[ad_1]

تیم حقوقی ترامپ هیچگاه شواهدی از ادعاهای خود مبنی بر کلاهبرداری گسترده ارائه نکرد. جنا الیس ، مشاور حقوقی این کمپین ، گفت که این گروه “بیانیه مقدماتی” را برای حضور بیشتر ارائه می دهد و تیم را “یک نیروی حمله نخبه” خواند. وکیل سیدنی پاول که برای کارزار انتخاباتی کار می کرد ، ادعاهای شدید و بی اساس در مورد ونزوئلا و جورج سوروس کمونیست ، که گمان می رود در انتخابات ایالات متحده دخالت می کنند ، مطرح کرد. جولیانی بارها و بارها اتهاماتی را مطرح کرده و به اشخاصی گفته است که به دلیل امنیت و سلامتی آنها نمی توانند شناسایی شوند.

بسیاری از ادعاهای خاص آنها قبلاً توسط کارشناسان امنیت انتخابات فدرال و مجموعه گسترده ای از دو حزب در سراسر کشور رد شده است.

در اینجا نگاهی داریم به برخی از ادعاهای اصلی مطرح شده در جریان جلسات توجیهی و حقایق پیرامون آنها.

جولیانی گفت که مبارزات انتخاباتی ترامپ پرونده ای را در میشیگان پس گرفت زیرا هدفش این بود که هیئت مدیره شهرستان وین را بیابند و این کار را کردند.

حقایق اول: این درست نیست. نتایج این شهرستان سه شنبه شب تأیید شد.

دو عضو هیئت رئیسه جمهوری خواه در ابتدا مانع رأی گیری شدند ، اما سپس تصمیم را لغو و سه شنبه شب به گواهینامه رأی دادند. آنها از آن زمان اعلامیه های سوگند نامه ای را برای لغو رأی خود ارسال کرده اند ، اما هیچ گونه پرونده قضایی برای تلاش برای وادار کردن این شهرستان به تشکیل مجمع جدید ثبت نکرده اند. با پایان یافتن مهلت مقرر ، گواهینامه به حیات خود ادامه می دهد.

جاناتان کینلاک ، معاون رئیس جمهور دموکرات روز پنجشنبه گفت که آرای اعضای هیئت مدیره نمی تواند پس از آن تغییر کند.

“تارا سوبرامانیام و آنی گریر”.

در میشیگان بیشترین رای را می دهد

جولیانی گفت: “یکی از دلایل عدم صدور گواهی جمهوری خواهان در وین کانتی ، میشیگان ، بالا بودن رای بود.” وی افزود: آنچه من برای شما توصیف می کنم کلاهبرداری بزرگی است.

حقایق اول: این درست نیست.

آنچه جولیانی آن را رای گیری بیش از حد نامید ، اغلب وقتی عدم تعداد تعویض آرا of در جدول با تعداد افرادی که برای رای دادن به پای صندوق های رای مراجعه کرده اند ، عدم تعادل نامیده می شود.

به گفته وزیر امور خارجه میشیگان ، آخرین انتخابات در میشیگان با عدم تعادل بیشتر بدون مشکل تایید شد ، از جمله در سال 2016 ، زمانی که ترامپ این ایالت را برنده شد.

جوزلین بنسون ، وزیر امور خارجه میشیگان گفت: “آنها رأی را در سال 2016 با 80٪ از مناطق دیترویت تایید نکردند. با این حال امروز 42٪ از تعادل خارج بودند و هنوز گواهی دریافت نکردند ، بنابراین در اینجا هیچ نقطه معتبری وجود ندارد.” .

بنسون به سی.ان.ان گفت: “این کاملاً رایج است” که توطئه ها از تعادل خارج شده است ، اما “این بدان معنی نیست که سوuses استفاده هایی وجود دارد” ، و افزود که “این بیشتر یک کتاب حسابداری است.”

به گفته کریس توماس ، که یک مشاور ارشد در دبیرخانه دیترویت بود ، دلایل زیادی وجود دارد که این منطقه نامتوازن است و بین تعداد آرا submitted ارائه شده و تعداد افراد ثبت شده در نظرسنجی اختلاف وجود دارد. توماس ، که دهه ها خدمت به دبیران جمهوری خواه و دبیران دموکرات دولت ساخته است ، به CNN گفت که به طور کلی ، با سالها تجربه ، عدم تعادل باید یک اشتباه معنوی تلقی شود ، نه یک تقلب.

“تارا سوبرامانیام و آنی گریر”.

ناظران نظرسنجی

جولیانی ادعا می کند که بیش از 600000 رأی گیری در پنسیلوانیا “مورد بازرسی قرار نگرفته اند و این باعث می شود که آنها رأی بی اعتبار باشند.”

حقایق اول: این درست نیست. هیچ چیز غیرقانونی در این رای گیری ها وجود ندارد.

یک قاضی دادگاه عالی پنسیلوانیا حکم داد که انتخابات شهرستان فیلادلفیا مطابق با قانون است و به ناظران اجازه می دهد از این کمپین استفاده کنند.

قاضی نوشت ، این قانون اجازه حضور ناظران را می دهد ، اما آنها مجاز به بررسی یا نگاه کردن به بالای شانه های کارگران شمارش آرا نیستند. قاضی حکم داد که ناظران بوم در فیلادلفیا نمی توانند رأی گیری ها را به چالش بکشند و نیازی به تأیید امضاهای جداگانه ندارند.

– تارا سوبرامانیام

خبرنامه برای ارسال از طریق پست

جولیانی به دروغ ادعا می کند که آرا “تقلبی” است.

حقایق اول: کارشناسان انتخابات دارند او گفت CNN بارها و بارها گفته است که آرا a یک شکل ایمن برای رأی دادن است و مورد تقلب گسترده قرار نمی گیرد.

“هولمز لیبراند”.

این داستان در حال به روز رسانی است.

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر