تأخیر در سرشماری می تواند نقشه ترامپ برای حذف مهاجران فاقد سند از سرشماری را از بین ببرد

[ad_1]

اگر این مشکل مراحل پردازش داده های دفتر را کند کند ، دولت جدید بایدن می تواند تصمیم جنجالی دولت ترامپ در مورد حذف مهاجران فاقد سند از مبالغ اصلی مانند تعداد تخصیص به تعداد مناطق کنگره ایالات متحده را لغو کند.

استیو دیلینگام ، مدیر سرشماری در بیانیه ای گفت: “برخی ناهنجاری های پردازش در طی پردازش پس از جمع آوری پیدا شد. این نوع ناهنجاری های پردازشی در سرشماری های گذشته رخ داده است.”

اما وی و دیگر مقامات سرشماری در مورد مشکل توضیح ندادند. مسئولان برخی از مشکلات مانند دو جواب متفاوت برای یک خانوار را پیش بینی کرده و برنامه هایی برای مقابله با آنها داشتند.

آنها همچنین از گفتن اینکه آیا این کار ارائه مجموعه ای از شخصیت های مورد استفاده برای تقسیم کرسی های کنگره بین ایالت ها را به تعویق می اندازد ، امتناع کردند.

آل فونتنوت ، یکی از مقامات شغلی رهبر سرشماری سال 2020 ، در اواخر اکتبر گفت که این سرشماری در آستانه تکمیل “هفته اول یا دوم ژانویه” بود.

فونتنوت گفت ، اما دستیابی به این هدف “نشان می دهد كه توالی منطقی رویدادهایی برای پردازش اتفاق می افتد.” “اگر آنها به اندازه کافی صاف نباشند ، ما باید وقت اضافی بگیریم.”

روز روی کار آمدن 20 ژانویه است.

با توجه به همه گیری ویروس کرونا ، دوره پردازش داده ها از پنج ماه برنامه ریزی شده به سه ماه فشرده شده بود. فونتنوت در ماه سپتامبر به یک دادگاه فدرال گفت که “بدون خطر قابل توجهی” برای به دست آوردن اعداد نادرست ، نمی توان روند کار را بیشتر کوتاه کرد.

وی توضیح داد که “پردازش جمع آوری داده ها یک عملیات پیچیده است و مراحل عملیات معمولاً باید به ترتیب انجام شود.”

“از این نظر ، فعالیتهای جمع آوری اطلاعات پس از اتمام مانند ساختن خانه است – قبل از نصب دیوارها نمی توان از هیچ گچ بری استفاده کرد و قبل از اینکه کف ساخته شود بیش از کاشی کف نمی توان کار گذاشت. نظم وجود دارد. مراحلی که باید حفظ شوند “، فونتنوت گفت.

پیش از این ، یادداشتی از Talking Points تأخیر را اعلام کرد.

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbet