ترامپ به جای اینکه واقعیت را بپذیرد ، عمیقاً در نظریه های توطئه گشوده فرو می رود

[ad_1]

یک هفته گذشت ، اما ترامپ اشاره ای به پذیرفتن واقعیت نکرد. بنابراین افراد نزدیک به رئیس جمهور گفتند که آنها باید یک هفته دیگر این کار را انجام دهند زیرا وی بر آسیب از دست دادن غلبه کرد و ایالات متحده به مهلت های صدور گواهینامه خود نزدیک شد.

هفته ای است که ترامپ به دلیل اینکه بیشتر درگیر توطئه ها و مانورهای قانونی از راه دور شد ، از افکار عمومی خارج شد.

مرتبط: نتایج زنده CNN انتخابات ریاست جمهوری
دستیاران گفتند ، برخی از جمهوری خواهان از تأخیر در حرکت به جلو با انتقال ناراحت می شوند ، اگرچه تعداد کمی از آنها علنا ​​صحبت کرده اند. اگرچه میت رامنی از یوتا و بن ساس از نبراسکا – دو تن از جمهوری خواهان معروف که علیه ترامپ صحبت می کنند – پنجشنبه شب به شدت از او انتقاد کردند ، اما سوالاتی در مورد رفتار ترامپ توسط سایر اعضای GP نسبت به رهبر سنا اکثریت میچ مک کانل و سایر رهبران هنوز با همان پیام خام یک هفته پیش پاسخ می دهند: این بیانیه ارزش خشمگین کردن ترامپ را ندارد ، طرفدارانش کارت های انتخابات دور دوم جورجیا را در دست دارند.

یک مقام ارشد جمهوری خواه گفت: “این واقعا تاریخ پایان است ، با صدور گواهینامه ایالتی و انتخاب انتخابات.” “پس چاره ای نیست.”

با این حال این پاسخ چندانی برای این سوال نیست که چه میزان آسیب – به کشور و ریاست جمهوری جدید بایدن – می تواند از قبل وارد شود ، زیرا تئوری های توطئه افزایش می یابد و اعتماد عمومی به انتخابات زیر سوال می رود.

بازی آخر ترامپ

اهداف ترامپ پراکنده به نظر می رسد. او به برخی از متحدانش گفت که می داند از دست داده است. اما وی همچنین به تلافی دموکرات هایی که مشروعیت انتخابات خود در سال 2016 را زیر سال بردند ، حداقل به یک گفتگو اعتراف کرد که روند انتقال را کند می کند – و سعی می کند با تهاجم در انتخابات شک کند -.

به نظر می رسد اکنون ترامپ به جای جلب آرا new جدید ، متقاعد كردن قانونگذاران جمهوری خواه در ایالت هایی كه از نزدیك رقابت می كنند ، برای مداخله در دوره کالج انتخابات ، یك دامنه خارق العاده كه تمایل ترامپ برای آتش زدن هنجارهای دموكراتیك را به امید به دست گرفتن قدرت نشان می دهد ، متمركز شود. روز جمعه ، ترامپ با جمهوری خواهان جمهوری میشیگان در کاخ سفید دیدار خواهد کرد ، اگرچه مشخص نیست که تلاش های وی موفقیت آمیز باشد. خودیها گفتند که ترامپ همچنین در حال بررسی تماس با قانونگذاران جمهوری خواه در سایر ایالت ها است زیرا مهلت صدور گواهینامه آنها نزدیك است ، امیدوار است كه پیروزی بایدن را به تأخیر اندازد یا از آن جلوگیری كند.

تأیید حقایق جولیانی و طبیعت وحشی ، بدون کنفرانس مطبوعاتی عملاً تیم حقوقی ترامپ

در گفتگوهای خصوصی ، ترامپ ترس از تلاش های وی برای تضعیف سیستم دموکراسی که ادعا می کند با تلاش هایش از آن دفاع می کند ، را رد کرد و نشان داد که او بیشتر نگران آینده خود است. به گفته یکی از منابع ، رئیس جمهور “نمی بیند” که تلاش های وی می تواند برای کشور و خود دموکراسی مضر باشد.

و علی رغم افزایش وحشت در بین برخی از تیمش در برابر بازیهای وکیل شخصی وی ، رودی جولیانی – که کنفرانس مطبوعاتی عرق آور وی در روز پنجشنبه در مقر کمیته ملی جمهوریخواه ترکیبی از تمسخر و تحریک سایر دستیاران ترامپ را برانگیخت – ترامپ با شور و شوق شهردار سابق را تشویق کرد. در تلاش های دروغین و غیرمعمول خود برای بی اعتبار کردن انتخابات ادامه داد.
ترامپ ، مردی که با او صحبت کرد ، گفت که او “از وسواس عقب افتاده است” ادعاهای عجیب و غریب مبنی بر اینکه دستگاه های رای دهی در از دست دادن وی نقش داشته اند. او اوضاع را به گونه ای دقیق دنبال کرد که روز سه شنبه ، در جریان جلسه هیئت مدیره وین کانتی ، میشیگان ، ترامپ این دو جمهوریخواه را به خدمت گرفت تا از عدم پذیرش اولیه آنها برای تأیید نتایج حمایت کند.

تمرکز ترامپ در به چالش کشیدن انتخابات همه باقی مانده های دولت واقعی را به خود جذب کرده است. وی روز پنجشنبه در جلسه توجیهی با گروه ویژه ویروس کرونا حضور پیدا نکرد و به نظر نمی رسد علاقه ای به بیماری همه گیر داشته باشد. وی قرار است روز جمعه بعد از ظهر در کاخ سفید در کاخ سفید سخنان خود را در مورد قیمت پایین تر داروهای تجویز شده و در جلسه همکاری اقتصادی اقتصادی آسیا و اقیانوسیه شرکت کند. اما برگزارکنندگان اجلاس G20 این آخر هفته هنوز از کاخ سفید در مورد شرکت ترامپ در مورد شرکت ترامپ چیزی نشنیده اند ، مانند هر رئیس جمهور ایالات متحده از اجلاس های سالانه در سال 2008.

دستیارانی که پیش از این پیش بینی می كردند ترامپ ظرف دو هفته با شکست خود كنار بیاید ، هم اكنون می گویند كه برنامه از زمان نامشخص تر است زیرا از پرونده های قضایی به طرح های عجیب تری مانند فشار بر جمهوری خواهان در ایالات متحده منتقل می شود. در میدان جنگ نتایج انتخابات را تأیید نکنند.

یک مقام ارشد تبلیغات انتخاباتی ترامپ گفت: “هیچ تقویم و برنامه ای وجود ندارد.”

نادیده گرفتن هشدارها در مورد شهرت او

برخی از پیرامون ترامپ هشدار داده اند که تلاش وی برای پایبندی به پست ریاست جمهوری سرانجام هنگامی که وی به ناچار کاخ سفید را در ژانویه ترک کند ، به اعتبار و تجارت وی آسیب می رساند. یکی از دوستان آشنا به موضوع ، دوستان و همکاران از رئیس جمهور التماس کردند که بیشتر درباره آینده فکر کند. آنها به ترامپ گفتند که هنگامی که سرانجام کار خود را ترک کرد برای خودش کار سختی انجام می دهد و اکنون کارهای مسخره وی می تواند به توانایی وی در جلب مهمانان برای انتخاب هتل ها یا بانک های خود برای وام دادن پول به وی آسیب برساند. بعضی از دوستان به او گفتند این به برند شما صدمه می زند.

ترامپ این نگرانی ها را شنید اما صادقانه گفت که فکر می کرد پیش بینی ها اشتباه است. در برخی موارد ، او ناگهان صحبت ها را پایان می دهد ، و از بحث در مورد انصراف عقب می رود.

مت گاتز ، نماینده جمهوری خواه فلوریدا که در روز انتخابات با ترامپ گفتگو کرد ، گفت رئیس جمهور هنوز مطمئن است که پیروز خواهد شد.

گاتز روز پنجشنبه گفت: “من فکر می کنم رئیس جمهور نقش مهمی را که برای حفظ مبارزه برای یکپارچگی انتخابات دارد ، درک می کند.”

با این حال ، برخی از جمهوری خواهان دیگر صبر خود را از دست می دهند.

از انتخاب ترامپ غافل نشوید.  جدی بگیر

استیو چابوت ، جمهوریخواه از اوهایو در کمیته قضایی مجلس نمایندگان ، در مورد استراتژی حقوقی ترامپ گفت: “این مکیده است.” در حالی که چابو گفت ترامپ “حق ادامه پرونده خود را دارد” و ادعا کرد که نوعی فعالیت انتخاباتی “بسیار بسیار مشکوک” است ، وی برای اثبات آن گفت ، من فکر می کنم این بسیار بسیار چالش برانگیز خواهد بود. بنابراین من فکر می کنم ما احتمالاً دولت بایدن را به پایان خواهیم رساند. ”

فرد آپتون ، نماینده میشیگان ، یک جمهوری خواه ارشد ، که نامزد دموکرات ها بود اما در انتخابات مجدد 16 امتیازی خود پیروز شد ، فراتر رفت. روز پنجشنبه در پاسخ به این سوال که آیا ترامپ باید این موضوع را بپذیرد ، آپتون گفت: “بله. من فکر می کنم همه گفته و انجام شده است.”

اپتون وقتی از وی در مورد ادعاهای ترامپ مبنی بر کلاهبرداری گسترده در دیترویت س askedال کرد ، “هیچ کس شناسایی واقعی تقلب واقعی را ندیده است.”

هنوز هم ، از ترس اینکه آنها چهره متحرک حزب خود را قطع کنند ، تعداد کمی از سازمان های غیر دولتی در مورد تلاش ترامپ برای سرقت انتخابات صحبت کرده اند.

طیف گسترده ای از جمهوری خواهان در مجلس نمایندگان می گویند که آنها معتقدند ترامپ باید نبرد را تا آنجا که می تواند ادامه دهد ، برخی از آنها یک استراتژی بلند مدت را برای تأخیر در تأیید نتایج خود برای کمک به ترامپ در برنده شدن در کالج انتخاباتی اتخاذ می کنند – و اساساً آنها را نادیده می گیرند اراده رای دهندگان در کشورهای مهم در میدان جنگ و روند دموکراتیک را تضعیف می کند.

ترامپ ضمن حفظ قدرت ، دموکراسی آمریکایی را تضعیف می کند

پل گوسار سخنگوی آریزونا در پاسخ به این س ifال که آیا ایالت وی باید تأیید صلاحیت انتخابات را به تأخیر بیندازد ، گفت: “من معتقدم که باید چنین باشد.” گوسار همچنین گفت اگر نتایج به عنوان بخشی از “سیستم ایجاد شده توسط بنیانگذاران ما” تأیید نشود ، “دولت توانایی این را دارد که رای دهندگان خود را در کالج انتخاب کند.” گوسار در پاسخ به این س ifال که آیا از مجلس قانونگذاری ایالتی که نام رأی دهندگان خود را دارد ، حمایت می کند ، گفت: “این کار را می کنم.”

آریزونا ، که بایدن برنده آن خواهد بود و در آنجا بیش از 10 هزار رأی برتری را حفظ می کند ، یکی از چندین کشوری است که مبارزات انتخاباتی ترامپ نتایج انتخابات را با ادعاهای بی اساس در مورد تقلب جمعی به چالش کشیده است. طبق قانون آریزونا وی باید نتایج خود را تا تاریخ 30 نوامبر تأیید کند.

قانون فدرال ، ایالت ها را تشویق می کند تا اختلافات شمارش را تا 8 دسامبر ، شش روز قبل از دیدار رای دهندگان در پایتخت های خود برای رای گیری ، حل کنند. اگر پیروزی بایدن تا 8 دسامبر تأیید شود ، کنگره باید رای دهندگانی را که از بایدن حمایت می کنند ، به رسمیت بشناسد.

طبق نظریه شات از راه دور ، قانون گذاران به رهبری جمهوری خواهان می توانند لیست های طرفداران ترامپ را از رأی دهندگان ریاست جمهوری تعیین کنند ، حتی اگر بایدن در ایالت خود رأی مردم داشته باشد ، مشروط بر اینکه ایالت رأی را به موقع تأیید نکند.

رهبر اتاق اقلیت کوین مک کارتی این استراتژی را روز پنجشنبه نمی پذیرد. اما دیگر جمهوری خواهان می گویند ایالات باید منتظر تأیید نتایج باشند تا زمانی که همه ادعاهای ترامپ حل شود. استدلال: اگر رأی دهندگان ، به ویژه کسانی که به ترامپ رأی داده اند ، در صورت حل و فصل همه اختلافات قبل از تأیید نتایج توسط ایالت ها ، به نتیجه اعتماد بیشتری خواهند داشت.

به گفته خودی ها ، تیم انتقال بایدن با برخی از جمهوری خواهان اصلی مذاکرات شخصی داشته است ، هرچند با مک کانل نه. مشاوران بایدن در حال کار بر روی برنامه هایی برای افزایش مبارزات خود برای تقویت رهبران ارشد ، چه در تجارت و چه در سیاست هستند و استدلال می کنند که یک انتقال سازمان یافته لازم است و برای کشور خطرناک تر است.

رامنی ، منتقد مکرر ترامپ ، پنجشنبه شب در توییتر خود با نوشتن فشار بر مقامات محلی خواستار تلاش ترامپ برای “لغو انتخابات” در میشیگان شد و نوشت: “تصور یک اقدام بدتر و غیر دموکراتیک تر توسط رئیس جمهور نشسته آمریکا سخت است. “

“این تصویر بزرگتر را ببینید”

نگرش رایج در میان جمهوری خواهان این است که کمی بیشتر به ترامپ فرصت دهید تا جنگ کند – اما فقط چند هفته ، به ویژه هنگامی که رای دهندگان برای رای دادن در اواسط ماه آینده دیدار می کنند.

توماس ماسی ، یک جمهوری خواه از کنتاکی ، گفت: “من فکر می کنم که ما او را تا 14 دسامبر مهلت خواهیم داد.” “و من فکر می کنم اگر همه چیز را بررسی کنیم و تا آن زمان اتفاق بیفتد خوب خواهد بود.”

نماینده تام رید ، یک جمهوریخواه از نیویورک ، گفت که اگر ترامپ بخواهد روز خود را در دادگاه سپری کند ، خوب است ، اما “در برخی موارد باید روند بررسی به پایان برسد.”

رید گفت که وی در مورد اینکه اگر حزب بیش از حد در مورد امنیت و سلامت انتخابات تردید داشته باشد ، با همکارانش گفتگوهای شخصی داشته است.

رید گفت: “ما اعضای کنگره هستیم و اعضای این نهاد هستیم. گاهی اوقات اعضا را تشویق می کنم که یک قدم به عقب بروند.” “من مردم را تشویق کردم که نفس عمیق بکشند. به این تصویر بزرگتر نگاه کنید.”

به نظر می رسید حتی رئیس ستاد ترامپ ، مارك میدوز ، هنگام حضور در سناتورهای جمهوری خواه در كاپیتول هیل ، این پیام خداحافظی را ارائه می داد. سناتور جان کرنین بعدا به خبرنگاران گفت که میدوز در حال بررسی بحث در مورد اولویت های خود در روزهای آخر سال است.

جمهوری خواه تگزاس گفت: “حدود 45 روز به دوره رئیس جمهور وقت باقی مانده است ، وی گفت كه می خواهد اطمینان حاصل كند كه ما ایده هایی برای كارهایی كه كاخ سفید در این مدت می تواند انجام دهد و باید انجام دهیم ، داریم.” “این واقعاً پیام مهمی نبود.”

دانا باش و جف گرین از CNN در تهیه این گزارش همکاری کردند.

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbet