ترامپ به لو هولتز مربی فوتبال مدال آزادی اعطا می کند


هولتز ، 83 ساله ، مربیگری چندین تیم فوتبال کالج را بر عهده داشته است ، اما اخیراً سرمربی دانشگاه نوتردام و دانشگاه کارولینای جنوبی بوده است.

به گفته خبرنگاران در سالن ، این مراسم در دفتر بیضی شکل مخاطبان زیادی از ده ها نفر را شامل می شود ، بسیاری از آنها ماسک ندارند.

وی به آخرین موردی اشاره دارد که کاخ سفید ترامپ توصیه های بهداشت عمومی با هدف جلوگیری از شیوع ویروس کرونا را رها کرده و توصیه کرده است در اجتماعات بزرگ شرکت نکند ، اطراف دیگران ماسک نزند و از نظر اجتماعی فاصله نگیرد.

ترامپ روی تریبون در دفتر بیضی گفت: “این افتخار من است که بالاترین افتخار مدنی ملت ، مدال آزادی ریاست جمهوری را به یکی از بزرگترین مربیان تاریخ آمریکا ، لو هولتز افسانه ای ، دوست من ، اهدا کنم.”

هولتز در حالی که در نوتردام بود در 11 فصل تیم را به رکورد 100-30-2 رساند. وی همچنین بنیاد قهرمانان هولتز را تاسیس کرد که بستری را برای حمایت از دانشجویان محروم در نوتردام فراهم می کند.

ترامپ گفت: “لو به سرعت به کار خود ادامه داد ، نوتردام را به جایگاه یک نیروگاه فوتبال و افسانه ای که آنها هستند بازگرداند.” رئیس جمهور با خواندن سخنان آماده شده درباره سابقه مربیگری موفق هولتز در نوتردام ، افزود: “ببینید ، من همه این مسائل را نمی دانستم. من می دانستم که شما یک مربی عالی هستید.

هولتز با پذیرش مدال ترامپ را “بزرگترین رئیس جمهور زندگی من” خواند.

وی گفت: “من می خواهم به شما اطمینان دهم كه چقدر افتخار می كنم ، نه فقط برای دریافت جایزه – حتی با دریافت آن از رئیس جمهور دونالد ترامپ افتخار می كنم.”

حتما بخوانید:
کیف پول رسمی اتریوم ETH برای تمامی کاربران ایرانی

هولتز افزود: “این جایزه ، هر چقدر هم بزرگ باشد ، مشخص نمی کند که لو هولتز کیست. خانواده زیبای من ، همسر عزیزم ، دوستانم ، شما تعیین کرده اید که من کی هستم. من فقط سعی می کنم یک فرد محکم باشم.”

هولتز یکی از هواداران دیرینه ترامپ است که قبل از انتخابات 2016 از او حمایت کرد و اوایل سال جاری در بیانیه ای مکتوب درباره کنوانسیون ملی جمهوری خواهان ظاهر شد.

رئیس جمهور همچنین به سوالات مطبوعات پاسخ داد ، اتفاقی که یک بار معمول بوده و از روز انتخابات کمتر برای ترامپ اتفاق افتاده است.

ترامپ گفته است كه از لایحه دیگری برای تخفیف ویروس كرونا حمایت خواهد كرد و از انتصاب دادستان كل ویلیام بار به دلیل اظهاراتش ناامید است و تأكید كرد كه وزارت دادگستری هیچ شواهدی از تقلب گسترده در انتخابات سال 2020 مشاهده نكرده است.

علاوه بر این ، اگر هنوز به بار اعتماد داشت ، او مستقیماً جواب نمی داد.

جان راتکلیف ، مدیر اطلاعات ملی و سناتور لیندسی گراهام ، جمهوریخواه کارولینای جنوبی ، نیز در این مراسم حضور داشتند.

به گفته کاخ سفید ، مدال آزادی به “افرادی که سهم ویژه ای در امنیت یا منافع ملی ایالات متحده ، صلح جهانی ، یا در کارهای فرهنگی یا سایر فعالیتهای مهم دولتی یا خصوصی داشته باشند ، اعطا می شود.”

ترامپ اعلام کرد که هولتز مدال را در ماه سپتامبر دریافت خواهد کرد.

ترامپ از برخی از پیشینیان خود جدا شد ، و آنها جشن چندین برنده مدال آزادی را در مراسم عمومی بزرگ در کاخ سفید آغاز کردند. در عوض ، رئیس جمهور غالباً مجالس را برای برخی از اهدای جوایز انتخاب می کند ، گاهی اوقات با فشار محدود در دفتر بیضی.

حتما بخوانید:
شرم آور است: چرا نیویورک هنوز منتظر نتایج کامل انتخابات است

این اولین مراسم مدال آزادی ترامپ از ابتدای شیوع ویروس کرونا نیست.

اوایل تابستان امسال ، ترامپ در مراسم کاخ سفید مدال را به جیم رایان ، دونده اسبق المپیک اهدا کرد.

رئیس جمهور از زمان روی کار آمدن خود از چندین ورزشکار حرفه ای – که بسیاری از آنها حامی هستند – با کسب مدال تجلیل کرد ، از جمله آلن پیج ستاره سابق NFL و قاضی دادگاه عالی مینه سوتا ، باب کوزی مدافع سابق سلتیک بوستون ، جری وست بازیکن سابق لیکرز. وودز ، یانکی ماریانو ریورا سابق و مدافع سابق NFL ، راجر استوباچ.

علی مالوی از CNN در تهیه این گزارش مشارکت داشته است.


منبع: thoughts-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید