ترامپ در مراسم تحلیف بایدن؟ برخی از جمهوری خواهان دوست دارند آن را ببینند

[ad_1]

این تصور برای رئیس جمهوری که احتمالاً هرگز عقب نشینی نخواهد کرد و روز یکشنبه گفت که هیچ چیز او را متقاعد نمی کند که از دست داده همچنان غیرقابل تصور است. هنوز جمهوری خواهان و دستیاران ترامپ او را تشویق می کنند که حداقل حضور در سوگند بایدن را در نظر بگیرد ، امیدوارند که حضور او به خوبی در شخصیت او تأثیر بگذارد و به حفظ نفوذ آینده او کمک کند ، اما همچنین آمریکایی ها را متقاعد می کند که انتخابات صادق بودند

روز یکشنبه سناتور روی بلانت ، جمهوری خواه میسوری ، مسئول نظارت بر مراسم تحلیف ژانویه ، گفت: “من امیدوارم که رئیس جمهور در روز بنیاد آنجا باشد.”

بلانت که از گفتن بایدن به عنوان رئیس جمهور تازه انتخاب شده امتناع ورزید ، هنوز هم گفت که “به احتمال زیاد” معاون سابق رئیس جمهور در 20 ژانویه سوگند یاد می کند. وی گفت كه “كار خود را ادامه می دهد تا ببیند كه ما می توانیم رئیس جمهور را در آنجا داشته باشیم و بایدن معاون رئیس جمهور در آنجا است كه احتمالاً در آن روز سوگند یاد می كند.”

بلانت مانند دیگران در اطراف ترامپ ، که نگرانند توطئه های مداوم انتخابات وی می تواند به موقعیت خود و جمهوری خواهان در آینده آسیب برساند ، بلانت خواستار حفظ ترامپ در صورت ترک کاخ سفید بود. کرامت.

بلانت گفت: “من فکر می کنم او نقش زیادی در رئیس جمهور ترامپ دارد.” “من امیدوارم که او این را درک کند و شما را در حال حرکت به سمت آنچه پیش روی او قرار دارد ، تماشا کند ، با این فرض که این انتخابات همانطور که به نظر می رسد ، پیش می رود.”

نقشه: نتایج انتخابات 2020 را ببینید

اینکه آیا رئیس جمهور معزول این توصیه را می پذیرد هنوز ناشناخته مانده است ترامپ هیچ یک از اقدامات سنتی یک فرمانده کل معترض را از جمله دعوت از بایدن به جلسه ای در دفتر بیضی یا حتی تماس با وی با برخی از علائم سازش انجام نداده است.

هفته ها بود که بایدن به عنوان رئیس دولت ترامپ انتخاب شد تا انتقال ریاست جمهوری را رسماً آغاز کند ، و این امر نگرانی های عمده ای را درباره امنیت و برنامه ریزی واکسن ویروس کرونا ایجاد کرد.

اکنون انتقال آغاز شده است و اعضای دولت ترامپ در حال گفتگو با تیم بایدن در مورد انتظارات هنگام آغاز به کار در ژانویه هستند. اما ترامپ هیچ تلاشی برای نشان دادن آداب و معاشرت خوب در انتقال زیردستان خود نکرده است ، زیرا همچنان به ادعاهای دروغ و بی اساس در مورد تقلب در رای دهندگان ادامه می دهد.

در مصاحبه روز یکشنبه ، ترامپ از ارائه جدول زمانی برای زمانی که می تواند نبرد از دست رفته خود را برای خنثی کردن نتایج انتخابات کاهش دهد ، خودداری کرد. و او اذعان کرد که حتی اگر بایدن منصب خود را بدست آورد ، در مورد باخت خود قانع نخواهد ماند.

او به فاکس گفت: “ذهن من ظرف شش ماه تغییر نخواهد کرد.”

شش ماه پس از روی کار آمدن در 20 ژانویه خوب است و رئیس جمهور ، متقاعد شده که به ناحق از قدرت برکنار شده است ، بعید به نظر می رسد که حاضر شود و شخص دیگری را به عنوان رئیس دفتر تماشا کند.

ساخت سکوی افتتاحیه ریاست جمهوری در پایتخت ایالات متحده همچنان ادامه دارد و بخشی از جبهه غربی چمن در 17 نوامبر سال 2020 در واشنگتن برای عموم بسته شد.

درخواست از ترامپ برای حفظ اعتماد به نفس آمریكا در انتخابات خود بعید به نظر می رسد كه یك پیروزی برای یك رهبر باشد كه به نظر می رسد هدف كلی وی اعتقاد به روند دموكراتیك برای نادیده گرفتن واقعیت از دست رفته را تضعیف می كند.

با این حال ، یک فرد آشنا به شرایط می گوید که آنها معتقدند مشاوران ترامپ او را به شدت تشویق می کنند تا در مراسم تحلیف 20 ژانویه شرکت کند ، حتی اگر انتخابات را به رسمیت نشناسد ، زیرا نفوذ بالقوه خود را بهتر حفظ خواهد کرد. در آینده – از جمله اگر او تصمیم به نامزد شدن مجدد در سال 2024 داشته باشد – اگر به نظر نمی رسد یک بازنده بیمار باشد.

ترامپ روز پنجشنبه به خبرنگاران گفت که او قبلاً تصمیم گرفته است که در روز بازیگری چه کاری انجام می دهد. وی گفت: “صادقانه می گویم ، من جواب را می دانم ، اما فقط نمی خواهم آن را بگویم.” اما دستیاران این کار را راهی بیشتر برای به تعویق انداختن موضوع دانستند و آن را به معنای تصمیم گیری واقعی قبول نکردند.

مرتبط: باز شدن یک بیماری همه گیر می تواند رقص را کاهش دهد ، مهمانی ها فقط در سالن و شاید ناهار تاریخی باشد

بلانت روز یکشنبه در گفتگو با CNN گفت که او درمورد حضور در مراسم تحلیف مستقیماً با ترامپ صحبت نکرده است. اما او گفت که با دستیاران رئیس جمهور در مورد بهترین راه ها برای اطمینان از ادامه تهاجم جمهوریخواهان در تماس است.

وی افزود: “من قطعاً كارمندان وی را تشویق كردم كه اکنون در حال گذار باشند ، و در گرجستان به ما کمک کنند تا این کرسی ها را در سنا بدست آوریم تا ببینند اگر رئیس جمهور کاخ سفید را ترک کند ، همانطور که می گوید رئیس جمهور چه کاری می تواند انجام دهد. اگر او رأی دانشكده انتخاباتی را از دست بدهد تا به ما كمك كند در سال 2022 مجدداً اتاق را برنده شویم “.

هنگامی که ترامپ چهار سال پیش سوگند یاد کرد ، باراک اوباما ، رئیس جمهور و میشل اوباما ، بانوی اول ، قبل از عزیمت به مراسم ، او را برای قهوه در کاخ سفید پذیرفتند. این به دنبال روال مستقر رئیس جمهور در حال خروج برای پذیرش نمایش نمادین انتقال صلح آمیز قدرت بود که بیش از دو قرن دولت ایالات متحده را تعریف کرده بود.

خانم اوباما بعداً اعتراف کرد که این روز برای او سخت بود ، به خصوص به این دلیل که ترامپ دروغ های نژادپرستانه درباره زادگاه همسرش منتشر کرد. وی گفت ، اما به هر حال دوام دارد ، به دلیل اهمیت آن در حفظ انتقال مسالمت آمیز.

قاضی دادگاه عالی جان رابرتز (2L) رئیس جمهور آمریکا دونالد ترامپ (L) سوگند یاد کرد در حالی که همسرش ، ملانیا ترامپ ، کتاب مقدس را در جبهه غربی کپیتول ایالات متحده در 20 ژانویه 2017 در واشنگتن برگزار می کند.  (عکس از درو آنگرر / گتی ایماژ)

رئیس جمهور فعلی معمولاً برای آخرین بار با رئیس جمهور جدید کاخ سفید را ترک می کند و در مراسم سوگند سفر در لیموزین ریاست جمهوری به پایتخت ایالات متحده سفر می کند.

بعداً ، رئیس جمهور جدید سابق معمولاً برای آخرین بار سوار بر یک هلی کوپتر نظامی که برای انجام سفر نهایی به پایگاه اندروز یونایتد سوار هواپیمایی می شد که در زمان ریاست جمهوری Air Force One نامیده می شد ، برای آخرین بار به واشنگتن سفر می کند.

این که آیا ترامپ درگیر هر یک از این سنت ها است ، اکنون حتی در میان دستیارانش نیز مورد حدس و گمان شدید است ، تعداد اندکی از آنها معتقدند که وی با به چالش کشیدن اعتبار انتخابات ، اقدامات سازشی را انجام خواهد داد.

آنچه در دفتر بیضی شکل باقی می ماند نامه ای ساده از یک رئیس جمهور به رئیس جمهور دیگر است ، سنت دیگری که واقعاً هیچ کس نمی داند ترامپ از آن حمایت خواهد کرد.

او در نامه ای که اوباما به ترامپ نوشت – گزارش شده توسط سی.ان.ان در سال 2017 – وی توصیه های برنامه ریزی شده ای را ارائه داد که تعداد کمی می توانند بگویند پیروی می شود.

اوباما نوشت: “ما فقط ساکنان موقت این دفتر هستیم. این باعث می شود که ما نگهبانان آن نهادها و سنت های دموکراتیک باشیم – مانند قانون ، تفکیک قدرت ، حمایت برابر و آزادی های مدنی – که نیاکان ما برای آنها جنگیده و خونریزی کرده اند.” .

وی ادامه داد: “علی رغم پیگیری سیاست روزمره ، این به ما بستگی دارد که این ابزارهای دموکراسی خود را حداقل به همان اندازه که یافته ایم ، ترک کنیم.”

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme