تأیید حقایق ادعاهای گمراه کننده درباره سرشماری در گرجستان

[ad_1]

در طول سرشماری ، ترامپ همچنان به انتشار دروغ در مورد آراots در جورجیا ادامه داد ، و مبارزات انتخاباتی او نیز به همین منوال ادامه داشت.

روز چهارشنبه ، رئیس حزب جمهوری خواه در جورجیا دیوید شفر توییت کسی که بازشماری مجدد را مشاهده می کند “یک اشتباه 9،626 رأی در شمارش دست DeCalb County ، به بایدن به جای 1081 رأی صحیح 10707 رأی داده است.” او همچنین ادعا می کند که “اشتباه” می تواند تعداد قابل توجهی را به وجود آورد که بایدن در صورت گرفتار نشدن.

مبارزات انتخاباتی ترامپ پست را رتوش کرد ، و به حساب ترامپ مبنی بر اینکه “بررسی یک شوخی” بود و تقلبی بود ، دامن زد.

در عرض چند ساعت ، توییتر برچسبی را به توییت شفر اضافه کرد و گفت: “این ادعای تقلب در انتخابات به چالش کشیده می شود” زیرا این سیاست سیاست یکپارچگی مدنی این شرکت را نقض می کند.

حقایق اول: این ادعاها گمراه کننده است و نیاز به زمینه دارد. مقامات انتخابات می گویند که این ناحیه نتایج خود را پس از روز انتخابات به طور دقیق گزارش کرده است ، اما در شمارش این هفته اشتباهی صورت گرفته است. مقامات می گویند این اشتباه فریب خورده است و هرگز در معرض تأثیر بر تعداد آرا گزارش شده برای بایدن یا ترامپ قرار نگرفته است.

گابریل استرلینگ ، مدیر اجرای سیستم رأی گیری در گرجستان ، روز چهارشنبه به خبرنگاران گفت که فرایندهایی برای تشخیص هرگونه خطای انسانی وجود دارد و آن را “یک اتفاق بدون مشکل” خواند.

استرلینگ اعتراف کرد که در هنگام سرشماری خطایی رخ داده است ، اما این در هنگام دادرسی کشف شده است. سپس خطا اصلاح شد و هیچ یک از اعداد گزارش شده را تحت تأثیر قرار نداد.

استرلینگ وقتی از وی در مورد درخواست شفر س askedال شد ، گفت: “این در هنگام ممیزی اتفاق می افتد.” “به همین دلیل است که شما نتایج حسابرسی موقت را منتشر نمی کنید ، زیرا افراد هنگام حسابرسی تعداد دستها اشتباه خواهند کرد. بنابراین خطا شناسایی و اصلاح شد.”

استرلینگ همچنین گفت که اقدامات کنترل کیفیت ذاتی فرآیند سرشماری و حسابرسی وجود دارد تا از درج چنین خطاهایی در مجموعه نهایی جلوگیری کند.

استرلینگ گفت: “حتی بدون اشاره مانیتور به آن تشخیص داده شده و اصلاح می شد.” وی افزود: “ما اقدامات كنترل كیفیتی داریم كه مشاوران حسابرسی ما در هر یك از این لیست های بازرسی از آنها استفاده می كنند تا اطمینان حاصل كنند كه شما یك عدد را جابجا نكرده اید ، یك صفر اضافه كرده اید و یك دسته را از دست نداده اید.”

مقامات ثبت احوال و انتخابات شهرستان DeKalb ادعاهای شفر را تأیید نکردند ، اما مایکل تورموند مدیر عامل شهرستان DeKalb در بیانیه ای گفت که “اگر این سناریو اتفاق بیفتد ، همانطور که رئیس جمهور شفر ادعا می کند ، این شواهد نشان می دهد که کنترل و تعادل برقرار شده است. توسط وزیر امور خارجه جورجیا برد رافنسپرگر برای اطمینان از صحت نتایج انتخابات. “

مارشال کوهن و جیسون موریس از CNN در این مقاله مشارکت داشتند.[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbet