ترامپ به متحد خود می گوید که سعی دارد به دموکرات ها بازگردد تا مشروعیت انتخابات خود را زیر سوال ببرد


امتناع رئیس جمهور از کناره گیری ، همانطور که قبلاً سی.ان.ان گزارش داده بود ، تا حدودی ناشی از شکایت وی از هیلاری کلینتون و رئیس جمهور پیشین باراک اوباما است که با گفتن مداخله روسیه در انتخابات 2016 ریاست جمهوری خود را تضعیف کرده اند. مردم اطراف او گفته اند و می تواند نتیجه را تحت تأثیر قرار دهد.
ترامپ همچنان با ابراز نارضایتی از افرادی که می گوید در انتخابات وی تضعیف می کنند ، اظهار داشت که تلاش برای مداخله انجام می شود ، و او پیشنهاد می کند که عدم شناخت جو بایدن به عنوان رئیس جمهور یک بازی عادلانه است ، حتی اگر کلینتون در شب انتخابات سال 2016 استعفا داد. و انتقال ترامپ بلافاصله آغاز شد.

ترامپ همچنین به پردازش زخم های عاطفی از دست دادن نامزدی که بارها گفته مخالف ناشایستی در طول مبارزات انتخاباتی است که پیروزی تحقیرآمیز است ، ادامه می دهد. وی روز پنجشنبه مجدداً در حضور عمومى حضور نداشت و اولین جلسه توجیهى گروه ویژه ویروس کرونا را در کاخ سفید در بیش از شش ماه از دست داد. یک مقام ارشد دولت به سی ان ان گفت که وی قصد دارد روز جمعه در اجلاس مجازی همکاری های اقتصادی آسیا و اقیانوسیه شرکت کند.

ترامپ از بسیاری از دوستان و شرکای تجاری وی شنیده است که وی را ترغیب کرده اند حداقل اجازه انتقال بدهد ، حتی اگر او نمی خواهد عقب نشینی کند ، منبع دیگری که با اندیشه رئیس جمهور نیز آشنا است به CNN گفت. پاسخ او: نه شما اشتباه می کنید طبق یک منبع “کاملاً اشتباه”.

هنگامی که به ترامپ گفته شد رودی جولیانی و دیگر اعضای تیم حقوقی وی را برکنار کند ، رئیس جمهور مخالفت کرد. او خواهان ادامه جنگ است و افراد نزدیک به رئیس جمهور حتی از اینکه او به ادعاهای دروغ جولیانی مبنی بر تلاش قانونی وی برای تغییر نتیجه انتخابات تغییر می کند ، ابراز نگرانی کرده اند. او هیچ نشانه ای از عقب نشینی نشان نداد ، اگرچه اطرافیان او همچنان نشان می دهند که پایان کار نزدیک است. این متحدان ابراز نگرانی کرده اند که جناح قابل توجهی در کشور معتقد است انتخابات توسط ترامپ به سرقت رفته است و بایدن جلسات توجیهی امنیت ملی را دریافت نمی کند.

این منبع گفت ، دوستان و همكاران از رئیس جمهور التماس می كنند كه درباره آینده بیندیشد. به او گفتند که این کار را برای خود سخت می کند و در صورت ادامه کار اقامت مردم در هتل های وی یا حتی وام گرفتن مشکل خواهد بود. آنها به مارك صدمه خواهند زد ، آنها به او گفتند. رئیس جمهور فکر می کند این اشتباه است.

پاسخ او این است که او بیش از 70 میلیون نفر داشت که به او رأی دادند ، که به گفته وی قدرت و اقتدار عالی را منتقل می کند – و باید به کاخ سفید خیانت کند. بایدن با نزدیک به 6 میلیون رأی با 306 رأی انتخاباتی در مقابل 232 رأی موافق برای ترامپ پیش قدم است.

مری ترامپ ، خواهرزاده رئیس جمهور ، که شرح لعنتی از زندگی خانوادگی خود را نوشت ، گفت: “مهمترین چیزی که باید به خاطر داشته باشید این است که دونالد برای او در موقعیت منحصر به فردی قرار دارد.” “هرگز در زندگی خود در موقعیتی نبوده است که نتواند از طریق پول شخص دیگری ، یا از طریق ارتباطات ، یا از طریق قدرت فرار کند. و نه تنها در موقعیت منحصر به فرد است ، بلکه در موقعیتی است که می تواند آنچه را از دست بدهد در خانواده من ، مطمئناً ، تا آنجا که به پدربزرگم مربوط می شد ، این بدترین چیزی بود که می توانی باشی. “

این منبع گفت ترامپ در حال گوش دادن به دوستانش است ، اما با عجله گفتگوها را پایان داد زیرا موافق نبود. او نمی خواهد آنچه را که به آن اعتقاد ندارد بشنود.

حتما بخوانید:
فروش پتاسیم نیترات در هرمقدار

در داخل کاخ سفید ، به نظر می رسد بسیاری از افراد تصمیم گرفته اند این بازی را انجام دهند ، یا به این دلیل که آنها می خواهند یا اینکه چاره ای ندارند. این منبع گفت که داماد و مشاور ارشد جارد کوشنر عالی بازی می کنند ، همانطور که هفته گذشته CNN گزارش داد ، دختر ایوانکا ترامپ استعفا داد.

این منبع گفت: ایوانکا به خوبی می داند که شغلی دارد که ممکن است بخواهد به آن بازگردد و یا حتی یک زندگی سیاسی در آینده را دارد.

منبع گفت ، رئیس جمهور “نمی بیند” که پیامدهای این همه می تواند برای کشور و خود دموکراسی بد باشد. طبق معمول ، او خودمحور است – نه Covid-19 و نه گذار.

حتی به ترامپ گفته شد که نیازی به اعتراف به آن ندارد و فقط اجازه می دهد که این انتقال انجام شود. ثبت نام نمی کنید ، حداقل هنوز ثبت نشده است.

این منبع گفت ، در هفته یا 10 روز دیگر ، این می تواند داستان دیگری باشد.

اما او هنوز آماده قبول آن نیست ، در صورت وجود.

پاملا براون ، کوین لیپتاک و کاتلین پولانس در این داستان سهیم بوده اند.


منبع: thoughts-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید