بیش از 1000 کودک مهاجر بازداشت شده در ایالات متحده از نظر Covid-19 مثبت بودند

[ad_1]

در مجموع 1061 مورد Covid-19 آزمایشگاهی تایید شده در میان کودکان مهاجر بی سرپرست تحت مراقبت از دفتر اسکان مجدد پناهندگان ، یک آژانس فدرال تحت مدیریت وزارت بهداشت و خدمات اجتماعی وجود دارد.

براساس این آژانس ، از 1061 مورد ، 943 کودک بهبود یافته و از انزوای پزشکی خارج شده اند.

در حال حاضر ، 118 کودک آزمایشات مثبت را گذرانده اند و در انزوای پزشکی باقی مانده اند ، اگرچه هیچ یک از کودکان نیازی به بستری شدن در بیمارستان ندارند.

آخرین آمار نسبت به اوایل سال جاری میلادی به دلیل شیوع بیماری همه گیر ایالات متحده افزایش یافته است. گسترش زودرس ویروس کرونا باعث شد دفتر اسکان مجدد پناهندگان به طور موقت اسکان کودکان را در کشورهایی که سطح بالایی از Covid-19 را تجربه می کنند به حالت تعلیق درآورد.

ایالات متحده طی دو ماه گذشته ده ها کودک از جمله یک کودک یک ماهه را در مرز نگه داشته است

در بیانیه ای از دادگاه در ماه نوامبر ، نیکول کوباب ، سرپرست سرپرست ORR ، پیشنهاد کرد که کودکان قبل از بازداشت به آنها آلوده شوند. کوباب در بیانیه ای گفت که معاینات اولیه پزشکی که طی 48 ساعت از مراقبت از یک خردسال انجام شده نشان می دهد که آزمایش های مثبت “در هفته های اخیر به طور قابل توجهی افزایش یافته است”.

دولت ترامپ می گوید پس از دستگیری از مرزهای جنوبی ، کودکان باید به سرعت از ایالات متحده خارج شوند ، این تغییر در روال قبلی است که پس از بازداشت توسط وزارت امنیت داخلی ، کودکان را به HHS تحویل می داد.

ماه گذشته ، یک قاضی فدرال بر اساس دستورالعمل بهداشت عمومی که در ماه مارس اجرا شد ، مانع بازگشت دولت مهاجر بدون همراه به مرز ایالات متحده و مکزیک شد. دولت از آن زمان به این تصمیم اعتراض کرده است.

HHS شبکه ای متشکل از بیش از 100 پناهگاه را تأمین می کند که در آن کودکان مهاجر که بدون والدین و سرپرست به ایالات متحده می رسند تحت مراقبت قرار می گیرند تا زمانی که به عنوان حامی مالی آزاد شوند. کودکانی که هنگام مراقبت از ویروس کرونا استفاده کردند در پناهگاه هایی در نیویورک ، اورگان ، تگزاس ، ایلینوی ، پنسیلوانیا ، میشیگان ، آریزونا ، ویرجینیا ، کالیفرنیا و فلوریدا بودند.

در حال حاضر حدود 3150 کودک وجود دارد که تحت مراقبت های ORR هستند.

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbet