت: “شما واقعاً از این قدرت و اقتدار احضار برای پیشروی در این بحران استفاده می کنید ، خواه دموکرات ها سنا داشته باشند یا نه.” “این چیزی است که جو بایدن مجبور به گذراندن سنا نیست. او نیازی به انتصاب ندارد. مانند انتخاب کابینه ای نیست که نیاز به تصویب باشد.”

از جمله بهترین گزینه ها برای گروه مدیریت دفتر ، فرماندار واشنگتن جی اینسلی است که یک مبارزات عمده و مهم اما تأثیرگذار دموکراتیک را اجرا کرد. برخی از دستیاران و حامیان سابق وی همچنان Evergreen Action را تشکیل می دهند ، گروهی که به راه اندازی “بسیج ملی برای غلبه بر بحران آب و هوا” اختصاص داده شده است.

وبر گفت: “من فکر می کنم که فرماندار Inslee واقعاً بخشی خارق العاده از دولت بایدن-هریس خواهد بود. این سمت جدیدی که ما پیش بینی می کنیم ، این نوع دستیار ویژه رئیس جمهور برای بسیج اقلیم ، برای ما مقصدی رویایی خواهد بود.” .

موضع گیری پس از مبارزات انتخاباتی بین سازمان های مترقی و دولت آینده یک تغییر و تحول شدید در انتخابات بعدی باراک اوباما در سال 2008 است ، زمانی که چپ ها عمدتاً از حالت لشکرکشی خارج شدند و شخصیت های حاکم بر حزب بر انتقال به نقش های قدرتمند داخلی تسلط داشتند.

مدیر عامل پروژه درب گردان جف هاوزر به سی ان ان گفت: “مسلماً مسلماً یک میز در میز هستند و تیم بایدن در مورد گوش دادن به همه ذینفعان جدی است که شامل مترقیان نیز می شود.” “من فکر می کنم مترقیان بسیار بیشتر از آنچه در سال 2008 شنیده می شوند ، شنیده می شوند ، یا احتمالاً چهار سال پیش در این مرحله وجود دارد.”

هاوزر از نقش هایی که به عنوان کلاین و رئیس جمهور منتخب سنا و رئیس انتقال 2020 سنا به معاونان بایدن داده شده اشاره کرد. تد کافمن به عنوان اثبات اینکه اولویت های مترقی ، مانند محدود کردن تأثیر وال استریت ، توسط تیم جدی گرفته می شود ، عنوان کرد. از بایدن.

“تیم خزانه داری و آژانس بررسی فدرال رزرو و سایر تنظیم کنندگان مالی هم داستان کافمن را منعکس می کنند و هم آنچه که من فکر می کنم ستاره شمالی واقعی بایدن است ، به این معنی که او خود را دموکرات وال استریت نمی داند.” هاوزر گفت. “فکر نمی کنم این کار را بکند.”

انتصاب گری گنسلر ، همکار گلدمن ساکس که به این صنعت روی آورد و متحد اصلی وارن برای رهبری فدرال رزرو ، تنظیم کننده های بانکی و اوراق بهادار در حال گذار شد ، یک پیروزی دیگر برای مترقیان بود – و یک نشانه روشن بود که دولت بایدن خود را در موضع گیری سخت تر در برابر بانک های بزرگ قرار می دهد.

برنی سندرز می گوید اگر جو بایدن از او بخواهد پست وزیر کار را می گیرد
اما باید دید آیا این تبدیل به بزرگترین نامزدی بلیط هایی می شود که چپ ها برای آن لابی می کنند. وارن گزینه ترقی خواهان برای ریاست خزانه داری است ، اما مورد علاقه این شغل لائل برینارد ، فرماندار فدرال رزرو با روابط بهتر در وال استریت است. اگرچه کمتر از وارن است ، اما انتخاب سارا بلوم راسکین ، معاون وزیر دارایی در دوران اوباما ، یک پیروزی چشمگیر برای ترقی خواهان محسوب می شود.
در همین حال ، فشار خصوصی ساندرز برای حمایت عمومی از رهبران اتحادیه در حالی که وی به عنوان نامزد ریاست وزارت کار به عنوان نامزد انتخاب می شود ، هنوز قدرت زیادی پیدا نکرده است.

سناتور ورمونت بهترین گزینه در لیست تهیه شده توسط دموکرات ها برای عدالت و جنبش طلوع آفتاب بود ، اما اندی لوین ، سخنگوی میشیگان ، که همچنین از طرف آنها ظاهر شد ، قبلاً توسط کارگران ارتباطات ایالات متحده ، کارگران متحد خودرو و از همه مهمتر مورد تأیید قرار گرفته است. به طور خاص ، National Nurses United ، متحد دیرینه سندرز.

همزمان با شروع اتحاد مترقیان در اطراف لوین ، شهردار بوستون ، مارتی والش ، که از طرف وی رئیس جمهور AFL-CIO را لابی می کرد ، نیز به عنوان کاندیدای اصلی ظاهر شد. رئیس فدراسیون ایالتی ، کارمندان شهرداری و شهرداری فدراسیون آمریکا ، لی ساندرز ، و رندی وینگارتن ، رئیس فدراسیون معلمان آمریکا ، نیز گفتند که آنها از والش میانه رو به عنوان وزیر کار حمایت می کنند.

تنش در حال جوشیدن است

رقابت برای موقعیت های ارشد سیاست خارجی ، به ویژه در جبهه دفاعی ، یکی دیگر از نقاط بالقوه تجربه است.

میشل فلورنوی به عنوان کاندیدای اصلی وزیر دفاع در نظر گرفته می شود و در صورت انتخاب و تأیید اولین زنی خواهد بود که ریاست این بخش را بر عهده دارد. اما جایگاه وی در هیئت مدیره دفاع Buzz Alan Hamilton و سایر پیوندها با صنعت ، همراه با آنچه بسیاری از مترقیان مواضع شاهین می دانند و از خط اصلی جریان دموکراتیک خارج شده اند ، برخی از نیروهای مخالف اولیه را دعوت کرده است.

هفته گذشته در نامه ای به بایدن ، که نامی از فلورنوی نبود اما به طور گسترده ای به عنوان دافعه ای برای نامزدی احتمالی وی شناخته شد. مارک پوکان از ویسکانسین و باربارا لی از کالیفرنیا ، دو مترقی برجسته در مجلس ، خواستار این شدند که “وزیر دفاع بعدی سابقه کاری قبلی به عنوان پیمانکار دفاعی نداشته باشد. ”

“یكی از مشكلات بزرگ در طول چهار سال گذشته روابط یمن و آمریكا با سعودی ها و امارات به دلیل جنگ در یمن بوده است. و شما افراد زیادی را دیدید ، بن (رودز) در میان آنها و دیگران كه گفتند ما در دولت اوباما اشتباه كردیم. ما برخی از آنها را آموختیم درسها ، “گفت: استیون مایلز ، مدیر عامل شرکت پیروزی بدون جنگ. “این واقعیت که ما هیچ یک از این موارد را از زبان میشل نشنیده ایم نگران کننده است. ما می خواهیم به دنبال شواهدی برویم که افراد در طی چهار سال گذشته برخی از درس ها را دیده اند و آموخته اند.”

فلورنوی سعی کرد برخی از این نگرانی ها را در گفتگوی اخیر با گروههای مترقی سیاست خارجی برطرف کند ، دو منبع – از جمله یکی در خط بحث – به CNN گفت. رویکرد فعال وی در درگیری با درگیریهای پیشرونده احزاب حاکی از آن است که نامزدهای احتمالی ، به گفته بسیاری از چپ ها ، از تمایل تیم بایدن برای رهبری درگیری های درون حزبی آگاه هستند.

سخنگوی کالیفرنیا ، رو هان ، که این اتهام را مطرح کرد ، گفت: “من فکر می کنم این واقعاً باید نشان دهد که در مورد چگونگی تشدید افغانستان اشتباه بوده است ، چگونه جنگ در یمن اشتباه بوده است ، چگونه مداخلات در خاورمیانه و لیبی اشتباه بوده است.” از اتاق برای تصویب یک قطعنامه نظامی با هدف پایان دادن به درگیری آمریکا در یمن. “و این این است که او رویکرد متفاوتی به این سیاست ها خواهد داشت.”

حتی با شدت گرفتن اسباب بازی ها ، بحث در مورد کابینه عالی ، کارمندان و اولویت های سیاسی دولت جدید هنوز در مراحل ابتدایی است. اگر دموکرات ها با یک جفت پیروزی در جورجیا کنترل سنا را در دست بگیرند ، بایدن قدرت را به دست می آورد ، اما یک نقطه مذاکره را نیز از دست می دهد – اینکه او چاره ای ندارد جز معرفی نامزدهایی که می توانند برخی از حمایت های GP را بدست آورند – با مترقیان.

اما برای برخی در سمت چپ ، جزئیات توازن قدرت در Capitol Hill یک نگرانی جزئی است. آنها استدلال كردند كه بایدن با این قول كه می تواند با جمهوری خواهان درگیر شود و تعداد كافی از آنها را ترغیب كند تا به وی اجازه ی حكمرانی را بدهند ، مبارزات انتخاباتی خود را آغاز كرد تا ترقی خواهان به دلیل احترام به چالشهای چریكی ، از مبارزات خود استفاده نكنند.

فیلیپ اگنیو ، بنیانگذار Dream Defenders و مشاور ارشد کمپین Sanders 2020 ، تلاش برای حفظ چهره هایی مانند رئیس دفتر سابق اوباما رام امانوئل ، آنتاگونیست لیبرال قدیمی را در خارج از دولت بایدن در نبرد دموکرات ها علیه بتسی دیووس مقایسه می کند. وزیر آموزش رئیس جمهور دونالد ترامپ.

اگنیو در مراسم اخیر سازماندهی شده گفت: “من فکر نمی کنم که ما باید به هر انتصابی در کابینه یک چهارم بدهیم. من فکر می کنم روند کابینه باید به یکی از سخت ترین مشکلات یک رئیس جمهور تبدیل شود.” ناشر چپ Haymarket Books. “این فرصتی است که ما واقعاً خم می شویم.”

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر