[ad_1]

به گفته منابع متعدد ، ترامپ علاقه زیادی به پیوستن به جولیانی برای این سفر نشان داده و دستیاران خود را برای برنامه ریزی برای سفر خود به پنسیلوانیا راهنمایی کرده است. این سفر که اولین سفر وی به خارج از واشنگتن پس از روز انتخابات است ، در برنامه عمومی سه شنبه شب کاخ سفید قرار نگرفته است ، اما به عنوان یک حرکت ناگهانی در داخل کشور درمان می شود.

این رویداد آخرین تلاش ترامپ و متحدانش برای تضعیف اعتماد به انتخابات 2020 و حمله به مشروعیت انتخابات جو بایدن است.

مبارزات انتخاباتی توسط ترامپ و جمهوری خواهان در سنای پنسیلوانیا اعلام کرد برنامه هایی برای رویداد گتیسبورگ ، جلسه کمیته سیاست اکثریت سنا در پنسیلوانیا در روز سه شنبه – توصیف آن به عنوان تلاشی برای کشف “بی نظمی” در انتخابات 2020 سازمان یافته توسط سنای پنسیلوانیا از GOP ، که آن را در یک هتل نگهداری می کند ، نه ایالت کاپیتول.

مقامات انتخابات ایالتی و محلی گفتند که هیچ مدرکی مبنی بر کلاهبرداری گسترده رای دهندگان وجود ندارد و دادگاه فدرال و دادگاه عالی پنسیلوانیا پرونده های قضایی با هدف جلوگیری از تأیید نتایج انتخابات توسط ایالت را رد کردند. پنسیلوانیا روز سه شنبه رسماً نتایج را تصدیق کرد و پیروزی بایدن را در یک ایالت مهم در میدان نبرد مهر و موم کرد.
ترامپ و جولیانی ادعاهای بی اساس در مورد تقلب در انتخابات را مطرح کردند و وارد تئوری های توطئه شدند که ادعای توطئه برای تقلب در آرا را داشتند ، همه این موارد توسط مقامات انتخابات ایالتی و محلی در سراسر کشور و همچنین یک مقام ارشد امنیت سایبری در این وزارتخانه رد شد. امنیت داخلی ترامپ پس از امضای بیانیه مشترک کارمند خود ، کریس کربس ، کارمند خود را اخراج کرد و انتخابات 2020 را “امن ترین” در تاریخ ایالات متحده اعلام کرد.

جود دیر سخنگوی کاخ سفید در پاسخ به سوالی درباره برنامه رئیس جمهور برای حضور در این مراسم به CNN گفت ، “من می خواهم شما را به برنامه عمومی فردا راهنمایی کنم. فعلاً هیچ به روزرسانی دیگری ندارم.”

این اولین رویداد از سه رویدادی است که مبارزات انتخاباتی ترامپ با هماهنگی قانونگذاران جمهوری خواه در پنسیلوانیا ، آریزونا و میشیگان برنامه ریزی کرده است. با وجود ادعاهای مکرر ترامپ و متحدانش ، هیچ مدرکی مبنی بر تقلب گسترده رای دهندگان در هیچ یک از این کشورها وجود ندارد.

مشخص نیست که آیا ترامپ در جلسه استماع صحبت خواهد کرد یا نه ، که به گفته مبارزات انتخاباتی وی “شهادت شهود شاهدانی است که به اتهام تقلب در انتخابات سال 2020 قسم خورده اند”.

مکان سفر ترامپ حیرت انگیز است. گتیسبورگ محل معروف ترین نبرد جنگ داخلی بود که در آن اتحادیه حمله کنفدراسیون به شمال را بازگرداند. نبرد با حمله ناموفق نیروهای تحت امر ژنرال همپیمان جورج پیکت ، که توسط نیروهای آمریکایی دفع شد ، پایان یافت.

فقط دو روز پس از آنكه اداره خدمات عمومي اجازه ادامه انتقال رياست جمهوري را داد ، سفر ترامپ بار ديگر نشان داد كه وي قصد ندارد ادعاهاي انتخاباتي خود را رها كند يا رقابت را به بايدن واگذار كند.

یک منبع هشدار داد که ممکن است برنامه های سفر تغییر کند زیرا کاخ سفید به عنوان یک اقدام “غیر رسمی” برنامه ریزی نشده از سفر استفاده می کند.

ترامپ همچنین در نظر دارد هفته آینده در رویدادی مشابه در میشیگان شرکت کند. شورای ایالتی میشیگان روز دوشنبه پس از فروپاشی تلاش های قانونی ترامپ و کارزار فشار بر دولت و مقامات محلی ، پیروزی بایدن در این ایالت را تأیید کرد.

جیم آکوستا و کایتلان کالینز از CNN در تهیه این گزارش مشارکت داشتند.

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر