[ad_1]

در نتیجه ، کاندیداهای دفاعی در حالی که بودجه فناوری های ابتکاری آینده و اولویت بندی چالش های روسیه و چین را بر عهده دارند ، تحت بررسی بیشتر قرار می گیرند که آیا آنها برش سیاسی برای کاهش هزینه های دفاع را دارند ، همانطور که برخی از آنها در کنگره می خواهند. حفظ بازدارندگی نظامی در برابر ایران ، کره شمالی و داعش در همه زمان ها.

مقامات گفتند ، با توجه به عدم تمایل بایدن برای ایجاد جای خالی در سنا ، سناتور تامی داك ورث ، یك حزب دموكرات ایلینوی و برنده جایزه جنگ ، دیگر چهره جدی پیدا نمی كند.

افرادی که با این موضوع آشنا بودند به CNN گفتند که فلورنوی ، کهنه سرباز پنتاگون ، زمانی یک موقعیت قفل قلمداد می شد و هنوز هم بسیار درگیر است ، اما او را از یک سری انتخاب های مانع شکنی در موج اول کابینه بایدن انتخاب می کند عدم اطمینان در مورد کاندیداتوری وی.

برخی از گروههای مترقی در روزهای اخیر برای مخالفت با نامزدی فلورنوی بسیج شده اند ، اگرچه این تاخیر ممکن است به دلیل پیچیده کردن معما باشد که بایدن در تلاش برای تحقق وعده خود برای ساخت کابینه ای است که نشان دهنده تنوع آمریكا – یك عامل بالقوه در تأخیر رئیس جمهور تازه انتخاب شده برای معرفی مدیر سیا است.

تیم امنیت ملی بایدن هنوز شکافهای قابل توجهی دارد

منتقدان با ابراز نگرانی از درگیری احتمالی منافع فلورنوی ، چگونگی حمایت وی از رشد نیروهای رئیس جمهور پیشین باراک اوباما در افغانستان و ادامه فروش سلاح در عربستان سعودی را با منافع تجاری بوز آلن همیلتون ، پیمانکار مطابقت داده اند. پنتاگون ، جایی که او در هیئت مدیره خدمت می کند.

آنها همچنین نقش فلورنوی را به عنوان بنیانگذار مشاوران WestExec ذکر کردند ، که کار اصلی آنها کمک به شرکتهای آمریکایی دارای ردپای جهانی است تا از خطرات ژئوپلیتیک به عنوان یک مشکل استفاده کنند. فلونروی با انتخاب بایدن به عنوان وزیر امور خارجه آنتونی بلینکن ، شركت مشاوره را تأسیس كرد.

“در مورد فلورنوی ، مکاتبات آشکار بین منافع مشتری و مواضع سیاسی او – مانند تمایل او به ادامه فروش سلاح به عربستان سعودی تا سال 2019 ، که با بایدن و اساساً همه دموکرات های کنگره مطابقت ندارد ، به خصوص نگران کننده است ، “دیوید سگال ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Demand Progress ، به CNN گفت.

سخنگوی فلورنوی این ادعا را رد کرد و به CNN گفت: “تجربه بخش خصوصی میشل بر دیدگاه های سیاسی یا عملکرد وی تأثیری ندارد.” سخنگوی همچنین خاطر نشان کرد که فلورنوی “به عنوان عضوی از هیئت مدیره بوز آلن” در مذاکره یا توسعه تجارت با هیچ مشتری ، از جمله دولت ایالات متحده شرکت نمی کند “.

سخنگوی WestExec به CNN گفت كه این شركت در حال انجام “یك فرآیند فشرده بررسی مشتری برای اطمینان از مطابقت استانداردهای اخلاقی دقیق شركت هایی كه با آنها كار می كنیم و ماهیت كاری كه برای آنها انجام می دهیم” است.

نامزدها تحت کنترل روابط با پیمانکاران دفاعی هستند

در حالی که خدمت در هیئت پیمانکار دفاعی یک تعارض تلقی می شود و معمولاً قبل از معرفی کسی برای وزیر دفاع به یک دوره خنک سازی احتیاج دارد ، سایر افراد در این کار نیز تجربه مشابهی دارند.

نامزدهای دیگری که بایدن برای این پست در نظر گرفته است نیز با ارائه دهندگان دفاع ارتباط دارند.

جانسون در هیئت مدیره غول دفاعی لاکهید مارتین شرکت ، در حالی که آستین در هیئت مدیره یکی دیگر از تأمین کنندگان تسلیحات ، Raytheon Technologies است.

جانسون مشاور عمومی پنتاگون و وزیر امنیت ملی بود.

آستین ، یک ژنرال بازنشسته ارتش که در دوران اوباما ریاست فرماندهی مرکزی را در اختیار داشت ، برای تأیید پست غیرنظامی باید از کنگره استعفا دهد زیرا وی فقط چهار سال پیش از خدمت استعفا داده است.

ترقی خواهان جو بایدن بودند.  اکنون آنها می خواهند نقش بزرگی در دولت وی داشته باشند.

جانسون و آستین ، که آفریقایی-آمریکایی هستند ، داستان را به عنوان اولین وزیر دفاع سیاه معرفی می کنند. فلورنوی نیز به عنوان اولین زنی که پنتاگون را اداره می کند ، همینطور است.

این عوامل ، انتقادات و اهمیت این پست ، با درگیر شدن كنگره و متحدان ، یك چالش سیاسی دقیق برای بایدن ایجاد می كند – و این مهم است كه نظرات آنها درباره نامزد مورد توجه قرار گیرد.

برخی از دموکرات های سنا و کمیته نیروهای مسلح مجلس طی روزهای اخیر حمایت عمومی از فلورنوی را ابراز داشته اند.

“ست مولتون” ، دموکرات تفنگداران دریایی که در سپاه تفنگداران دریایی خدمت می کند و در کمیته نیروهای مسلح است ، گفت: “میشل فلورنوی درک عمیقی از بوروکراسی وزارت دفاع و آینده دفاع ما دارد. این یک ترکیب نادر است. خوشحال می شوم او را به عنوان وزیر دفاع معرفی کنم.” هفته گذشته مجلس عوام ، در توییتی نوشت.

هفته گذشته یکی از دستیاران سنای دموکرات به CNN گفت که اعضای ارشد این گروه همچنین معتقد بودند که فلورنوی گزینه خوبی خواهد بود ، اما گفت که تماس مستقیم کمی با انتقال بایدن وجود دارد و نمایندگان مجلس تا حد زیادی در مورد اینکه چه کسی حساب به عنوان رئیس جمهور منتخب معرفی خواهد شد.

اوایل این ماه در نامه ای به بایدن ، که نامی از فلورنوی نبود اما به طور گسترده ای به عنوان دافعه ای برای نامزدی احتمالی وی ، نمایندگان دموکرات تلقی می شد. مارک پوکان از ویسکانسین و باربارا لی از کالیفرنیا ، دو مترقی برجسته در مجلس ، خواستار “وزیر دفاع بعدی سابقه کاری قبلی با پیمانکار دفاعی را ندارند”.

در اینجا کسانی هستند که می توانند در دولت های بایدن در نقش های برجسته خدمت کنند

از طرف خود ، فلورنوی سعی کرد برخی از این نگرانی ها را در تماس اخیر با گروه های مترقی سیاست خارجی برطرف کند ، دو منبع – از جمله یکی در خط گفتگو – به CNN گفت.

یکی دیگر از منابع آگاه در گفتگو گفت: “او علاقه مند به درک دیدگاه های گروه های مترقی است و بنابراین با آنها ملاقات کرده است. از همان ابتدا دیدگاه آنها را بشنود. و هرگونه تصور غلطی درباره مواضع وی را روشن کند.” گل به اوضاع نگاه کن

این منبع افزود: “من انتظار دارم كه اگر وی نامزد شود ، این گفتگوها ادامه خواهد یافت.”

یک منبع آگاه از اندیشه های فلورنوی به CNN گفت که علاقه او به عضویت در هیئت مدیره شرکت های خصوصی تا حدودی باید آموخته شود. آنها گفتند: “چگونه نمی توانید صنعت را مسئول بدانید و بر خریدها نظارت كنید؟”

سخنگوی وی در پاسخ به این س ifال که آیا فلورنوی در صورت معرفی شدن برای پست وزارت دفاع ، موکلان خود را فاش می کند ، گفت: مثل همیشه خانم فلورنوی کاملاً از قانون و کلیه الزامات افشای قانون تبعیت می کند.

اعلام رهبر بعدی پنتاگون هنوز به زودی – شاید اواخر این هفته یا هفته آینده – انتظار می رود – اما زمان دقیق بستگی به تصمیم نهایی دارد ، که تا پایان یکشنبه شب به آن نرسیده است ، افراد آشنا به این موضوع گفتند.

بایدن شانس مدیر CIA بودن را سنجیده است

گشایش وزارت دفاع در خلا not اتفاق نمی افتد.

بایدن همچنین همچنان به دنبال شخصی برای ریاست آژانس اطلاعات مرکزی است – و به گفته جانسون ، جانسون نیز حداقل در نظر گرفتن این پست است.

مایک مورل ، مدیر سابق سیا نیز همچنان مدعی باقی مانده است ، همانطور که CNN پیشتر گزارش داد ، اما وضعیت وی به عنوان مورد علاقه با مجموعه ای از حملات ران ویدن ، دموکرات اطلاعات سنا ، که او را به “عذرخواهی برای شکنجه” متهم کرده است ، آزمایش شده است. “

پس از حملات ویدن ، مقامات ارشد انتقال با دیگر سناتورهای دموکرات ، از جمله اعضای کمیته اطلاعات سنا ، گفتگو کردند تا درباره نامزدهای احتمالی رئیس سیا بحث کنند.

حزب اصلی دموکرات به بایدن هشدار داده است که مایک مورل را به عنوان مدیر CIA معرفی نکند

علاوه بر مورل ، سو گوردون ، معاون سابق مدیر کل اطلاعات ملی ، و همچنین وینسنت استوارت ، رهبر سابق آژانس اطلاعات دفاعی و ژنرال تفنگداران دریایی به CNN گفتند. وی همچنین برای خدمت در دفتر غیرنظامی باید از کنگره استعفا دهد.

کمیته اطلاعات اولین دستکش در راه تأیید است و گوردون “در صورت نامزد شدن بسیار محبوب خواهد شد” ، یکی از دستیاران به CNN گفت ، اگر او شروع به آتش گرفتن بیشتر از مورل کند ، می تواند به راحتی توسط مورل تایید شود. ترقی خواه.

گوردون روز دوشنبه به سی ان ان گفت: “من همیشه به کشورم خدمت می کنم.” “اگر آنها از من می خواستند خدمت می کردم.

به گفته تعدادی از منابع آگاه از این بحث ها ، مشاور ارشد سابق اوباما ، لیزا موناکو و معاون سابق سیا ، دیوید کوهن نیز در این ماجرا دخیل هستند.

سی ان ان روز یکشنبه گزارش داد ، تام دونیلون ، مشاور سابق اوباما در امور امنیت ملی که در میان مدعیان اصلی رئیس سیا بود ، دیگر برای این پست در نظر گرفته نمی شود.

یک مقام گذار گفت که اعلامیه ها در مورد پنتاگون و سیا هنگام تصمیم گیری بایدن با رد هرگونه پیشنهاد تأخیر اعلام می شود. انتظار می رود نامزدهای این دو پست علاوه بر سایر اعضای کابینه ، در ماه دسامبر برگزار شود.

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر