تبعیدیان ترامپ در خدمات کشوری و خارجی می توانند شانس دوم را در بایدن کسب کنند

[ad_1]

برخی از اسامی که بایدن در حال حاضر پرواز می کند فقط بالن های آزمایشی است که برای سنجش میزان آتش سوزی جمهوری خواهان و هم دموکرات هایش طراحی شده است. جمع آورندگان سرمایه و حامیان اصلی نیز در تصمیم گیری ها حرفی برای گفتن خواهند داشت. بورکرات های دولتی ، به همان اندازه که واجد شرایط هستند ، حوزه انتخابیه بایدن هستند و دموکرات ها خواستگاری کرده اند.

هنوز هم ترجیح روشنی در بین مشاوران بایدن برای حرفه ای های شغلی وجود دارد ، چه در زمان دولت ترامپ بیگانه باشند و چه دفع شوند. برخی از آنها به دلیل عدم وفاداری به ترامپ ، “میهن پرستان” ، تبر را ترک کردند یا دریافت کردند ، یک مشاور ارشد بایدن آنها را صدا کرد.

مشاوران ارشد بایدن هنوز از افراد خاصی به عنوان کاندیداهای احتمالی شغلی صحبت نکرده اند ، اما به قول وی در مورد احترام به تجربه و تخصص خدمات ملکی و دیپلماتیک اشاره کرده اند.

رونالد نویمان ، رئیس آکادمی دیپلماسی آمریکا و سفیر سابق شغلی ، در مورد وزارت امور خارجه به CNN گفت: “به تعدادی از سالمندان بسیار باتجربه در صورت کمبود نیاز داریم.” “و آنها احتمالاً قصد دارند برخی از آنها را بیرون بکشند ، و از آنجا که اکثر آنها افراد بسیار محترمی هستند ، احتمالاً به آرامی پیش خواهد رفت. اما همچنین به این بستگی دارد که افراد در این بین چه چیزی تأسیس کرده اند و آیا مشاغل خوبی دارند که بسیار حقوق خوبی دارند. “برخی برمی گردند ، دیگران پیش می روند.”

و پناهندگان زیادی از دولت ترامپ – به ویژه در زمینه های امنیت ملی ، اجرای قانون و دیپلماسی – وجود دارد که متناسب با توصیف هستند. به عنوان مثال ، بایدن نباید بیش از گزارش های خبری چهار سال گذشته باشد.

سالی یتس

یکی از اولین تصفیه های ترامپ در راس سلسله مراتب وزارت دادگستری ، سالی یتس بود – و او اکنون به عنوان کاندیدای اصلی دادستان کل بایدن در نظر گرفته می شود.

یتس به عنوان معاون دادستان کل دولت اوباما پس از روی کار آمدن ترامپ به عنوان دادستان کل کشور منصوب شد و انتظار می رفت تا زمان تأیید جف سشنز توسط سنا برای ریاست وزارت دادگستری به خدمت بپردازد.

اما به لطف دستور اجرایی رئیس جمهور جدید مبنی بر ممنوعیت سفر به هفت کشور با اکثریت مسلمان به ایالات متحده ، این مدت طولانی طول نکشید. یتس به وکلای دادگستری دستور داد که از این دستور دفاع نکنند ، کاخ سفید را عصبانی کرد. ده روز پس از دوره ترامپ ، ییتس – نه با تماس تلفنی رئیس جمهور ، بلکه با نامه دست نویس اخراج شد.

در حالی که یتس دموکرات بود ، در محافل حقوقی واشنگتن قبل از برکناری وی به ویژه مغرض شناخته نمی شد. اما متولد گرجستان در کنوانسیون ملی دموکرات ها در سال 2020 ظاهر شد و رئیس جمهوری را که وی را اخراج کرد به “قدم برداشتن” متهم کرد[ing] حاکمیت قانون ”

در ماه آگوست ، او همچنین با سناتورهای جمهوری خواه بحث کرد تا از نقش خود در نظارت بر تحقیقات FBI دفاع کند ، که منجر به اتهامات کیفری علیه مایکل فلین شد ، که مدت کوتاهی به عنوان مشاور امنیت ملی ترامپ خدمت می کرد. وی در جریان شهادت خود در کمیته دادگستری سنا ، تصمیم دادستان کل کشور ویلیام بار را برای رد اتهامات در اوایل سال جاری “بسیار نامنظم” توصیف کرد.

ماری جووانوویچ

انبوهی از کارگران شغلی خارجی در میانه وقایع منتهی به استیضاح ترامپ گرفتار شدند. هیچ کس بهتر از ماری جووانوویچ شناخته نشده بود ، که برکناری وی به عنوان سفیر در اوکراین در ماه مه 2019 یک واقعیت اصلی در تحقیقات رئیس جمهور در مورد تخلف بود.

مانند توماس گرینفیلد ، جووانوویچ کار خود را در خدمات خارجی از جمله انتصاب در دولت های جورج دبلیو بوش و اوباما گذراند. اعتبار محکومیت وی در جلسات استیضاح بر اساس دهه ها تجربه و تجربه دیپلماتیک وی است. شغل او در مبارزه با فساد اداری بود که متحدان ترامپ را واداشت تا از طریق کمپین افترا علیه او ، اخراج جووانوویچ را تشویق کنند.

به دنبال بورسیه تحصیلی به دانشگاه جورج تاون ، ژوانویچ ژانویه گذشته از وزارت امور خارجه بازنشسته شد. اما او هفته ها پس از بازنشستگی در اظهاراتی که می تواند به عنوان یک مانیفست برای خدمات خارجی در دوره ترامپ تلقی شود ، به دولت ارزیابی سختی داد.

جووانوویچ در ماه فوریه در جورج تاون گفت: “صادقانه بگویم: یک سیاست خارجی غیراخلاقی ، دائماً حدس زدن که جایگزین تهدیدها ، ترس و سردرگمی با اعتماد شود ، نمی تواند به مدت طولانی کار کند ، به ویژه در جهان سالم ، از نظر اجتماعی و بهم پیوسته ما.” . . 12

الكساندر ویندمن

الكساندر ویندمن یكی دیگر از شخصیتهای اصلی حماسه استیضاح ، یك افسر ارتش حرفه ای است كه دهه ها تجربه به عنوان یك افسر خارجی دارد. ویندمن قبلاً در عراق درگیر جنگ بود و پس از زخمی شدن در اثر بمب کنار جاده در سال 2005 قلب ارغوانی دریافت کرد. در سال 2018 ، وی در مورد شورای امنیت ملی در کاخ سفید (به همراه برادرش) در جریان بود. یوجین دوقلو).

شهادت خود ویندمن به کنگره جزئیات یک تماس تلفنی را در ژوئیه 2019 با رئیس جمهور جدید اوکراین ، ولادیمیر زلنسکی ، هنگامی که ترامپ از زلنسکی درخواست کمک در تحقیق بایدن را ارائه داد ، ارائه داد. وی همچنین به جاسوس گزارش داده بود که نگرانی خود را در مورد آنچه “رئیس جمهور” در طی گفتگو “بدرفتاری” می داند ، داشته است.

در حالیکه رئیس جمهور وی را به بی وفایی متهم کرد ، این شهادت ویندمن را در وسط طوفان قرار داد. حتی از طرف متحدان رسانه ای ترامپ اشاراتی مبنی بر اینکه ویندمن متولد کی یف خائن ایالات متحده پذیرفته شده وی است ، وجود دارد.

به نظر می رسد هر دو ویندمن هنگامی که برادران را در 7 فوریه از کاخ سفید بیرون آوردند و بلافاصله به ارتش منتقل شدند ، با انتقام روبرو بودند. رابرت اوبراین ، مشاور امنیت ملی ، انتقام انتقام را انکار کرد ، اما ترامپ آن را در توییتر باز کرد برای منفجر کردن الكساندر ویندمن به دلیل “بسیار نافرمانی” بودن و متهم کردن وی به نشت اطلاعات و بی احترامی به زنجیره فرماندهی.

تا ژوئیه ، ویندمن اعلام کرد که از ارتش بازنشسته خواهد شد و وكیل وی را به ارعاب و آزار ترامپ متهم كرد.

بانی گلیک

برکناری ترامپ از سمت خود و ظهور وفاداران می تواند عواقب ماندگاری داشته باشد
پیش از برکناری در 6 نوامبر ، بانی گلیک معاون مدیر آژانس توسعه بین المللی ایالات متحده بود ، آژانس مستقلی که نظارت بر صندوق های کمک و توسعه خارجی را بر عهده دارد.

گلیک کار خود را به عنوان افسر خدمات خارجه وزارت امور خارجه آغاز کرد و همچنین در فرماندار مریلند ، لری هوگان ، جمهوری خواه ، به عنوان معاون وزیر امور خارجه در وزارت پیری کار کرد. وی در ژانویه 2019 توسط سنا به عنوان معاون مدیر USAID ، انتصاب سیاسی تأیید شد.

گلیک به ویژه برای ترامپ غیرمنتظره یا مشکل آفرین نبود ، و همچنین برکناری دولت را توجیه نکرد. اما به عهده گرفتن این نقش ، امور کاخ سفید را که به طور فزاینده ای به مقامات فعلی دولت اعتماد کرده است ، پیچیده کرده است.

برکناری گلیک در همان روزی انجام می شود که دوره جان بارسا به عنوان مدیر اجرایی آژانس تحت قانون اصلاح شغل فدرال به پایان می رسد و منابع به CNN گفتند که وی اخراج شده است تا وی بتواند مسئولیت Glick را حفظ کند. به او گفته شد استعفا بدهد یا اخراج شود و منابع گفتند که او از استعفا خودداری کرد.

منابعی به CNN گفتند که آنها نگرانند که برکناری Glick بتواند سهولت انتقال رئیس جمهور ترامپ و بایدن را در آژانس مختل کند. یک منبع نزدیک به بانی گلیک به CNN گفت که با توجه به جمهوری خواه بودن وی علاقه ای به پیوستن مجدد به USAID تحت دولت بایدن نخواهد داشت. این مرد گفت كه قبل از انتخابات از او خواسته شد تا در این انتقال كمك كند و او به تیم بایدن گفت كه خوشحال است كه در یك ظرفیت غیررسمی و غیرپرداخته برای اطمینان از انتقال روان آژانس كمك می كند.

گلیک اکنون مشاور ارشد مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی (CSIS) ، یک اتاق فکر مستقر در واشنگتن است.

کریس کربس

اخراج دیگر پس از انتخابات در 17 نوامبر انجام شد ، زمانی که به کریس کربس ، مقام ارشد وزارت امنیت ملی امنیت سایبری ، راه برون رفت نشان داده شد.

به عنوان مدیر آژانس امنیت سایبری و امنیت زیرساختی در DHS ، کربس شهرت فوق العاده ای پیدا کرده است ، از جمله در میان قانونگذاران دو طرف راهرو. اما پس از آنكه كربس و آژانس وی شروع به نكوهش فعالانه بسیاری از ادعاهای ترامپ و طرفدارانش مبنی بر تقلب گسترده در انتخابات كردند ، خشم رئیس جمهور و متحدانش را به دست آورد.

آخرین مشکل هنگامی به وجود آمد که آژانس كربس – همراه با گروهی از مقامات انتخاباتی – بیانیه ای صادر كردند و تأكید داشتند كه “هیچ مدرکی وجود ندارد كه هر سیستم رأی گیری موجب حذف یا از بین رفتن آرا ، تغییر آرا یا به هر طریقی مصالحه شود. مسیر. ”

ترامپ در توئیت خود بیانیه CISA را در توضیح تصمیم اخراج کارشناس امنیت سایبری 43 ساله نقل کرد.

هنگامی که کربس برکنار شد ، او همچنان به عقب رانده شد ، و باعث شد وی از کار برکنار شود و مقامات فدرال و ایالتی ، از جمله تیم خود را ستود. او اکنون در توییتی از یک حساب شخصی (که به سرعت بیش از 200000 فالوور را جمع کرد) می نویسد و مستقیماً خواستار اطلاعات غلط است.

وی پس از استقرار رای گیری GSA در توییتر نوشت: “به عنوان یک یادآوری ، هنوز هیچ مدرکی مبنی بر دستکاری سیستم ها و آرا election انتخاباتی وجود ندارد.” به دنبال یک کنفرانس مطبوعاتی توسط رودی جولیانی و تیم حقوقی رئیس جمهور ، کربس با زبان غیرمعمول خشن و مستقیم به توییتر رفت و آن را “خطرناکترین 1 ساعت و 45 دقیقه تلویزیون در تاریخ آمریکا و احتمالاً دیوانه ترین” دانست.

انتظار می رفت که خربس پس از انتخابات ، بدون توجه به نتیجه انتخابات ، به بخش خصوصی برود. او نگفت چه چیزی پیش روی او قرار دارد ، اما گفت كه می تواند فعالیت خود را نیز در این زمینه بنویسد و درباره معاون سابق خود – كه پس از بركناری كربس استعفا داد – نوشت: “من خوش شانس خواهم بود كه دوباره یك شریک تجاری نیمه بهتر داشته باشم. “[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbet