[ad_1]

“افتخار بزرگی برای من است که اعلام کنم ژنرال مایکل تی. فلین یک عذرخواهی کامل دریافت کرده است. به جن_گلین و خانواده شگفت انگیز او تبریک می گویم ، من می دانم که اکنون یک شکرگذاری واقعا خارق العاده خواهید داشت!” ترامپ توییت.
فلین ، که اولین مشاور امنیت ملی ترامپ بود ، در تحقیقات درباره دخالت روسیه در کارزار ریاست جمهوری 2016 در مورد گفتگوهای خود با سرگئی کیسلیاک ، سفیر وقت روسیه در جریان انتقال ریاست جمهوری ، دو بار به جرم دروغگویی به FBI اعتراف کرد. . در ماه مارس ، ترامپ گفت که “شدیداً در نظر دارد که فلین را عفو کند و در روزهای اخیر به دستیاران خود گفته است که قصد دارد او را قبل از ترک دفتر عفو کند.

در حالی که رئیس جمهور همچنان به دروغ علناً ادعا می کند که در انتخابات ریاست جمهوری ، و نه جو بایدن ، پیروز شده است ، بخشش فلین نشانه این است که ترامپ می فهمد زمان کارش در حال پایان است. به گفته تعدادی از منابع آگاه از بحث ، انتظار می رود وی قبل از ترک کاخ سفید یک سری بخشش های اضافی صادر کند.

مدت زمان حضور فلین در کاخ سفید تنها چند هفته به طول انجامید و او پس از اینکه دروغ گفت در مورد تماس های روسی خود گرفت ، استعفا داد. در آن زمان ، ترامپ در توییتی نوشت كه فلین را به دلیل دروغ گفتن به مایك پنس معاون رئیس جمهور اخراج كرد. منابع مطلع از این حادثه همچنین گفتند که فلین به راینس پریوس و شان اسپایسر ، دو مقام ارشد ترامپ در آن زمان دروغ گفته است.

در اواخر سال 2017 ، فلین به جرم دروغ گفتن به FBI در مورد این تماس ها گناهكار شد ، اما بعداً درخواست خود را پس گرفت و سعی در رد پرونده داشت. با چرخشی تکان دهنده در بهار امسال ، وزارت دادگستری پرونده را رها کرد ، که هنوز از نظر قانونی لازم الاجرا است.

این داستان در حال شکستن است و به روز خواهد شد.[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر