تحلیل: ترامپ از شکایت های انتخاباتی خود در جورجیا ناراضی است ، گرچه می تواند به حزب وی آسیب برساند


او داستانهای خارق العاده ای درباره آرا in در چمدان ها ساخت ، مقدار زیادی از مبارزات انتخاباتی را در ایالات در جبهه های جنگ مورد تجدیدنظر قرار داد و حدس زد که او می تواند نتایج ماه نوامبر را معکوس کند ، زمانی که رئیس جمهور منتخب جو بایدن با 306 رأی انتخاباتی مخالف 232 رأی موافق ترامپ او را شکست داد. به هر حال آن را برنده شوید “، او گفت ، اگرچه بودجه ای برای آن وجود ندارد.

هیچ شواهدی از تقلب گسترده رای دهندگان وجود ندارد و بسیاری از کشورها نتایج آنها را تأیید کرده اند ، زیرا اکثریت قریب به اتفاق چالش های حقوقی بی اساس ترامپ شکست می خورد ، به این معنی که او به سختی تلاش می کند تا هنگام مبارزه با صعود بایدن ، امر اجتناب ناپذیر را به تأخیر بیندازد. کاخ سفید.

در طی یک سخنرانی در جورجیا که شامل ویدئویی بود که ادعاهای دروغین وی در مورد تقلب در انتخابات را نشان می داد ، او بین خطوط آزاد و متن تلویزیونی خود – که گهگاه سعی می کرد سوزن را بین درخواست های گرجی ها برای بیرون رفتن و رأی دادن بچرخاند ، متناوب بود. این امر با ادعای نادرست جعلی بودن سیستم انتخاباتی گرجستان ، به حزب وی آسیب بیشتری می رساند. آخرین مهلت ثبت نام رای دهندگان دوشنبه است و رای گیری زودهنگام از 14 دسامبر آغاز می شود.

وی با اشاره به لفلر و پردو گفت: “این انتخابات تقلب شده و ما نمی توانیم اجازه دهیم دو نفر از بزرگترین و معتبرترین افراد در واشنگتن برگزار شوند.” “ما نمی توانیم اجازه دهیم این اتفاق دوباره بیفتد. فرماندار شما می توانست خیلی راحت جلوی او را بگیرد اگر می دانست چه جهنمی می كند.”

وقتی ترامپ از لوفلر و پردو برای سخنرانی کوتاه به صحنه دعوت کرد ، اعلامیه های مسابقه روی صفحه تمام بود. لوفلر به جمعیت هشدار داد كه اگر آنها رأی ندهند ، جمهوری خواهان كنترل سنا را از دست خواهند داد. اما به نظر می رسید جمعیت علاقه بیشتری به ادعای رئیس جمهور داشته و دو نامزد را ساکت کرده و شعارهای “سرقت را متوقف کنید” و “برای ترامپ جنگ کنید!”

ترامپ رقبای دموکراتیک خود را روحانی رافائل وارنوک و جان اوسوف “افراطی” خواند و در یک لحظه گفت که گرایش بسیاری از طرفداران خود را برای شرکت در انتخابات درک می کند. اما او از آنها خواست که این کار را نکنند. وی گفت: “اگر رأی ندهید ، سوسیالیست ها و كمونیست ها – آنها پیروز می شوند”.

ترامپ گفت: “پاسخ به تقلب دموکرات ها ماندن در خانه نیست ؛ این (سخنگوی مجلس) نانسی پلوسی و (رهبر اقلیت سنا) چاک سومر است ، این همان کاری است که آنها می خواهند شما انجام دهید – در خانه بمانید.” “اگر می خواهید کاری با آنها انجام دهید – من نمی خواهم از کلمه انتقام استفاده کنم ، اما این احساس انتقام است – در مقابل دموکرات ها ، شما با تعداد رکورد حاضر می شوید و رأی می دهید.”

هیچ شواهدی از تقلب سیستماتیک توسط دموکراتها وجود ندارد و بایدن با 12000 رای برنده جورجیا شد. سرهنگ دوم جف گرجستان ، جمهوری خواه ، روز یکشنبه گفت دروغ هایی که ترامپ منتشر می کند به شانس حزب خود برای نامزدی آسیب می رساند.

دانکن روز یکشنبه در ایالت اتحادیه به جیک تاپر از CNN گفت: “من نگران این هستم که این طرفداران ثابت اطلاعات نادرست ، ما را در موقعیت منفی با توجه به دور دوم انتخابات 5 ژانویه قرار دهد.” “کوههای اطلاعات نادرست به روند کمک نمی کنند ، بلکه فقط به آن آسیب می رسانند. و جیک ، من نگرانم که در 5 ژانویه یک کتاب بازی به دموکرات ها تحویل می دهیم و مطمئناً نمی توانم برای چهار یا پنج هفته گذشته کتاب بازی بدتری را در نظر بگیرم تا دموکراتها “.

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، در 5 دسامبر 2020 در فرودگاه منطقه ای والدوستا در والدوستا ، جورجیا در حمایت از نامزدهای سنای جمهوری خواه برگزار می شود (عکس: اندرو CABALERO-REINOLDS / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ)

تلاش های غیرآمریکایی ترامپ برای لغو نتیجه گرجستان

صبح روز شنبه ، ترامپ با برداشتن گامی تکان دهنده با تماس با برایان كمپ ، فرماندار گرجستان و درخواست از وی خواست كه از قانونگذاران ایالتی بخواهد با استفاده از سیستم انتخاباتی این کالج از پیروزی غافلگیرانه بایدن در این ایالت در ماه نوامبر استفاده كنند ، به حمله خود به دموكراسی ادامه داد. .

رئیس جمهور همچنین از كمپ خواست كه دستور ممیزی امضاهای گمشده را صادر كند. كمپ از تشكيل جلسه ويژه امتناع ورزيد و گفت كه او هيچ اختياري براي تحميل حسابرسي ندارد. کاخ سفید از اظهار نظر در مورد این تماس امتناع ورزید ، اما اختلافات میان این دو نفر به زودی در توییتر در ملا public عام گسترش یافت.

حتما بخوانید:
16- مشخصات یکی از املاکم در سامانه نیست

کمپ جمهوری خواه در توئیتی از پاسخ رئیس جمهور دفاع کرد. “همانطور که امروز صبح به رئیس جمهور گفتم ، من سه بار علناً خواستار ممیزی امضا (20/11/24 ، 24/11/3 ، 12/3) شده ام تا اعتماد به روند انتخابات ما را بازیابی کنیم و اطمینان حاصل کنیم که فقط آرا votes قانونی در گرجستان شمارش می شود. “، فرماندار توئیت کرد.

ترامپ به زودی در توییتر پاسخ داد: “اما شما هرگز تأیید امضا را دریافت نکرده اید! مردم شما از انجام آنچه شما می پرسید امتناع می کنند. چه چیزی را پنهان می کنند؟ حداقل بلافاصله درخواست جلسه ویژه قانونگذار کنید. شما می توانید این کار را به راحتی و بلافاصله انجام دهید.”

رئیس جمهور در ادامه راهپیمایی به كمپ حمله كرد و از وی خواست “در برابر ادعاهای ترامپ در مورد تقلب در رای دهندگان” بسیار سختگیرتر شود و گفت كه كمپ باید “از خودش شرمنده باشد”. سخنگوی وی گفت ، كمپ در این مراسم حضور نداشت ، به دلیل مرگ ناگهانی یك دوست نزدیك خانواده در روز جمعه.

بعد از ظهر شنبه ، ترامپ در راه خود به جورجیا ، به دلیل عدم امتناع از حمایت از تلاش های خود برای برگرداندن نتایج انتخابات در این ایالت ها ، به كمپ و به فرماندار آریزونا ، داگ دوسی ، كه همچنین یك جمهوری خواه است ، حمله كرد.

ترامپ در توئیتی نوشت: “بین فرماندار آریزونا @ DougDucey و فرماندار جورجیا @ BrianKempGA ، حزب دموکرات نمی تواند خوشحال تر باشد. آنها در مقایسه با جناح چپ افراطی چپ دموکرات ها علیه ما می جنگند.” “اگر آنها با ما بودند ، ما هر دو آریزونا و جورجیا را می بردیم.”

وی در توییت دوم خود افزود: “جمهوریخواهان هرگز این مورد را فراموش نخواهند کرد.”

رئیس جمهور گسترش خطرناک ویروس کرونا را نادیده گرفت

رئیس جمهور شنبه شب فقط با اشاره به توسعه سریع بسیاری از واکسن ها ، چند مورد زودگذر از همه گیری ویروس کرونا بیان کرد و گفت که در برخی مواقع کنگره باید کمک های اضطراری بیشتری به آمریکایی های مشکل دار ارسال کند که منافع آنها در پایان این منقضی می شود ماه

اما او بار دیگر هزاران نفر از افراد بدون نقاب را در مراسمی با هدف نوازش نفس خود جمع کرد ، با متمایز کردن دستورالعمل های مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده و بی دلیل طرفداران خود را در معرض خطر قرار داد ، در حالی که این یک نمونه وحشتناک برای کشوری است که هیچ محافظتی مانند او ندارد. اغلب در سراسر همه گیر انجام داده است.

بحث در مورد میزان توزیع واکسن در ایالت ها و دولت های محلی هنوز یکی از موارد مهم بحث برانگیز است زیرا قانونگذاران سعی می کنند برای کمک به آمریکایی های بیکار قبل از تعطیلات به مصالحه ای برسند. روز یکشنبه ، مارک وارنر ، سناتور دموکرات ، از ویرجینیا به تاپر گفت که پیشنهاد برای بسته دیگری از مشوق های ویروس کرونا می تواند از اوایل روز دوشنبه ارائه شود.

وارنر گفت: “ما با شماره های خط کار خود را تمام کردیم.” “ما در حال حاضر بر روی زبان کار می کنیم تا بتوانیم – از اوایل فردا – قانونی را تصویب کنیم.”

گفتگوها درباره بودجه دولت و کمک به کوید در کنگره ادامه دارد

وارنر گفت: بسته محرک اضطراری 908 میلیارد دلاری ، که به مدت چهار ماه اجرا خواهد شد ، “کمک بی هدف برای بیکاران ، افراد ناامن غذایی ، کمک های شغلی ، مشاغل کوچک که اعتبارات خود را تمام کرده اند (برنامه حمایت دستمزد) و بودجه اضافی برای مشاغل اقلیت که به شدت آسیب دیده اند. ”

حتما بخوانید:
مزایای فروشگاه آنلاین تجهیزات پزشکی نسبت به بازار

همچنین انتظار می رود این بسته شامل 16 میلیارد دلار برای تولید و توزیع واکسن و همچنین آزمایش و ردیابی Covid-19 باشد. وارنر خاطرنشان كرد كه كمكهاي باند پهن اضافي نيز وجود خواهد داشت ، “كه همه ما مي دانيم يك ضرورت دانشگاهي است و هزينه هاي بيشتري نيز در زمينه توزيع واكسن ، كمك بيمارستاني وجود دارد.

رئیس جمهور تا حد زیادی از نقش رهبری خود در توقف انتشار ویروس یا هدایت بسته اضطراری از طریق کنگره کناره گیری کرده است ، در حالی که متخصصان پزشکی و اپیدمیولوژیست ها از آمریکایی ها می خواهند خود را مبدل کنند و در خانه بمانند. بایدن روز پنجشنبه در مصاحبه ای با جیک تاپر از CNN گفت که از آمریکایی ها می خواهد برای 100 روز نخست ریاست جمهوری خود نقاب بزنند.
اختصاصی CNN: بایدن می گوید که از آمریکایی ها می خواهد در 100 روز اول انجام وظیفه خود ماسک بزنند
مونسف اسلاوی ، رئیس عملیات Warp Speed ​​دولت ایالات متحده ، که وظیفه کمک به تولید و توزیع واکسن علیه Covid-19 را دارد ، روز یکشنبه از برنامه بایدن ستایش کرد تا از همه آمریکایی ها بخواهد لباس خود را تغییر دهند. بر اساس یک پروژه ردیابی Covid ، روز شنبه ، ایالات متحده دومین تعداد از افراد مبتلا به Covid-19 را در بیمارستان مشاهده کرد و متخصصان پزشکی در حال آماده سازی برای افزایش مرگ و میر هستند.

“من فکر می کنم ایده خوبی است. هرگز دیر نیست. این همه گیری کشور را ویران می کند. همه ما باید اقدامات احتیاطی خود را انجام دهیم ، ماسک بزنیم ، دست های خود را بشوییم ، دور بمانیم ، توجه داشته باشیم که این ویروس یک قاتل است. “

اسلاوی گفت: “ما واكسن داریم. در انتهای تونل چراغی وجود دارد ، اما همه واكسن را قبل از ماه مه یا ژوئن در دست خود نخواهند داشت ، بنابراین باید بسیار مراقب و هوشیار باشیم.”

اسلاوی اظهار امیدواری کرد که تا پایان ژانویه ، هنگامی که واکسن توزیع می شود ، در بین بیماران بزرگسال میزان مرگ و میر و “نسبتاً قابل توجهی” کاهش یابد. وی خاطرنشان کرد که اثر بخشی واکسن “در واقع پس از دوز اول” نسبتاً سریع شروع می شود و پس از دوز دوم نیز حفظ می شود.

اسلاوی گفت: “ما باید بتوانیم این جمعیت كامل (از افراد در مراكز مراقبت طولانی مدت) و كاركنان بهداشتی كه از آنها مراقبت می كنند را تا پایان دسامبر یا اواسط ژانویه ایمن سازی كنیم.”

در همین حال ، با افزایش بیش از 33 میلیون کالیفرنیایی که از اواخر یکشنبه شب از جمله شهرهای لس آنجلس و سن دیگو ، پس از کاهش ظرفیت بخش مراقبت های ویژه در دو منطقه از این ایالت ، به زیر 15٪ رسید ، دستور کار در منزل در حال افزایش است. . وقتی آنها زیر این آستانه افتادند ، این امر باعث شد که در خانه بمانند ، که فرماندار گاوین نیوزوم هفته گذشته تعیین کرد تا تلاش کند بیمارستان ها را کنترل کند.

کالیفرنیا و بسیاری از کشورها نگرانند که دوزهای اولیه واکسن موجود برای واکسیناسیون مهمترین جمعیت آنها کافی نباشد.

دکتر جرمی فاوست ، پزشک آمبولانس در بیمارستان بریگهام و زنان ، گفت که تفاوت بین وضعیت همه گیری در حال حاضر و بهار گذشته “این است که در سراسر کشور است. کنترل آن خارج است”.

فاوست شنبه شب به ولف بلیزر از CNN گفت: “دلیلی که ممکن است هنوز صحنه های آخرالزمانی را در بیمارستان ها مشاهده نکنیم این است که در بهار همه چیز در چند نقطه داغ متمرکز شده بود.” “اکنون کل کشور یک نقطه داغ است. نگرانی من این است که در عرض چند هفته فقط چند بیمارستان یا چند منطقه یا ایالت نیستند که بدون تخت مراقبت های ویژه در آنجا بمانند – که این اتفاق می افتد – اما در نهایت کل کشور خواهد بود. ”

فاوست گفت: “ما کاملاً باید این موضوع را تماشا کنیم. چون وقتی از تخت بیمارستان بیرون آمدیم ، به چیزی شبیه چیزی که قبلا ندیده بودیم برخورد خواهیم کرد.”

این داستان با گزارش اضافی به روز شده است.


منبع: thoughts-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaViagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma