بک لینک PBN شبکه وبلاگ های خصوصی چیستی چرایی چگونگی – مثناسئو

با این ماجرا موافقم که بک لینک غیرطبیعی بد است٬ اما همه بک لینکها هم که بد نیستند! با دانستن این نکات حتما سعی نمایید که حتماً هنگام خرید بک لینک از تسمینو و سایت های دیگر به این موضوع دقت کافی داشته باشید. سعی کنید در زمینه مورد نظرتان آنقدر اطلاعات دقیق و کاملی داشته باشید که سایتتان یک مرجع در این زمینه باشد . لینک شدن سایت در سایتهای کپی بردار و بی کیفیت: همانطور که سایتهایی بی کیفیت خودشان کیفیت چندانی ندارند، لینکهایی که از آنها به سایت شما ارسال میشود بد است و اگر آن سایتها اسپم باشند حتی باعث میشود در شرایطی به رتبه سایت شما آسیب برساند. اگر پست های دریافتی براستی با کیفیت باشند. تا این جای کار ما سعی کردیم در رابطه با انواع مختلف بک لینک ها اطلاعات مختلفی را در اختیار شما قرار دهیم تا شما بتوانید هنگام خرید بک لینک از تسمینو و سایت های دیگر بتوانید با دیدی بازتر اقدام به خرید انواع مختلف بک لینک ها بکنید. رده بندی گوگل و بهینه بودن سئو سایت یکی از مهمترین چالش ها برای بالابردن بازدید سایت های مختلف است.

بعد از اینکه این سایتها را پیدا کردید به صورت کاملاً طبیعی شروع کنید برای سایتتان بک لینک بسازید. در بحث مقاله نیکی از مجانی برای شروع فعالیت موجود است. توجه نمایید که موتور های جستجو معمولاً تعداد لینک های موجود در یک صفحه را بطور کامل بررسی میکنند تا متوجه شوند آیا آن صفحه از اهمیت و محبوبیت بالایی برخوردار می باشد یا خیر تا بتوانند از این طریق رتبه های سایت را مشخص نمایند. به زبان خیلی ساده برای ساخت بک لینک هرمی در اولین مرحله باید یک سری سایت هایی که دارای اعتبار بسیار بالایی هستند و spam score پایینی دارند را پیدا کنید. بعد از اینکه برای سایتهای لایه اول تان شروع به لینک سازی کردید می توانید برای لایه های دوم سایت تان شروع به لینک سازی کنید. حالا شروع کنید و در سیستم های وبلاگدهی و سایت هایی که از قبل پیدا کرده اید برای لایه های اولتان که همان ۵۰ تا بک لینک با کیفیت است شروع به لینک سازی کنید.

حتما بخوانید:
مجموعه کامل فیلم های ترسناک،اوج دلهره و وحشت با لینک دانلود و زیرنویس آپدیت ۲۰۱۹

بعد از اینکه برای سایتتان شروع به ساخت بک لینک کردید ، حالا نوبت به این میرسد که قدرت بک لینک هایی که ساخته اید را بالا ببرید. این صفحه با صفحاتی که در بالا نام بردیم، متفاوت است و بیشتر از آنکه محتوایی گرافیکی و تصویری داشته باشد، مبتنی بر متن و نوشته است. خرید بک لینک در این زمینه میتواند تاثیر بسیار زیادی داشته باشد و بک لینکی که به عنوان یک بک لینک مرتبط در آن سایت منتشر می شود، بسیار تاثیر گذار است. در رابطه با اینکه بک لینک چیست توجه نمایید که عوامل بسیار مختلف و متفاوتی وجود دارد که میزان موفقیت بک لینک را تعیین میکند. بک لینک با کیفیت یا مرتبط چیست ؟ همواره به این نکته توجه داشته باشید که کمیت بک لینک تاثیر آن چنانی در مقابل کیفیت بک لینک روی رتبهبندی سایت شما ندارد و سعی نمایید که به جای خرید چندین بک لینک، یک بک لینک مناسب و با کیفیت را تهیه نمایید تا بتوانید از آن برای بالاتر بردن رتبه سایت خود استفاده کنید. پس بهتر است که هنگام خرید بک لینک از تسمینو و سایر سایت ها توجه نمایید که نوع بک لینک شما برای آن هزینه می کنید از این نوع نباشد.

ایندکس شدن وب سایت ها معمولا کمی طول می کشد. در یک نقطه خاص استفاده بیش از حد از PBN ، بازخورد کمی به شما می دهد. √ لینک شدن سایت در تمام صفحات سایت: این هم یکی از مواردیست که باعث میشود بک لینک به بک لینک بد تبدیل شود، چون کمتر مدیر سایتی حاضر میشود لینک کسی را در تمام صفحات سایت خود قرار دهد مگر اینکه پولی دریافت کرده باشد. هرچقدر برای بک لینک هایی که قبلاً ساختهاید بکلیک جدید بسازید باعث می شود قدرت بک لینک های لایه اول تان بیشتر شود( منظور از سایت های لایه اول، سایت هایی هستند که مستقیم به سایتتان لینک دادند، و منظور از سایت های لایه دوم، سایت هایی هستند که به سایتهای لایه اول لینک دادند و باعث افزایش قدرت بک لینک های لایه اول تا می شود). عملیات سئو داخلی بر روی صفحات سایت شما به معنای بهینه سازی وب سایت برای تاثیرگذاری بر نتایج جستجوی ارگانیک است. فرض ما روی این موضوع میباشد که هر چه یک وبسایت بک لینک های بیشتری داشته باشد جایگاه آن در زمینه نتایج گوگل بسیار بهتر و مناسبتر خواهد بود و سئو سایت شما را بهتر خواهد کرد.

حتما بخوانید:
حزب دموکرات اصلی به بایدن هشدار داد که مایک مورل را به عنوان مدیر CIA معرفی نکند