تام دونیلون دیگر نامزد ریاست CIA بایدن نیست

[ad_1]

دو منبع آگاه با این موضوع می گویند دونیلون ، مشاور امنیت ملی سابق دولت اوباما که یکی از علاقه مندان به کار محسوب می شود ، قصد دارد در بخش خصوصی بماند و به دولت بایدن نپیوندد.

یک منبع گفت ، دونیلون به تیم انتقال بایدن گفت “فقط همین الان” که فعلاً آماده بازگشت به دولت نیست.

اگرچه دونیلون در دوران دولت اوباما با بایدن و تیمش همکاری نزدیکتر داشت ، اما نقش بالقوه او در دولت آینده بدون پیچیدگی های خاص خودش نبود.

وی به عنوان یک مدیر ، به دلیل ایجاد یک فضای کاری فشرده و دشوار مشهور است. قبل از پیوستن به دولت اوباما ، دونیلون به مدت شش سال در دوران رونق مسکن مدیر اجرایی فانی می بود و قبل از منفجر شدن شرکت از آنجا جدا شد و مجبور شد 400 میلیون دلار به دلیل اعمال خلاف به دولت فدرال پرداخت کند. در طول اقامت خود در آنجا به دست آورید.

دونیلون از زمان حضور در دولت اوباما در شرکت مالی BlackRock کار کرده است.

هفته گذشته CNN گزارش داد که مایکل مورل ، مدیر سابق CIA ، یکی از کسانی است که برای این پست در نظر گرفته شده است. مشخص نیست که مورل رابطه نزدیک با بایدن دارد ، اما او یک جانباز 30 ساله CIA است و مورد احترام آژانس است.

این داستان با اطلاعات اضافی در مورد Donilon به روز شده است.

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbet